Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie ma problemu Skarbie -powiedział i złapał ją za biodra i ładował się w nią mocno wchodził po same jajka
-ale jesteś bosko ciasna -powiedział było nakręcony i to strasznie. Jego kutas wchodził w nią coraz mocniej i mocniej
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po chwili poczula jak dochodzi.Jeknela glosno i dugo.Jej cipka mocno zacisnela sie na jego kutasie.Dyszała ciekzo./
-chce..chce bys doszedl w moich ustach..chce cie posmakowac - wydyszała obracjaac glowe w tyl i zerkajac na niego
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy klęknęła przed nim przysunął się i po chwili doszedł w jej usta głośno wzdychając.
-o tak Mała , bosko -powiedział był bardzo zadowolony jej boskie ciał tylko dawało mu motywację do dłuższego sexu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przełknęla wszyskto i wulizała jego douta do czysta.Wstala i wpila sie w jego usta.
-Bosko smakujesz..milo sobie przypomniec - zasmiala sie i siegnela po ciuchy.
-Wiec..co tma u ciebie Will?Byles gdzies na wakacjach czy w TH?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-u mnie bez zmian -powiedział i spojrzał na nią
-nie ubieraj się jeszcze -powiedział nie chciał jeszcze kończyć zabawy. Pocałował jej słodkie usta podał jej drinka i wskazał miejsce na biurku. Kiedy usiadł on usiadł w fotelu na przeciwko niej. Po chwili zaczął lizać jej cipkę
-byłaś na wakacjach ?-spytał kiedy na chwilę oderwał się od niej i spojrzał na nią
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo to ejszcze sie bawimy...ulala - zasmiala sie i grzecznie siadla na biurku.
-Ochhh - westchnal czujac jego jezyczek.
Rozlozyla sie wygodnie podpierajac na lokciach chwile dopoki pila drinka.
-jeszcze nie..ale cos planuje na wrzesien bardziej - powiedziala.
-A ty jak?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja już byłem , ale może jeszcze gdzieś pojadę zobaczymy -powiedział po czym się nią zajął jak należy , ssał jej łechtaczkę lizał jej cipkę , a po chwili dodał jeszcze swój palec zaczął ją nim posuwać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..spoko..w sumie w twoim zawodzie to nie takie chyba hop-siup - powiedziala Ami i dopila drinka.Odstawila szklanke i polozyla sie wygodnie na biureczku juz.
-Ach...bosko Babe...ach tak..wlasnie... - delektowala sie swietna palcóweczka i minetka
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-mam sporo nadgodzin więc mam dużo wolnych dni -powiedział i po chwili wstał , masował swojego kutasa i wszedł w nią
-o tak Kochanie jesteś idealna i zaczął ją posuwać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

jeknla glosno jak w nia wszedl.Uniosla sie na moment i wpila w jego usta ostro a potem znow wygodnie ulozyla na biurku z rozlozonymi nogami.
-Och tak Will..pieprz mnie..pieprz mocno - rekami sciskala swoje cycki i tarmosila sutki
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek , złapał ja mocniej za bioderka i pakował się w nią po same jajka , czuł jaka jest gorąca i jak spazmatycznie zaciska się na jego kutasie. Jej widok tylko jeszcze bardziej go nakręcał była mega seksowna zwłaszcza jak bawiła się swoimi piersiami
-wyglądasz jak bogini -powiedział i czuł jak nie wiele mu brakuje , żeby znowu zalać ją swoim nasieniem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..mój ty ogierze - wysyczała Amelia po czym zjechala jedna reka na swoja łechtaczke pieszczac ja dodatkowo i po kilku chwilach mocno znow doszła z głosnym jekiem, mocno zacisjkajacsie najego wielkim chuju
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-o tak Kochana -powiedział czując jak dochodziła on jeszcze dłuższą chwilę ją pieprzył , aż sam doszedł. Wyszedł z niej i usiadł sobie na fotelu
-tego mi było trzeba , musimy wrócić do regularnych spotkać -powiedział i patrzył sobie na nią jak leży na biurku taka naga seksowna
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Lezała i dyszała..czuła jak po udach scieka z niej jego sperma.
-Bedziesz musial wszyskto zdezynfekowac - zasmiala sie i po chwili wstala.Poleciala z nim w sline dluzej a potem wziela akies custeczki y sie wytrzec i ubrac.
-jasne..jestem za.. - dodala.Oj tak..tez chciala do tego wrocic..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek , a po chwili patrzył na nią jak się ogarnia
-masz boskie ciało Ams -powiedział i przygryzł wargę
-uzależniasz mnie od siebie , dawno nie było mi tak dobrze jak dzisiaj -powiedział schował chuja w bokserki założył spodnie koszulkę i kitel
-widzimy się niebawem , może kolacja , jacuzzi i sex w nim -puścił jej oczko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”