ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

***
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dotarłam do domu. Wysiadlam z taksówki, wyciągnęlam swoje bagaże i zapłaciłam taksówkarzowi, który następnie odjechał. Stanęłam przed domem i popatrzylam na niego. Trochę balam się, że matak znowu będzie w stanie upojenia alkoholowego. Wzięlam glęboki oddech i podeszlam z torbami do drzwi. Zadzwoniłam i czekałam na to gdy mama otworzy mi drzwi.
Po chwili otworzyła mi drzwi jakaś kobieta, która przedstawiła mi się i zaprosiła do srodka.
- Kim pani jest?? - zapytałam. Kobieta odpowiedziała mi, ze jest pielęgniarką mojej mamy i to ona do mnie dzwoniła. Rozejrzałam się po wnetrzu. Był tu porządek jak nigdy i nigdzie nie widziałam butelek po alkoholu lub z nim w srodku.
- Gdzie moja matka?? - zapytałam i kobieta zaprowadziła mnie do jednego z pokoi. Wpuściła mnie do środka więc weszlam. Zastałam tam mamę przy stole jedzącą kolację.
- Cześć mamo - powiedzialam na co matka obrócila się i z wielkimi oczami z zaskoczenia wstała i przytuliła mnie do siebie. Potem powiedziała mi jak bardzo się cieszy, ze mnie widzi i zaczęła mnie przepraszać, za to co mi przez te wszystkie lata zrobiła. Słuchałam jej uważnie a na koniec powiedziałam, że wybaczyłam jej i że zostaje z nią na jakiś czas.
Jej pielęgniarka przygotowała mi pokój a ja z mamą zaczęlyśmy rozmawiac i późno położyłyśmy się spać.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Następnego dnia rano Silver wstała a że nie miała jak pogadac ze znajomymi to sobie weszla na ICQ xD
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przez kilka ostatnich dni Silver starała się spędzać jak najwięcej czasu z matką, która była zupelnie odmieniona przez chorobę. Niestety każdego dnia jej siły słabły i teraz tylko leżała w łóżku. Silver było bardzo cięzko, bo przez te kilka dni poczuła się tak szczęśliwa przez matkę i nie chciała jej stracić.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

W końcu nastał ten najgorszy dzień w życiu Silver. Rano gdy chciała obudzić mamę tak jak zwykle okazało się, że... jej matka nie żyje...

Silver załamana przygotowała pogrzeb, który odbył się w kilka dni po śmierci.
Po jakimś czasie Erin postanowiła wrócić do TH. Spakowała wszystkie swoje rzeczy jakie tu miała i wyjechała.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Beverly Hills”