ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyprowadzono mnie tutaj, więc usiadłem przy jednym ze stolików i czekałem na Lois. Jakiś klawisz stał gdzieś pod ścianą, ale miałem to gdzieś. Przyszedłem tutaj by pobyć trochę z Lois i ją podtrzymać na duchu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyprowadzono mnie do sali. Podeszłam do stolika gdzie siedziała Clark...-cześć co tu robisz?-spytałam patrząc w blat stołu
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No chyba nie myślisz, że ktokolwiek z nas, z Twojej rodziny i przyjaciół wierzy w te głupie oskarżenie?? Lois nadal jesteśmy z Tobą i nie poddamy się póki stąd nie wyjdziesz. Masz najlepszego adwokata i w ogóle - powiedziałem i wziałem ją za rękę - poza tym pewnie chcesz wiedzieć co u dzieci i Mila, prawda??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dzieci są z wami więc na pewno u nich wszystko w porządku...a Milo się już wybudził?-spytałam i spojrzałam na Clarka. Strażnik zwrócił uwagę Clarkowi, żeby zabrał ręce ode mnie. Schowałam dłonie pod stołem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jeszcze nie. Chloe teraz pojechała do szpitala a dzieci wysyłamy na święta do Metropolis. Chcemy oszczędzić im smutków w czasie świąt - powiedziałem i spojrzałem na nią - Nie wiem czy mi się uda, ale spróbuję z Twoją prawniczką załatwić Ci przepustkę byś mogła odwiedzić Mila - mówiłem patrząc na nią - musisz się trzymać, zobaczysz niedługo stąd wyjdziesz i wszystko wróci do normy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobry pomysł , dzieci nie powinny myśleć o tym co się dzieje...a co do mojego wyjścia do szpitala to jestem prawie pewna , że mnie nie wypuszczą , ktoś chce mi zaszkodzić , ale nie mam pojęcia kto, a te braki w pamięci mnie dobijają
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Może powinien zbadać Cie jakiś specjalista, bo to nie jest normalne by mieć takie problemy z pamięcią bez powodu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Złapałam się za obolałe żebra...-to chyba wynik tego upadku w escape , od tamtej pory tracę pamięć , wątpię by dało się to wyleczyć pewnie samo minie za jakiś czas
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzałem na nia - co Ci jest?? - spytałem widząc jak sie łapie z boku. - tym bardziej myślę, że powinien ktoś Cię zbadać. - popatrzyłem na nia i szepnałem - poza tym byłabyś wtedy w szpitalu a to dobry moment by zajrzeć do Mila
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-lekko się poobijałam to nic wielkiego, a co do zbadania to mamy tu ambulatorium więc na bank stąd mnie nie wypuszczą , zwłaszcza że wszyscy uważają mnie za winną tego co się stało Milowi
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No zobaczymy, pogadam dziś z Twoją prawniczką. Jest naprawdę dobra w te klocki, więc kto wie,może fakt nie karalności do tej pory wpłynie na Twoją korzyśc. Poza tym może coć pod eskortą zgodzą sie jednak Cie na kilka godzin wypuścić.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie pozwól przychodzić tu Chloe , to nie jest miejsce dla niej i Ty też lepiej by było gdybyś nie przychodził
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz co, możesz mówić co chcesz ale nie mamy zamiaru Cię tu zostawiać samej. Te pare minut podczas odwiedzin to zawsze coś jasnego gdy tutaj jesteś. Tak więc nawet nie myśl, że zrezygnujemy z odwiedzin tutaj. Owszem przestaniemy tu przychodzić ale jak stąd wyjdziesz a będzi to niebawem
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-grozi mi 20 lat Clark, do tego nie mam żadnych dowodów na swoją niewinność nie wygląda to za dobrze...- schowałam twarz w dłoniach i przymknęłam oczy
ODPOWIEDZ

Wróć do „WIĘZIENIE”