Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

ROK PÓŹNIEJ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Na sali rozpraw odbył się proces oskarżonych o napad i porwanie jednej z mieszkanek Tree Hill. Cała rozprawa trwała dosyć długo gdyż obrońcy starli się o dosyć łagodny wymiar kary, argumentując swoja prośbę podstawowym faktem ze nikt nie zginął. Sędzia i rada przysięgłych stwierdzili jednak że należy się porywaczom najwyższy wymiar kary jaki obowiązuje w stanie, za porwanie, czyli 20 lat pozbawienia wolności.

Obaj zostali przestępcy zostali odeskortowani pod osłona dwóch policjantów do wyjścia a następnie do transportu do więzienia.

Obrońca zapowiedział apelację.
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ubralam się w czarne wdzianko adwokackie, weszłam na sale rozpraw, przedstawiłam sytuacje sadowi. Złozyłam wszystkie najpotrzebniejsze dokumenty do rozprawy. Reprezentowałam Peyton, pozew był podpisany przez oboje małżonków, więc nie było z tym problemu. Sąd po krótkiej rozmowie ze mną przyznał rozwód. Wyrok miał się tertaz tylko uprawomocnic i po kłopocie, wyszłam z sali.
Erica Smith - prawnik w IR - lat 23
Znam:
Enrique, Peyton, Lucas <sex>
ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sędzia i prokurator bardzo szybko wyjaśnili całą sprawę. Na moje szczęście ze względu na dobry przebieg służby obędzie się jedynie na : upomnieniu z wpisaniem do akt za zaniedbanie obowiązywać poza czynną służbą

Była to dobra informacja bo mogłem wrócić do pracy ...

Po ponad półgodzinnych formalnościach byłem wolny...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „SĄD”