Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dobrze w takim razie poczekam , aż do mnie zadzwonisz-powiedziałem do żonki.
-już Cię nie zatrzymuję -powiedziałem kiedy poszłam do łazienki ja wstałem z łóżka ubrałem się i spojrzałem na żonkę , kiedy weszła do sypialni.
-bosko wyglądasz Kochanie więc lepiej mnie nie kuś-puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałam i spojrzałam na niego.
-Będę dzwonić.. -puściłam mu oczko i zaczęłam się ubierać, stojąc przy szafie.
-Dobra już dobra, nie kuszę..-powiedziałam, związałam włosy w koński ogon, szybko nałożyłam makijaż..
-Widzimy się później..-powiedziałam , cmoknęłam jego usta i wyszłam z domu, pojechałam do pracy.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak widzimy się później Skarbie-dałem jej buziaka i poszedłem do kuchni zjeść śniadanie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszłam do sypialni, włączyłam tv, przebrałam się w koszulkę do spania i wskoczyłam do łózka, wzięłam pilota i próbowałam znaleźć jakiś film do obejrzenia.
Czekałam na Willa.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wróciłem do sypialni z naszymi drinkami.
- i jak tam żonko wybrałaś coś ciekawego do oglądania?-spytałem i podałem szklaneczkę Rachel , władowałem się do łóżka.
-chyba znajdzie się tu dla mnie trochę miejsca co ?-uniosłem brew i uśmiechnąłem się do mojej pięknej żonki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No coś się znajdzie na pewno..-powiedziałam i zaśmiałam się, posunęłam się dalej, by się zmieścił na łózku.
-Kładź się, kochanie..-powiedziałam i wzięłam od niego drineczka.
-Jakieś romansidło chyba mam..-powiedziałam i spojrzałam w ekran..-Beyond the Lights..-wzruszyłam ramionami..-Może będzie fajne, chyba że wolisz coś innego.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ułożyłem się wygodnie w łóżku obok mojej pięknej żonki.
-w sumie może być , ważne , że będe oglądał to z Tobą -pocałowałem jej usteczka i napiłem się drinka.
-to włącz jestem gotowy na romanse-zaśmiałem się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to włączam..-powiedziałam i kliknęłam play, ułożyłam się wygodnie i oparłam głowę na jego ramieniu.
-Ze mną każdy film jest fajny..-puściłam mu oczko i napiłam się drinka.
-W sumie nie powinnam chyba pic..-powiedziałam i wyszczerzyłam się do niego..-Muszę uważac, bo jak już zajdę w ciążę to alkohol mi będzie szkodził..-powiedziałam.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ale jeszcze nie jesteś w ciąży , jutro Cię przebadamy -powiedziałem i sięgnąłem pod łóżko ręką. Położyłem na łóżku między nami całą reklamówkę testów , było ich coś około 150.
-mam nadzieje , że wystarczy -spojrzałem na żonkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się, gdy wyciągnął tą reklamówkę..
-Roczny utarg apteki mamy na łóżku..-powiedziałam i pocałowałam go namiętnie.
-Ale pan Panie doktorze niech rączki trzyma przy sobie, to nie Pana specjalizacja.. -puściłam mu oczko.
-Wystarczy..-powiedziałam i zaśmiałam się, wróciłam wzrokiem do filmu, bo się akcja zagęściła.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kochanie wiesz musze wiedzieć , czy już masz maluszka w brzuszku -powiedziałem po pocałunku i zacząłem oglądać film.
-poza tym chyba się nie zmarnują testy , skoro mamy mieć dużo dzieci-zaśmiałem się i napiłem się drinka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Pewnie się nie zmarnują, ale one też mają datę przydatności do użycia..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam w jego oczka..
-No to będziesz wiedział..-powiedziałam i pocałowałam go zachłannie..-Jako pierwszy się o tym dowiesz..-pogładziłam jego policzek.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-na to liczę Kochanie , w końcu to moje dziecko będzie-zaśmiałem się i odwzajemniłem jej pocałunek.
-no i oczywiście Twoje -wytknąłem jej język i wróciłem do oglądania filmu. Napiłem się drinka.
-mam nadzieje , że już wszystko między nami ok?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No mam nadzieję, że moje też..-powiedziałam i zaśmiałam się , spojrzałam w ekran..
-jasne, że wszystko ok.. -powiedziałam..-nie chcę ani jednego takiego dnia więcej..-powiedziałam do niego i pocałowałam go zachłannie..
-Masz mnie nigdy więcej nie zostawić.. -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, wtuliłam się w jego klatę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek żonki tuląc ją do siebie.
-nie zamierzam Cię zostawiać już nigdy samej możesz być tego pewna -powiedziałem i uśmiechnąłem się do żonki.
-chcę dla Ciebie jak najlepiej , chcę żebyś była szczęsliwa -powiedziałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Williama Levy”