Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-przecież inni teraz pracują więc myślę , że nie będa nas wzywać i jasne , że Cię przechowam -powiedziałem i pocałowałem jej usta ...-stęskniłem się za Tobą -powiedziałem patrząc w jej oczka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Odwzajemniła jego pocałunek i uśmiechnęła się - Tak właśnie myślałam i dlatego jestem - powiedziała do niego - Próbowałam dodzwonić się do Lexi, ale telefony nie działają.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-na pewno jest w bezpiecznym miejscu-powiedziałem i razem z Kate poszliśmy do salonu...-masz ochotę się czegoś napić lub coś zjeść?-spytałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszedłem z mieszkania i spacerkiem poszedłem do klubu spotkać się z przyjacielem i napić się piwa.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wróciłem do domu po 12 w południe następnego dnia z wielkim kacem. Wszedłem do mieszkania i od razu poszedłem do sypialni.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechaliśmy taksówką pod apartamentowiec, po czym pojechaliśmy windą na piętro Willa, po czym weszliśmy do jego mieszkania. Rozejrzałam się po wnętrzu, po czym spojrzałam na niego z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-mam nadzieje , że nadal masz ochotę na dobrego drinka i świetną zabawę-powiedziałem kiedy zamknąłem za nami drzwi i poszliśmy do salonu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszedłem z mieszkania i spacerkiem poszedłem do szpitala spotkać się z Rachel.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dojechałem taksówką pod apartamentowiec. Zapłaciłem za kurs wziąłem torby z zakupami i wszedłem do budynku. Wjechałem windą na swoje piętro. Wszedłem do mieszkania zamknąłem za sobą drzwi i poszedłem z zakupami do kuchni.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

W końcu dotarłam do mieszkania Willa, ogarnęłam się szybko pod drzwiami, wyciągnęłam lusterko, przejrzałam się w nim, poprawiłam włosy i zapukałam do drzwi, czekałam, aż je otworzy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No więc wszystko było juz gotowe, pozapalałem świecie w salonie , bo tam mieliśmy jeść kolację z Rachel. Podszedłem do drzwi i je otworzyłem.
-cześć Rachel , dobrze , że już jesteś-powiedziałem i zamknąłem za nią drzwi kiedy weszła do mieszkania.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ale ładnie pachnie..-powiedziałam, wchodząc w głąb mieszkania i rozkoszując się panującym zapachem..-Nie jestem za wcześnie?-zapytałam i podałam mu wino, które kupiłam po drodze, po czym pewnie poszliśmy sobie do salonu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Bardzo szybko dotarliśmy do mojego mieszkania. Gdy weszliśmy do mieszkania rzuciłem nasze rzeczy gdzies na podłogę i spojrzałam na Rachel.
-teraz będę się Tobą cieszył , skarbie-powiedziałem. Oparłem ja o ścianę i zacząłem całować bardzo namiętnie jej usteczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oooo tak..-powiedziałam, byłam już cholernie pobudzona i podniecona, całowałam jego usta i zsunęłam swoje ramiączka od sukienki z ramion, a materiał opadł na podłogę, bo była luźna, stałam przed nim jeszcze w mokrym stroju kąpielowym. Przylgnęłam do niego całym ciałem i zachłannie całowałam jego usta, rączkami zajęłam się jego spodenkami i po chwili się ich pozbyłam z niego.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A ja pozbyłem się swojej koszulki i spojrzałem na Rachel z uśmiechem.
-ale Ty jesteś seksowna-powiedziałem wziąłem ja na ręce i poszedłem z nią do salonu , żeby było nam wygodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Williama Levy”