ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał na nią.usmiexhnal się.
- serio ci się podoba co? Skoro już nie dziecko A dzieci.. - zasmial się i zebrał na wspaniały widok.
-ale owszsm..też mi się podoba..A zabezpieczenia.. to w każdym to mu.. Ale ten jest taki jakiś.. No chyba najnormalniejszy..że tak to nazwę.. I widok.. No tego nic jienprzbduje..racja - ppwiedzial.
Chwile milczał A potem spojrzał.na nią.. objął ja sobie w pasie i spojrzał w jej oczka.
- to co?szukamy dalej czy chcesz ten dom?-zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Podoba mi się.. No i w sumie.. Praktycznie jest urządzony.. I po remoncie.. Więc nie trzeba zupełnie nic zmieniać.. Tylko się wprowadzić.. - uśmiechnęła się..
Spojrzała w jego oczy..
-Ja chcę.. A ty? To ma być wspólna decyzja.. Ale może.. Hmm. Przemyślmy to jeszcze na spokojnie.. - uśmiechnęła się do niego, pocałowała czule jego usta.
-Kocham cię najmocniej na świecie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

<wtf> -No no..wstawi się własne graty..coś dokupić.. ewentualnie jakieś nie wiem.. kolor ścian zmienić.. al w to Pikuś.. - ppwiedzial.
- wiem że wspólna.. I mi też się spodoba ale owszsm..Masz rację.. może wróćmy do domu i poprosimy agencję by dla nas dom przetrzymala coś że 2 czy 3 dni i się zastanowimy?-zaproponowal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Chyba nie mają jakiegoś parcia na sprzedaż i też za wiele klientów nie ma.. Ale ok. Powiedzmy by przytrzymali i po weekendzie damy im odpowiedź.. - uśmiechnęła się do niego. Chwilę jeszcze tam stali na tarasie..
-to co? Idziemy stąd już? - zapytała i go obejmowała w pasie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No.. więc ustalone.. może jeszcze przez weekend coś znajdziemy doobjerzdnia.. - pokiwal głowa.
-tak.. choć wcale mi się nie chce- zasmial się. No ale się zebrali. Wsiadł do auta.
- do domu czy gdzieś A obiad czy gdzie?-zapytał.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Może gdzieś na obiad.. - pokiwala głową i uśmiechnęła się.
-Rammer jammer? Będziemy mieć widoki na ocean.. To akurat zostaniemy w klimacie.. - powiedziała i pojechali.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Noah jechał po Bliska na lotnisko trochę był spóźniony bo musiał parę rzeczy ogarnąć. Nie zauważył że koleś wyprzedza na trzeciego stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w latarnię. Po paru minutach zjawiła się kareta zabrali chłopaka do szpitala był w stanie ciężkim
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-część.. -uśmiechnął się na jej widok.wzial torbę i wpakował do bagażnika.
-no długa droga.. cóż.. Ale będzie fajnie-usmiechnal się i już jechali drogą przez miasteczko by wyjechać na miedzystanowa.
- jak dziś w pracy? Byłas jednak czy nie?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A chwilkę tam popracowałam przed komputerem.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego..
-Ale ogólnie wolne sobie robię.. Bo jednak odpocYwac też trzeba.. - powiedziała.
-A ty jak? Ogarnąłeś to auto i swoje też? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- yhm.. - pokiwal głowa.
- no jasne.. I jasne. Wiesz.. gdyby były jakieś.. problemy czy coś to byśmy nie jechali. Taki kawał drogi jechać by ttlko popatrzeć to nawet do kumpli bez sensu. Jak już to tylko wyścigi.. już dawno mnie tam nie było.. ach.. będzie bosko.. -mogła zauważyć że jak mówił o tym to się strasznie jaral tym itp
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No to w takim razie dobrze, że Ci się udało wszystko ogarnąć..-powiedziała miło z uśmiechem..
-A tak w ogóle to te wyścigi, to jak? na kasę? w ogóle zawsze wygrywasz? -zapytała miło, bo się tak jarał tym, to myślała, że wygrywa..
-Hmm, pali się tam gumę i takie tam? -zapytała. xD filmów się naoglądała.. haha :D
Awatar użytkownika
21 lat
175 cm
UTH /2 rok
Student dziennikarstwa/diler
singiel
brak
Portugalia

Post

Diego został zaatakowany w powrocie z towarem. Zaczęła się bójka między nim a dwoma innymi kolesiami. Jeden z nich uciekł kiedy zauważył radiowóz z towarem chłopaka , a drugi bił się z Diego.
Awatar użytkownika
38 lat
168 cm
policja
agentka wydziału narkotykowego
singielka
brak
Chicago/Atlanta

Post

Było zgłoszenie o bójce a evelyn akurat była najbliżej na patrolu więc je wzięła.kiedy podjechała widziała tylko ze jeden koleś zwiał ale reszta dalej się tłukła więc zatrzymała sieni wysbiegla z radiowozu.
-dosyć chlopaki...rozdzielić się...!- krzyknęła i podleciała och rozdzielić...skuła Diego a widząc E tamten ucieka ruszyła za nim i złapała go powalając na ziemię.zaciagnrlq obu do radiowozu u pojechali na posterunek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGI”