Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem, że na kogoś, ale nie wiem, czemu na mnie..-zaśmiałem się.
-Na pewno dam znać..-wyszczerzyłem się do niej.
No to dobrze, że niczego nie widziała, bo byłby rozpierdol.
Czułem jak wsunęłam mi dłoń w bokserki i jęknąłem głośno, czując jej pieszczoty, mój członek zaczął się budzić do życia i to w całkiem konkretnym tempie.
-Oj, tak, Maleńka..-wydyszałem, czując jak mnie nakręca i jak coraz bardziej mam na nią ochotę.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Bo takie jest zycie..niesprawiedliwe i ccho bądź.. - zasmiaa sie Jess.
Czuła jak pęcznieje.Odwzajemniała jego poclaunki az po chwili po prostu zabrała raczke i i odepchnęła go lekko od sebie.a potem kucnęła zdejmując nieco jego spodnie z bokserkami i wzięła jego przyjaciela do ust by było jeszcze szybciej.W końcu nie mieli całego dnia xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Już jestem cicho..-powiedziałem i spojrzałem na nią, uśmiechnąłem się, kiedy pieścila mojego członka, a gdy wzięła go do ust, to jęknąłem cicho.. Czułem jak pod wpływem jej pieszczot mój członek budzi się do życia i coraz bardziej twardnieje..
-Oo tak, mała..-wydyszałem i spojrzałem na nią z góry, wplotłem palce w jej włosy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No czuła to..pomagała sobie łapka przytrzymując go i robiła mu porzadnego lodzika.Co jak co ale chyba zła w tym nie była xD
Czuła jak rospycha się w jej usta i jest coraz większy co jej sie podobało.Ona już tam nieźle mokra była xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jezuuu, Mała..-wydyszałem i spojrzałem na nią z góry..-Chodź tu już..-przyciągnąłem ją do góry, bo czułem, jaki jestem podniecony i jaki nabrzmiały.. Wpiłem się zachłannie w jej usteczka i uniosłem do góry, rozchyliłem jej nóżki i wszedłem w nią z impetem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmiala się lekko jak ja tak zawoał.Wstała więc i odwzajemniła natarczywie jego pocałunki.Objęła go nogami w pasie jak ja podniósł a potem jęknęła glosno jak w nią wszedł.
-Jezuuu... - odchyliala sie opierając pelcmi o kraty celi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie wzywaj imienia nadaremno..-zaśmiałem się i spojrzałem w jej oczka, tak mnie rozgrzała tym lodzikiem, że poruszałem się w niej mocno i intensywnie.. Opierałem ją o kraty i wchodziłem w nią szybko, trochę miałem dreszczyk emocji, że nas ktoś może przyłapać xD


Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Odezwal się...święty - mruknęła i wbiła paznokcie w jego ramiona.Całowała cały czas jego usta by nie miała jak jęczec, i krzyczeć.Tak cholernie ją to kręciło, że chciała wciąz jeszcze i ejszcze...Poruszała nieco bioderkami na tyle na ile tam dawała radę...Kraty wbijały jej sie w plecy co ja jeszcze bardziej akręcało
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poruszałem się w niej mocno i coraz intensywniej w nią wchodziłem, po same jajka, patrzyłem w jej oczka i całowałem jej usta namiętnie, czułem jak mi dobrze.. Coraz głośniej oddychałem i trochę dyszałem, bo to jednak wysiłek, ale byłem tak cholernie nakręcony, ze w ogóle tego nie czułem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wysiłek ale dla takiego pakera jak Mike chyba nie aż tak wielki hehe.Bedzie miał zamiast siłki xD
-O tak....jeszcze moment..jestes boski babe - wydyszla przygryzając jego warge.uniosła rece w órę i złapała się za kraty mocno.Czuła jak coraz czestrze dreszcze przechodzą przez jej ciało
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No może nie wielki, ale jednak wysiłek xD
-Wiem o tym, chwyciłem ją mocniej za bioderka i nasuwałem ja na siebie do samego końca, dyszałem przy tym ciężko i byłęm naprawdę nakręcony już do granic możliwości, spojrzałem ze dwa razy w prawo i w lewo, patrząc czy nikogo nie ma w zasięgu wzroku i dalej ją posuwałem, opeirając o kraty xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ona była tak w tej chwili zatracona w tym co robili,że pewnie nawet by nie zauwazyła jakby tu stado słoni przebiegło.Czula, że zaraz dojdzie, jest coraz bliżej.Mocno zaciskała pięści na szczeblach krat az jej knykcie zbielały.
Po kilku chwilach i jego mocnych pchnieciach jeknęła głosno, przeciągle czujac jak dochodzi.jej ciałkiem lekko wstrząsnęło..oddech był przerywany..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poczułem jak zaciska się na moim członku i westchnąłem cicho, posuwałem ja jeszcze przez chwilę, aż poczułem jak dochodzę.. Moje bojowniki zalały jej cudownie gorące wnętrze i nie wychodziłem z niej jeszcze przez chwilę. A ty zrób losowanie, dzisiaj na plus są parzyste znów? :D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Usmiechnęła się do niego szeroko i pocałowaa czule jego steczka jak i on dszedł.Pusciła kratę i pogładziłą łapkami jego policzki.
-Najkochańszy - szepnęła i po chwili pewnie ja pstawił.Popoprawiala się tam, powycierała itp ogólnie ogarnęła xD
-To co?Widzimy sie potem w domu..miłej pracy Kochanie - no i sobie poszła do domu xD

/Ok niech bedzie parzyste na zajscie heh losuje i:
Suma oczek wynosi 2
Czas wygenerowania: 2014-12-11 22:55:57
:D:D:D
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Najlepsza..-wydyszałem do niej, pocałowałem ją jeszcze raz namiętnie i uśmiechnąłem się do niej, poprawiłem się, zamknąłem swojego pytona w klatce xD i ubrałem się w mundur grzecznie, a potem poszedłem z powrotem do sali..
Forumowa data poczęcia: 13.03.2014r. W grudniu się bachorek urodzi ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”