Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Tak..tn no chyba tak..chyba sie logowałam wtedy.Ale to było..kurwa Mike..to było tk adawno..nie przyszlo mi do głowy by potem sprawdzac..- jeknęła.Widziała zdenerwoalanie przyjacila itp więc wiedziala, że nie ejst dobrze.
-Ja nic nie zorbiłam..ii..nie moja wina, że on ic nie pamietał..tamtejsza policja tez nic ne wiedziała..ja nic nie zorbiłam..nie utrudaniałm żadnego śledztwa -oj zdecydowanie docierało do iej, ze ma przerabne.
-Poza tym..skad sie dowiedzieliscie, że on jest u mnie?Przyjechalismy dpopiero wczoraj wieczorem - powiedzial.
-NZłoże zeznania..Alex..william..czy jak mu tam tez..nic złego nie zorbilismy...przysięgam - czyła, jak jej adrenalina skacze w górę.Rece zaczełay sie lekko dtrząc wiec zacsęła je w pięsci
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią i westchnąłem, złapałem jej dłoń i ścisnąłem ją lekko.
-Wiem, że to było dawno, ale to ważne..-powiedziałem i spojrzałem na nią..
Westchnąłem..
-Masz przesrane.. -powiedziałem i spojrzałem na nią..
-Ten detektyw, którego wynajęła żona was znalazł..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczy..-Dał nam znać.. Wysłali kogoś, żeby to zbadał, potwierdzili jego tożsamość.. Ta akcja u nas na posterunku trwa jakieś dwa tygodnie..-powiedziałem..-Wezwali mnie wczoraj wieczorem, przedstawili wszystko przez noc, a rano wysłali do Ciebie..-powiedziałem do niej i pokręciłem głową..
-Zrobili to też za moim plecami..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-Sprawdzają mnie..-dodałem i wjechałem na parking przed posterunkiem..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dzieki..jak zwsze miły - zabrała rekę od niego.jakos nie bardzo czuła od niego wsparcie.
-Okry..2 tygodnie..zajebiscie.. - zasmiała się gorzko choć wcale jej do smiechu nie było.
-Ale spoko..to jakieś chore nieporozumienie..zlozę zeznania i po sprawie..nie zrobiłam nic złego..On to ptwierdzi - gadała choc w sumie bardziej sama do siebie.Miala ochotę stad uciec ale wiedziała, że to by tylko pogorszylo sprawę.najgorsze teraz w tym bylo to, że serio kochała tego faceta i była szczelsiwa a tu znów nie wyszło..okazło sie, że ma zonę..jest kims ważnym... jej zycie znow sie rozpadało na milion kawałków.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Przepraszam Mia..-powiedziałem i spojrzałem na nią, westchnąłem..
-Nie chciałem tego..-powiedziałem do niej..-Nie chciałem tam iść dziś do Ciebie..-dodałem i spojrzałem w jej oczka.. Zaparkowałem przed budynkiem i zgasiłem silnik..
-Po prostu uważaj na to co mówisz..-powiedziałem do niej..
-Przykro mi, Mała..-powiedziałem i przytuliłem ją do siebie, wiedziałem, że była z nim naprawdę szczęśliwa...
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Chwilę na niego nie patrzyła jak do niej gadał.Wiedziała, że to nie jego wina ale..coż.. był tym nieszczęsnym "posłańcem".
-Wiem...i nie mam co uważąc..powie prawdę - powiedziała i odetchnęła głęboko.A kiedy ja przytulił emocje wzięły górę ikilka łez spłynęło p jej policzkach.Oderwała sie od niego i wytarła oczy.
-Miejmy to za sobą...rób co musisz... -wysiadła z auta i poczzekała na Mikea bo zapewne skoro on po nia przyjechał to musiał ją "przyprowadzić"
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka, a potem jak się ode mnie odsunęła, to wysiadłem z samochodu, spojrzałem na nią, podszedłem do niej i zaprowadziłem ją do wejścia na posterunek, a potem od razu ją przejęli z dochodzeniówki i zabrali ją przesłuchanie, więc nawet nie miałem jak się do niej odezwać.. Kazali mi zadzwonić do żony Williama, więc tak też zrobiłem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechałam na posterunek jakiś czas po ich telefonie, byłam cała roztrzęsiona, kazali mi czekać, bo Will był cały czas na przesłuchaniu.. Siadłam więc w poczekalni i cała się telepałam..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..a bo ja wiem...moze do tego nowego w ksynie.Red Hawk czy coś? Jeszcze tam nie byłam.. - powiedziała Mia.
-No i skoro na drineczka to auta zostaja tutaj - powiedziała.Bo wiaodmo, że oboje do pracy autami pewnie przyjechali.
-Chyba, że wolisz gdzie indziej t mów... - i poszli
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyjechałem na posterunek , zaparkowałem swój samochód i wszedłem do budynku, poszedłem od razu do siebie.
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family= ... pt:400,700' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="font-family: 'Dancing Script', cursive; color: #968374; font-size: 35px; line-height:60%;">Brian Winchester </div><div style="font-family: Calibri; font-size: 9px; color: #4F4339; text-transform: uppercase;">kp sms rozmowy relacje [url=http://]problemator[/url] szafa fb willa praca</div></center>Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaparkowałem samochód i wszedłem do budynku. Przywitałem się z kolegami z pracy wziąłem akta i poszedłem do swojego gabinetu.
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family= ... pt:400,700' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="font-family: 'Dancing Script', cursive; color: #968374; font-size: 35px; line-height:60%;">Brian Winchester </div><div style="font-family: Calibri; font-size: 9px; color: #4F4339; text-transform: uppercase;">kp sms rozmowy relacje [url=http://]problemator[/url] szafa fb willa praca</div></center>Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Panie władzo.. Przecież to nie było włamanie.. Tylko wyglupy.. - powiedziała.. - Głupio zrobiliśmy.. Ale żeby od razu w kajdanki? - zapytała jak ich prowadzili na posterunek.. Ona taka mokra w tych obcislych ciuchach.. Ehh. Wszystko było jej widać. A żadnych dokumentów nie miała przy sobie przecież!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post


- ja to wiem..bo widzę że zabawę mieliście całkiem konkretna ale no..wezwanie to wezwanie-powiedział prowadząc ich do aresztu.

-czyli co teraz? Jak to będzie wyglądać? Nie możecie nas wypuścić.. jakieś pouczenie czy coś..?-zapytał Charlie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wezwanie od kogo? - zapytała od razu i spojrzała na policjanta. Była pewna że nie było nikogo w tym domu..
-Nie możecie tam napisać że nikogo nie było na posesji jak przyjechaliscie? Przecież.. No nie było śladów włamania.. Czy coś.
Ewentualnie co możemy zrobić...? Żeby to zostało wybaczone? - uśmiechnęła się cudownie do jednego z nich.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przewróciła oczami..
-Panna Magnolia srolia..-mruknela pod nosem i przyszli tutaj podpisać dokumenty i jeszcze pewnie dostali ten mandat i kazali im przywieźć dokunety tożsamości do potwierdzenia..
-Kurwa.. Co za powalone procedury.. - pokrecila głową. Oddali Charliemu klucze do domu i wyszli z komisariatu..
-Padam na pysk.. Dzisiaj chyba oleje trening.. - powiedziała i ruszyli w stronę jego domu! W końcu ona miała tam wszystkie rzeczy.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechali zatem na posterunek i pewnie od razu skierowali się do gabinetu szefa na szybka rozmowę.. A potem w sumie.. Do laboratorium. Bo skoro szefu się zgodził na jej praktyki to musieli pogadać tam z personelem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”