Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszyscy wstali zaczęli słuchać księdza, no i ogólnie tak jak na mszy jest czyli nudnawo. Gdy usiedliśmy oparłam głowę na ramieniu Olivera.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A ja twardo słuchałem księdza, bo skoro tu bylismy to trzeba było skorzystać..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Też słuchałam , ale bardziej korzystałam z ramienia Olivera niż z kazania księdza xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Msza trochę mi się dłużyła, wszystkie moherowe beretki dookoła zawodziły kolędy. W pewnym momencie zastanawiałem się, co do cholery nas tu przywiodło xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałam na Olivera i się do niego uśmiechnęłam...-już prawie koniec-szepnęłam do niego i złapałam go za ręke.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam nadzieję..-powiedziałem do niej i próbowałem się wczuć w klimat.. Ale słabo się dało...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po mszy wstaliśmy z ławki i poszliśmy do wyjścia z kościoła , co nie było łatwe bo były tu tłumy jak to w święta...-widzisz Kochanie nie bolało-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nadszedł dzień ślubu. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Rodziców powiadomiono zarówno z obydwu stron. Ojciec kategorycznie zabronił mu tego ślubu, ale Jeff sam podjął tę kwestię. Czekał w specjalnie skrojonym na miarę garniturze. W kościele nie było zbyt wiele osób, najbliżsi i kilkoro przypadkowych wiernych. Czekał, aż Anastasia stanie w drzwiach. Liczył, ze tak się stanie, że nie ucieknie kolejny raz...

Amelia i Jason Steele'owie czekali w pierwszym rzędzie ławek. Matka Anastastii dyskretnie przecierała coraz bardziej wilgotne oczy chusteczką. Była ta szczęśliwa! Jej córeczka wychodziła za mąż! Za Jeffa Stanley'a. Bardzo go lubiła, zawsze był miły, kulturalny i opiekuńczy. Jason nieco mniej wylewał swoje uczucia w kierunku przyszłego zięcia, ale cieszył się, że przynajmniej pięniedzy jej nie zabraknie. No ale i gość też był dobry dla niej i w porządku wobec niego
Danielle Danny Taylor 31 l.
interior designer ur.22.02
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peter Donovan 24 l. ☆ Jeff Stanley 30 l.
young dealer ur. 10.10. ☆ senator ur. 20.09
relacje telefon fb kp prob szafa relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Max Hartwood 30 l.
special agent ur. .04.11
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Rodzice Jeffa też się zjawili w kościele. Ojciec nawet podszedł do syna , zanim ceremonia się zaczęła.
-co Ty wyprawiasz , chcesz wszystko stracić na rzecz tej Kobiet?-spytał i spiorunował go wzrokiem , zdecydowanie nienawidził , jak mu się ktoś przeciwstawiał.
Matka Jeffa zajęła miejsce w ławce wiedziała , że jej mąż się wszystkim zajmie dlatego była spokojna.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jeff widział po minie ojca, że bez kłótni się nie obejdzie. Nie mógł darować nawet w dzień ślubu własnego syna!
- Dość już tego, ojcze. Nic nie stracę, dzięki niej mogę wiele zyskać - odparł ze złością. Cały ojciec, zawsze wszystko pod kontrolą, tylko czemu on ma go słuchać?
Danielle Danny Taylor 31 l.
interior designer ur.22.02
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peter Donovan 24 l. ☆ Jeff Stanley 30 l.
young dealer ur. 10.10. ☆ senator ur. 20.09
relacje telefon fb kp prob szafa relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Max Hartwood 30 l.
special agent ur. .04.11
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-z tym ślubem stracisz moje poparcie więc za wiele nie ugrasz , a w jutrzejszej gazecie ukarze się artykuł o Anastasii jak to się zabawia w hotelowym apartamencie z niejakim Kennym Mcqueen....na pewno zachęcisz wyborców do swojej osoby -powiedział stanowczym tonem. Steven nie był głupi i kazał śledzić Ane odkąd opuściła jego syna , musiał mieć jakiegoś haka na nią i udało mu się to dzięki temu , że dziewczyna nie zdawała sobie z tego sprawy , że ktoś może ją obserwować.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Naprawdę? Sam chciałeś żebym kandydował, a teraz grozisz brakiem poparcia, bo przestałem cię słuchać? - nie zorientował się, że głos mu nieco zadrżał, poparcie ojca było cholernie ważne, ale z drugiej strony Ana... - Kłamiesz, ona tego nie zrobiła, kocha mnie - zacisnął zęby, nie chciał mu wierzyć ani nawet słuchać
Danielle Danny Taylor 31 l.
interior designer ur.22.02
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peter Donovan 24 l. ☆ Jeff Stanley 30 l.
young dealer ur. 10.10. ☆ senator ur. 20.09
relacje telefon fb kp prob szafa relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Max Hartwood 30 l.
special agent ur. .04.11
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jeśli nie chcesz mi wierzyć proszę bardzo-powiedziała i podał kopertę ze zdjęciami , prawdziwymi , jak Ana kocha się z Kennym i widać , że jest bardzo z tego powodu zadowolona.
-wiesz miałeś moje poparcie bez niej , ona narobi tylko Ci wstydu , a smród się będzie za tobą ciągnął....to karierowiczka , nie sypia z byle kim tylko z bogaczami -powiedziała i podał mu informacje na temat Kenny`ego , który był nieźle dziany.
-lepiej przemyśl za kogo wychodzisz , bo bez niej zdecydowanie osiągniesz więcej synu-powiedział spokojnym głosem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie musiał mu dawać tych zdjęć. Znal je na pamięć. Dokładnie te same przyniósł mu jego detektyw, który śledził Anę chwilę po tym jak wyszła z willi. Nie mógł wprost uwierzyć, że zrobiła to zaraz po tym jak kochali się u niej w domu!
- Schowaj to natychmiast - syknął oddając ojcu koperte. - Będę miał większe mając żonę, a ona nadaje się idealnie, nie rozumiesz?
- Przemyśłem to wiele razy, rób co chcesz, tato. Ja... mam dzisiaj ślub - zakończył.
Danielle Danny Taylor 31 l.
interior designer ur.22.02
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Peter Donovan 24 l. ☆ Jeff Stanley 30 l.
young dealer ur. 10.10. ☆ senator ur. 20.09
relacje telefon fb kp prob szafa relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Max Hartwood 30 l.
special agent ur. .04.11
relacje telefon fb kp prob szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No raczej nie były to te same zdjęcia. Ale to może Jeff później się o tym przekonać.
-skoro chcesz mieć szmatę za żonę to proszę bardzo , ale zapomnij że masz rodziców -powiedział spokojnym głosem. Odszedł od syna podszedł do żony i razem z nią opuścili tą szopkę. Oni nie mieli się czego wstydzić , ale on i owszem , cała Ameryka będzie się z niego śmiała i żona kurwa na pewno nie pomoże Jeffowi w karierze. Pojechali na lotnisko do prywatnego odrzutowca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KOŚCIÓŁ”