Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

****
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do urzędu dowiedziałam sie gdzie mam iść po dokumenty związane ze ślubem więc tam poszłam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podjechał motocyklem i zaparkował przed urzędem.Zdjął kask i wszedł do środka.Zaszedł do informacji i skierował się w odpowiednie miejsce.Po wypełnienieniu papierów i zabarniu ze sobą kilku dla Melody wyszedł z urzędu i pojechał do ESCAPE.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszliśmy z Ade do urzędu..
-Kochanie, ja nie mam zamiaru się rozmyślić, nie wiem, czy wiesz i pamiętasz, ale to ja Ci się oświadczyłem..-powiedziałem i poszliśmy załatwić formalności.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy nadeszła nasza kolej weszliśmy do gabinetu i zaczęliśmy ustalać wzięliśmy pierwszy wolny termin niestety nie był on za szybko bo pod koniec września. Podziękowaliśmy i wyszliśmy z urzędu...-mam trochę czasu na przygotowanie naszego ślubu -powiedziałam do Damona....-gdzie idziemy?-spytałam kiedy byliśmy już na zewnątrz.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A na co masz teraz ochotę, hmmm?-spojrzałem na nią i pewnie ruszyliśmy sobie spacerkiem w strone centrum..
-Mamy dwa miesiące na przygotowania.. Myślisz, że dasz sobie radę z tym wszystkim, co chcesz przygotować?-zapytałem z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechałam taksówką pod ratusz, zmierzyłam wzrokiem potężną budowlę, a potem zapłaciłam za kurs, wysiadłam z samochodu i weszłam do wielkiego hallu wejściowego, czekałam na Wade'a.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechałem swoim samochodem. Zaparkowałem i miałem nadzieje , że dzisiaj się wszystko skończy. Podszedłem do Erici....-witaj mam nadzieje , że długo nie czekasz-powiedziałem i uśmiechnąłem się do kobiety.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cześć..-powiedziałam do niego i wyciągnęłam do niego dłoń na powitanie, jak na kobietę biznesu przystało, a potem spojrzałam na niego z uśmiechem..-Dopiero przed kilkoma minutami przyjechałam, więc nie czekam długo..
-Gotowy?-zapytałam go, bo trochę wyglądał na zdenerwowanego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uścisnąłem jej rękę i uśmiechnąłem się.
-to dobrze , a faktycznie nawet bardzo jestem zdenerowany , ale mam nadzieje , że skopiesz mu tyłek-zaśmiałem się i weszliśmy do ratusza.
-myślisz , że damy radę ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oczywiście, że damy radę, nie przejmuj się niczym..-powiedziałam i położyłam mu dłoń na ramieniu, by się tak nie spinał..
-Bądź spokojny i daj mi mówić, a wszystko pójdzie gładko..-powiedziałam z uśmiechem i pewnie ruszyliśmy powoli w stronę gabinetu burmistrza..
ODPOWIEDZ

Wróć do „RATUSZ”