Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Powiedziałam Ci już..
-Nic innego dla mnie się nie liczy, tylko Ty..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..-Jeżeli jest choć cień szansy na to byś do mnie wrócił, to zrobię co tylko trzeba..-powiedziałam i podeszłam do niego, spojrzałam do góry w jego oczy..
-Jesteś całym moim światem Will, nie chcę nikogo innego..-powiedziałam.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ująłem w dłoń jej policzek i pocałowałem jej usta z miłością.
-Kocham Cię Rachel -powiedziałem i objąłem ja swoimi ramionami
-nie chce już do tego wracać co było -spojrzałem w jej oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam w jego oczy i uśmiechnęłam się na jego słowa..
-Ja Ciebie też kocham..-powiedziałam, przytulając się do niego.
-Ja też nie chcę do tego wracać..-powiedziałam i pogładziłam jego policzek, pocałowałam jego usta zachłannie, stając na paluszkach..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek i wziąłem ją na ręce usiadłem z Rachel na kanapie.
-masz na coś ochotę Kochanie ?-spytałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jezu jeszcze jak..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, a potem zachłannie wbiłam się w jego usta, szybko pozbyłam się swojego swetra i zaczęłam rozpinać swoją koszulę..
-Pragnę Cię..-powiedziałam, na chwile się od niego odrywając.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaśmiałem się kiedy zaczęła się rozbierać . Pocałowałem jej usta zerwałem z niej stanik i wpiłem się ustami w jej boskie piersi. Byłem na nią napalony i to jeszcze jak. Połozyłem ją na kanapie i pochyliłem się nad nią. Zacząłem pozbywać się reszty jej ubrania.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ochh..-zawyłam gardłowo, gdy zerwał ze mnie stanik..
-Tyle na to czekałam..-powiedziałam i westchnęłam, przejechałam dłońmi po jego brzuchu i jęknęłam, kiedy położył mnie na łózko.. Szybko pozbyliśmy się swoich ubrań..
-Kochanie, jestem już tak napalona..-wydyszałam i spojrzałam na niego..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tęskniłem za Tobą Rach -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka , ręką przejechałem po jej szparce.
-zdecydowanie jesteś napalona Kochanie -powiedziałem z cwanym uśmieszkiem nakierowałem swojego sztywnego członka i wszedłem w nią mocno. Jęknąłem z rozkoszy kiedy oplotła mnie swoim ciepłem. Pocałowałem namiętnie jej usta i zacząłem się z nią bardzo namiętnie kochać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja za Tobą też..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niej, spojrzałam w jego oczy i jęknęłam głośno, czując jak we mnie wchodzi..
-Uwielbiam Cię..-powiedziałam i zaczęłam poruszać swoimi bioderkami w jego rytmie..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no ja myślę , że tak jest -powiedziałem i nie przestawałem się w niej poruszać. Wchodziłem w nią po same jajka, oparłem się na jednej ręce , żeby nie przygnieść mojej boskiej żonki. Całowałem jej usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki bardzo zachłannie, byłam go spragniona i chciałam jak najwięcej od niego. Tęskniłam za nim cholernie..
-Kocham Cię nad życie., jesteś moją jedyną miłością..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie..
-Nie zostawię Cię nigdy..-dodałam i przejechałam pazurkami po jego plecach.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie pozwolę Ci odejść Rachel -spojrzałem w jej oczy , dotknąłem dłonią jej policzek
-nigdy się ode mnie nie uwolnisz -wchodziłem w nią pod różnym kątem , byłem napalony i spragniony swojej żony. Zjechałem ręką na jej udo i ścisnąłem je.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam nadzieję..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, całowałam namiętnie jego usta i poruszałam swoimi bioderkami.
-Kocham Cię..
-Nie chcę się uwolnić..-powiedziałam i przygryzłam jego wargę..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie ma takiej opcji -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka
-jesteś tylko moja -poruszałem się w niej coraz szybciej po moim ciele zaczęły spływać krople potu
-bosko -wydyszałem cholernie mi jej brakowało.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Rewelacyjnie..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, pocałowałam go namiętnie, dysząc ciężko. Poruszałam swoimi bioderkami, coraz głośniejsza byłam i nie mogłam się od niego oderwać..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Williama Levy”