Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Skoro tak twierdzisz..-powiedziałam z rozbawieniem, bo w sumie jeden pies, czy chłopaki przyjechali i wrócili, czy my byśmy pojechali..
-Okej, to dobrze..-powiedziałam i uśmiechnęłam się i podjechaliśmy zaraz pod mój dom.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ja te znie wiem wiec ich dmay na drogach tlyko w postach se lkacje bedizmey zmieniac gdzie sa xD
-Ej..to nie tak.. w srodku tez mnie kurwica strzela ze wszyskto jest..eh..ze tka sie pokomplikowlao..delikatne mowiac ale co.. jak pojd ekogos pobic to mi to nic nie zmieni.. - powiedzial.
-Wiec..no co?Skumpmy sie na tych mmilych rzeczach co? Naprawde.. - cmoknal ja czle apotem pojechali ogladac pierwszy dom .Nie wiem gdzie oni mieli te domy ogladac wiec t ynapisz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Muszę się skupić na czymś innym. Bo mnie szlak trafi..-powiedziała i westchnęła..A potem już przyjechali pod dom na obrzeżach miasta - jakąś taką niewielką willę, ale z dużym ogrodem.
https://www.marbella-hills-homes.com/en ... havis.html
I chyba tu piszemy :D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

tak tutaj bo w dzielnicy mieszkalnej nawet nie ma zadnego ogolnetego temtu by tma wejsc wiec..no it ka drgmai jezdza to tu :)\
-Wow! I mowisz ze to sie miesci w naszym budzecie? - zapyta jak wysiedli i zobaczyl tylko sam dom z zewnatrz.
Pewnie agent nieruchomosci juz tam czekal na nich by ich oprowadzic i opowiadac o domu itp.ZAapał ja za reke i usmiechnal sie.
-NIe msl o..no wiesz..skupmy sie na naszym nowym domu.. - cmoknal ja i weszli tma do srodka itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie mieści się xD ale jebać :D
-No mieści się.. Szukałam tylko takich które się mieszczą..-powiedziała i uśmiechnęła się, wzięła go za rękę. Trochę humor juz się jej poprawił.
-Wygląda super..-powiedziała i podeszli do agentki i z nią chwilę rozmawiali, a potem weszli do środka oglądać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-NO to spoko choc serio..az dziw - ale no pewnie tam no dali se ten limit do twgo miliona.Bo w sumie skoro sprzeda swoj apartamen to dstanie sporo kasy..a biedy ne byl wiec z drugie tye dolozy czy cos...
-Noo..bardzo..przestronny..w sumie nie glupie ze na dole to tylko glownie salon i kuchnia polaczone itp..ale bardziej mnie interesuje ilos cpokoju u gory.Za taka chate to oczekuje jednak trche tego w tej cenie - powiedzial i jak zwieizli dol to poszli an gore ogladac..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

W opisie tego ogłoszenia jest napisane, ze jest tam 7 sypialni, więc jak weszli na piętro, to je tam oglądali.. i cena to prawie 9 milionów euro xD
-Nie jestem tylko pewna, czy ten dom będzie przyjazny dla dziecka.. Bo dużo jest jakiś takich groźnych elementów..-powiedziała i spojrzała na Matta.. Bo w sumie, podobało się jej tutaj..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Lololo xD To sie wytnie.
-NO wiem..i w sumie..ne no dom fajny ae...seiro nam potreba tyle pokoii? I taki wielki dom? Przemyslimy..zobayczmy inne propozycje.. - powiedzial.
-Choc msze powiedziec ze ogrod akurat fjany..bo dzy..coc basne trzebaby ogrodzc czy cos przy dziecku..za jakis czas..akle no...- i pewnie tm ajesxcze zeszli i poogladlai bardziejs zczegolowo..ta babka im opowiedziala jeszcze co i jak a potem wrcili do auta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to pojechali razem dalej do kolejnego domu..
-Bo wiesz kochanie, to była willa.. Więc może w kolejnej lokalizacji będzie fajniej..-powiedziała mieli jeszcze jakiś dom w centrum, albo domek na plaży. Więc sobie możesz jakiś znaleźć jak chcesz xD
-Dużo pokoi.. I w sumie basen to fakt.. do zabezpieczenia.. Albo najlepiej by było jakby można go było zamknąć.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to pojechali do centrum i niech ebdzie cos w ten desen
https://www.tollbrothers.com/luxury-hom ... cIntosh-II

Nie znma sie na szukaniui brka czas xd
-No wiec najleiej cos..troche bardziej..przytlnego..i ogord owszem..te by bylo fjanie jakby by wiekszy..
-Ok..jestesmy..zobacyzmy - wysiedli i psozli tka smao zwiedzac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Oooo matko.. Mam wrażenie że ten jest jeszcze większy niż tamten.. - zaśmiała się jak weszli do środka, bo jednak tyle pokoi. Ale cóż. Grzecznie poszli za Panią agentka.. I zwiedzili cały..
-I co myślisz? - zapytała i spojrzała na niego.. - też już lepszy chyba.. Ale i tak strasznie wielkie te przestrzenie i maloprzytulny..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A noo..niby 4 pokoje ale milion innych pomieszczen ktore sa zbedne jak nic..chyba nie tego szukamy co..choc ladny nie powiem - powiedzial z smiechem.
Agent jeszcze im tam opowiadal..pokazywal..przkeonywal..wiec grzecznie wysluychali no i potme smai poogladlai jeszcze sobie tam az w koncu wrcili do ata.
-To co?Zostal ten na plazy? Oby byl..taki o co nam chodzi..no ale..zobayczmy - i pojechali
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to jechali chwilę aż dotarli na wybrzeże i tam stał dom.
https://www.google.com/amp/s/parade.com ... arket/amp/
-O woow.. Wygląda spektakularnie..-powiedziala i spojrzała z uśmiechem na Matta..
No i zaparkowali auto i weszli do środka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-YHm..wow...oby w srodku byl tez taki zajebisty - powiedzial bo oj..serio m sie spodobal.
najpierw jednak pewnie ich agentka oprowadzila po zewnatrz..traasy itp a dopieor potem weszli do srodka.Usmiech Mattowi nie schodzil z geby jak ich oporowadzal a apotem ich w koncu zostaiwla by sbie smai pochodizli.
-I co myslisz? Dla mnie..najlepszy..i mi sie podoba..ale..no wszyskto zalezy od cieie.. - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Mi się tez bardzo podoba.. - powiedziała j uśmiechnęła się.. Pewnie dała im chwilkę by sobie pomyśleli i sami poogladali.. Więc stanęli sobie na tarasie i gapila się na ocean..
-Mogłabym miec taki widok z okna.. I serio.. Wow..
-Myślisz że to dom w którym będziemy wychowywać nasze dzieci? Oczywiście trzeba będzie zabezpieczać wszystkie schody.. Ale no na pewno jest lepszy niż poprzednie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGI”