Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

weszałm.. przebrałam sie i wyszłam

dzisiaj patrol samochodem
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Weszłam do pomieszczenia podeszłam do jednego z policjantów powiedziałam w jakiej sprawie przyszłam usiadłam i zaczęłam mówić o tym co działo się w zamku
♥♥♥Christina Aguilera♥♥♥28 lata♥♥♥piosenkarka♥♥♥
Znaki szczególnekliknij
Ich znamEnrique, Milo, Clark, Chloe, Lois, Eric`a, Andreas`a, Wade`a,Sean`a, Lilly, Brooke
Na imprezie urodzinowej
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podpisałam swoje zeznanie wstałam z krzesła i podziękowałam policjantowi uprzedził mnie że mogę dostać jeszcze wezwanie na posterunek poszłam do wyjścia
♥♥♥Christina Aguilera♥♥♥28 lata♥♥♥piosenkarka♥♥♥
Znaki szczególnekliknij
Ich znamEnrique, Milo, Clark, Chloe, Lois, Eric`a, Andreas`a, Wade`a,Sean`a, Lilly, Brooke
Na imprezie urodzinowej
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Weszłam do pomieszczenia złożyłam zeznania i poszłam do wyjścia
♥Adrianna Tate-Duncan♥♥20 lat♥♥Barmanka "ESCAPE"♥
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Czasami wystarczy jeden dotyk, bym zrozumiał, że nie jestem sam.Gdybym zamknął w dłoniach cały świat,
izolował ludzi i ustalał sens, nie znał smaku ciepła Twoich dłoni, nie czułbym, że żyję.

Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Usiadłam spokojnie za biurkiem czekając na coś ciekawego, przeglądałam akta jakiejś sprawy na której była kartka z moim imieniem.
Nie wiedziałam po co mnie tak nagle wezwali, ale najpierw musiałam przejrzeć te papiery.
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do pomieszczenia podszedłem do biurka policjantki...
-przepraszam chciałem złożyć zeznanie z tego co się wydarzyło w zamku
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

"Witam pana serdecznie. Proszę chwileczkę zaczekać. Wyjmę odpowiednie dokumenty."-wyjęłam papierek do składania zeznań.
"A więc słucham, niech pan najpierw sie przedstawi a potem kontynuuje. Ma pan jakiś dowód tożsamości przy sobie?" -mówiłam zimno, jeszcze trochę byłam zła, że musiałam wrócić do pracy.
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jestem Edward Cullen mam 21 lat a to mój dowód osobisty-powiedziałem podając jej dowód i zacząłem opowiadać o tym co wydarzyło się w zamku
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

"Dziękuję za dowód. Ładne imię, Edward..."-powiedziałam uśmiechając się zalotnie.
"A wracając do konkretów to słucham pana uważnie."-uśmiechnęłam się i wzięłam długopis w rękę by notować jego zeznania.
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnąłem się do kobiety i mówiłem dalej o tym jak padły pierwsze strzały jak Wade został ranny i pare innych osób no i o tym jak Nathan i Christina zaczeli strzelać do kolesia który nas zaatakował i zamknął w zamku jako zakładników
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To co mówił było interesujące.
"Dlaczego pan nie zadzwonił na policję podczas tego wydarzenia? Mielibyśmy wtedy większe pole do popisu, wezwalibyśmy technika itd. A pamięta pan, jak wyglądał ten mężczyzna do którego strzelała ta kobieta Christina?"-mialam wiele pytań.
Wszystko dokładnie spisywałam, uważnie go słuchając.
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-po co mam go opisywać skoro policja go już ma poza tym jak miałem zadzwonić skoro kobieta która próbowała to zrobić zostala postrzelona
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

"Przepraszam bardzo pana, ale niestety niedawno przyszłam na komisariat i nie bardzo jestem w temacie. Nie spodziewałam sie też, że będę jeszcze tutaj dzisiaj. Wezwali mnie, nawet nie wiem czemu... Chyba będzie lepiej jeśli ktoś inny pana przesłucha. A właściwie po co panu to wszystko mówię... Spisałam pana zeznania i dołączę je do akt sprawy. Teraz pan będzie musiał czekac na proces, i mam nadzieję że wszystko z panem w porządku po tych wydarzeniach. Chyba, że chce pan jakiejś pomocy to proszę mówić, chętnie pomogę, dam panu namiary."-cały czas mowilam nie dopuszczając go do slowa.
Lilly "Alex" Stamper*lat 22*Policjantka*Tree Hill
Poznałam: Andreasa, Enrique, Adriannę, Brooke, Owena, Deana, Williama, Jamesa C., Nikki, Xtinę, Alexa, Barbie, Natalię, Chloe, Lauren, Andie, Sarę, Maggie, Liama, Tyler`a, Katherine...

Jak mnie rozbierzesz.
Obrazek
Codzienne
Sukienka
- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-nie dziękuje nic mi nie jest poproszono mnie żebym przyszedł tu i złożył zeznanie
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”