Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dlatego nie dziw się , że tak reaguję skoro dowiaduję się takich rzeczy po ślubie , jesteśmy ze sobą już sporo czasu , a Ty nawet nigdy o tym nie wspomniałaś -powiedziałem i spojrzałem na nią byłem zły oczywiście , na siebie , na nią.
-ja przed Tobą niczego nie ukrywałem , wiesz o mnie wszystko i za rok czy za 10 lat nic nie wypłynie , a jeśli chodzi o Ciebie nie mogę być tego taki pewny-powiedziałem i usiadłem znowu na kanapie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na Williama i westchnęłam..
-No może masz racje, powinnam była Ci wcześniej powiedzieć..-spojrzałam na niego i pogładziłam jego policzek.
-Ale czy to by coś zmieniło?-zapytałam, wpatrując się w niego..-I tak byś się wściekał i nigdy nie byłoby na to odpowiedniego czasu..-dodałam..
-Kocham Cię mocno i chcę z Tobą być i mam nadzieję, że taka rzecz nie stanie nam na drodze..-dodałam jeszcze.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie wkurzał bym się wtedy na Ciebie , bo bym Cię poznawał i musiałbym uszanować Twojej wcześniejsze wybory , a teraz nie mam pojęcia dlaczego to zataiłaś -powiedziałem i spojrzałem w jej oczy.
-nie wiem , czy mogę jeszcze ufać Rachel -powiedziałem zgodnie z prawdą, kochałem ją , ale straciłem do niej zaufanie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam w jego oczy, sama nie wiedziałam do końca, dlaczego mu nie powiedziałam o Thomasie, ale teraz musiałam zaakceptować samą tą moją decyzję..
-Okej..-pokiwałam głową i złapałam jego rękę..-Ale pamiętaj, że Cię kocham, a to naprawdę nie ma nic wspólnego z nami..-dodałam.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-obawiam się , że ma to coś wspólnego z nami dlatego mi o nim nie powiedziałaś -powiedziałem tak jak to widziałem. Spojrzałem w jej oczy pochyliłem się i pocałowałem jej usta. Stęskniłem się za moją żoną po mimo tego , że zraniła mnie to nie umiałem przestać jej kochać .
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-William..-zaczęłam mówić, a potem już mnie pocałował, więc przysunęłam się do niego bliżej i całowałam jego usta zachłannie, chciałam jeszcze więcej, bo bałam się, że zaraz mi to zabierze.. Nie odrywałam się od niego, przejechałam łapkami po jego idealnej klacie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Usiadłem na kanapie ciągnąc Rachel za sobą. Posadziłem ją na sobie okrakiem i nie odrywałem się od jej ust. Wplotłem palce w jej włosy i całowałem ją coraz zachłanniej. Czułem jak mój członek powoli staje na baczność.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Dobrze, że miałam na sobie mało ciuchów, usiadłam Willowi na kolanach i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, całowałam jego usta równie zachłannie, w międzyczasie, podwinęłam do góry swoją koszulkę do spania, oderwałam się na chwilę od niego i ściągnęłam ją całkiem, wpiłam się z powrotem w jego usta, miałam na sobie tylko majteczki, czułam jego wzwód, ocierałam się o niego tyłeczkiem, czułam jak mam mokro między nogami, pragnęłam go , jeszcze bardziej niż zwykle.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pomogłem jej z koszulką. Przekręciłem Rachel na plecy i pochyliłem się nad nią, zsunąłem z siebie bokserki i zacząłem wsuwać się w nią. Tego teraz potrzebowałem , chciałem jej bliskości , chciałem znowu poczuć to co było między nami. Całowałem jej usta i poruszałem swoimi biodrami coraz szybciej. W pewnej chwili zerwałem z niej majtki bo mi przeszkadzały.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obejmowałam go ramionami i nie odrywałam się od jego ust, bałam się, że bańka pryśnie, jak tylko się od niego oddalę..
Gdy zerwał ze mnie majtki, jęknęłam głośno, poczułam dreszczyk, który przebiegł moje ciało i wypięłam bioderka w jego stronę jeszcze bardziej, zarzuciłam mu jedną nogę na biodro.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wchodziłem w nią agresywnie , nic nie mówiłem bo nie chciałem psuć tej chwili , nie chciałem wracać do rzeczywistości. Całowałem jej usteczka, szyję i dekolt , rękoma podpierałem się po obu jej stronach , żeby nie przygnieść jej swoim ciałem. Wchodziłem w nią po same jajka obijając się o jej seksowny tyłeczek.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oj tak, był dość agresywny, czuć było, że wyrzuca z siebie całą złość, ale było mi z nim jak zawsze rewelacyjnie, pojękiwałam coraz głośniej, czując jak mi dobrze, jego ruchy doprowadzały mnie do ekstazy.
-Ooo boże, tak!-krzyczałam co chwilę, czując jak mi dobrze, jak opętana całowałam jego usta na ośep, zaciskałam dłonie na jego barkach.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i nie zwalniałem swoich ruchów , nie patrzyłem w jej oczy. Po prostu cały świat przestał istnieć , nie wiedziałem już czy chcę dać jej tą przyjemności czy tylko zaspokoić siebie. Nie myślałem teraz o niczym związanym z nami. Pozwalałem poddać się swojemu instynktowi.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Był brutalny i nawet jak nie chciał, to mu się nie udało, bo po jakimś czasie, dośc krótkim poczułam jak zalewa mnie fala przyjemności, krzyknęłam głośniej i zacisnęłam się na jego fiucie.
-Oo tak!-wydyszałam i wpiłam się w jego usta zachłannie, poruszałam jeszcze swoimi biodrami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nie przestawałem się w niej poruszać. Czułem jak dochodzi , a mimo to ja nadal w nią wchodziłem dość ostro. Odwzajemniałem jej pocałunki i zatracałem się w tej chwili , czułem , że jeszcze sporo brakuje mi do spełnienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Williama Levy”