Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam nadzieję.. -powiedział, machając brwiami, a potem z niej wyszedł, strzelił jej klapsa i pociągnął ją za rękę do łazienki, by oboje się umyli, a potem już oboje poszli do łózka się położyć.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiał ich sex . Posuwał ja dość ostro dostawała co jakiś czas soczyste klapsy w seksowny tyłek kiedy oboje szczytowali opadł na łóżko . Głośno dyszał
- kocham Cię - pocałował jej usteczka


Rano się obudziłam spojrzałam na chłopaka. Po chwili robiłam mu dobrze ustami czułam jak jego kutas rośnie w siłę .
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Obudziło go obciąganie, spojrzał w dół na jej śliczna twarz..
-Dzien dobry...- powiedział jeszcze zaspanym głosem ale już się ułożył wygodnie żeby sobie na nią patrzeć..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja ciebie też...- powiedziała z uśmiechem i pocałowała jego usta zaborczo.
- a teraz ide spać... - zaśmiała się. Spojrzała na niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Ssałam jego kutasa najlepiej jak potrafiłam. Czułam jak rośnie w moich ustach wsuwałam go głębiej w gardło. Spoglądałam na niego od czasu do czasu.

-dobranoc Kochanie -powiedział przytulił ją do siebie i sam też powoli zasypiał , spał do rana
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spali do rana, potem szybki numerek i co.. spędzali sobie fajne dni na urlopie, dużo słońca, zwiedzania, plaży i seksu..
I już w końcu musieli wracać do domu.. mieli jeszcze ostatni dzień..
Obudziła się rano..
-Dzien dobry Kochanie.. - Mruknęła mu do uszka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Była idealna w tych ludzikach.. po prostu płonął cały, gdy to robiła.. ale owszem. Jego chuj już stał na baczność.. przyciągnął ją do siebie i pocałował ostro a potem przerzucił ją by leżała na plecach i pochylił się nad nią.. dobrał się ustami do jej boskich Piersi, a potem zjechał pocalunkami przez jej brzuch na jej cipke. Zaczął dokładnie ją pieścić językiem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-osz Kurwa !-krzyknęłam kiedy zaczął mnie pieścić moje ciało płonęło od podniecenia i nakręcenia.
-idealnie , och tak nie przestawaj!-jęczałam coraz głośniej nie wiele brakowało mi do dojścia


-jakie mamy plany na dzisiaj ?-spytał i uśmiechnął się do swojej narzeczonej
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A w sumie nie wiem kochanie, musimy sie spakować, a potem pójść na miasto i nacieszyć ostatnim dniem tych fantastycznych wakacji, nim wrócimy do rzeczywistości.. -powiedziała z uśmiechem i pocałowała go namiętnie..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie miał zamiaru przestać, pieścił ją mocno i intensywnie, widząc jak reaguje na każdy jego ruch..
Jak tak krzyczała to tylko wzmocnił swoje ruchy i dołożył palce by dać jej orgazm.. Dopiero wtedy oderwał się od jej cipki.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy doszłam spojrzałam na niego
-bosko , a teraz mnie zerżnij Royce -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem. czułam jak moje soczki spływają po moim ciele


Tak też zrobili spakowali się i wyszli z hotelu poszli jeszcze nacieszyć się Ibizą
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Usmiechnal się na jej słowa i pokiwał głową..
-Z czysta przyjemnością.. - powiedział. Strzelił jej mocnego klapsa, a potem przyciągnął ją do siebie. Zaraz znalazl się pomiędzy jej udami i wszedł chujem w jej rozgrzana cipke.. zaczął się od razu mocno poruszać w niej.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak idealnie -powiedziałam podnieconym głosem. Byłam strasznie nakręcona na niego
-nie zwalniaj !-jęknęłam czułam jak wypełnia mnie swoim sztywnym kutasem. Wypychałam chciwie bioderka w jego stronę. Moje ciało drżało z rozkoszy , po chwili na moim ciele pojawiały się krople potu. Zaciskałam dłonie na jego seksownym tyłku moje ciało płonęło z pożądania.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Byl cholernie na nią nakręcony wiec poruszał się w niej szybko i.mocno. chciał jej dać spełnienie.. ale też nie był w stanie się za bardzo powstrzymać..
-Oooch.. Ana... - wydyszał. Czuł jak jest blisko, chciał już skończyć ale nie chciał nie dać jej dojść. Zaczął masować jej lechtaczke
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

To wystarczyło żebym szczytowała jęcząc jego imię i zaciskając się bardzo mocno na jego kutasie. Moje ciało drżało od cudownego orgazmu
-jesteś najlepszy -powiedziałam napalona na niego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ibiza”