Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czuł jej orgazm, odczekał aż przestanie szczytować i dopiero pchnął kilka razy mocno biodrami i doszedł w niej z głośnym jekiem..
Spojrzał na nią i pocałował ją namiętnie..
-Bosko..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek
-uzależniasz mnie od siebie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy
-chyba jutro trzeba wybrać się zrobić jakieś fotki -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się.
-Pewnie nawet trzeba.. muszę mieć jakieś konkretne alibi..- powiedzial z rozbawieniem. Pocałował ją ostro jeszcze raz..
-Jestes niesamowita Ana..- powiedział do niej.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a Ty zajebiście ruchasz -powiedziałam i pocałowałam go z języczkiem. Wstałam z łóżka i poszłam pod prysznic.
-możesz zamówić coś do pokoju bo liczę na drugą rundę -puściłam mu oczko prysznic był w sypialni za szybą więc doskonale widział jak się myłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się..
-Ty też...- powiedział do niej. A potem zadzwonił żeby zamówić jedzenie jakieś.. walnął się na łóżko i patrzył na nią jak się myła..
-Yhm seksi...-Mruknął.. -Wymyj sobie dokładnie wszystkie zakamarki..- zaśmiał się.
-Ooo tak.. I cycki...- mruknął. Już sobie leżał i walił żeby jego chuj był w gotowości jak ona wyjdzie. Coraz bardziej się na nią nakręcał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zaczęłam zmysłowo myć swoje ciało moje suczki sterczały oparłam się o szybę , żeby miał lepszy widok i zaczęłam robić sobie dobrze. Pojękiwałam z rozkoszy moje ciało oblewała woda z deszczownicy. Patrzyłam jak wali sobie i jeszcze bardziej mnie to nakręciło.
-uwielbiam kiedy Ci staje na mój widok -powiedziałam seksownym głosem , a po chwili doszłam głośno oddychając.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Patrzył sobie na nią z błogim uśmiechem. Była cholernie seksi pod tym prysznicem. Jego chuj osiągnął już odpowiednią wielkość.. A ona doszła.
-Oooch, Mała.. -wydyszał, czując jaki jest napalony.. Chwilę jeszcze jej dał spokoju, ale zaraz poszedł do tej kabiny, przygniótł ją cyckami do szyby i naparł chujem na jej cipkę od tyłu, by zaraz z głośnym westchnieniem w nią wejść. Ujął jej włosy w ciasny kitek i posuwał ją od tyłu mocno. Cholernie się napalił.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak idealnie -powiedziałam kiedy wszedł we mnie
-lubię kiedy jesteś taki stanowczy -powiedziałam podnieconym głosem pojękiwałam z rozkoszy wiedziałam , że dużo mi nie trzeba żeby znowu poczuć cudowny orgazm. Jęczałam coraz głośniej nakręcając go jeszcze bardziej
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tak? To musisz częściej się tak zachowywać...- wydyszał do jej ucha.. był cholernie napalony, nie przestawał się w niej poruszać.. mocno na nią napierał j posuwał ile sił w lędźwiach. Było mu cholernie dobrze. Strzelił jej klapsa w tylek.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-lubisz patrzeć jak robię sobie dobrze , to Cię tak nakręca?-spytałam i głośno dyszałam
-o tak Royce nie przestawaj idealnie !-krzyczałam , a po chwili szczytowałam moim ciałem wstrząsnął cudowny orgazm
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-ooo tak, uwielbiam patrzeć jaka jesteś napalona na samą myśl o mnie..-warknal i pociągnął jej włosy..
-Jak marzysz bym wepchnął Kutasa w twoja cipke..- mocno władował się w nią po same jaja.
-Przyznaj że go pragniesz....-wydyszal do jej ucha. Przygryzł je.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł
-o tak idealnie -powiedziałam podniecona
-zawsze uwielbiam kiedy mnie posuwasz , albo kiedy Ci obciągam masz idealnego kutasa -powiedziałam i poddałam się chwili czułam jak mocno zaciskam się na jego sztywnym chuj
-nie zwalniaj Royce
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Napierał na nią mocno, wchodził w nią po same jaja.
-Oo tak Ana. Jesteś idealna dla mojego kutasa..-Wydyszał podniecony. Odgarnął jej włosy na bok i wpis się w jej szyję.. ich ciała obijały się o siebie..
-Uwielbiam kiedy mi obciągasz.. kiedy się nim dławisz...-wydyszal.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-coś czuję , że będzie sporo tych nielegalnych schadzek -powiedziałam czułam jak jestem blisko , a po chwili moje ciało zadrżało od boskiego orgazmu
-o tak idealnie Royce , rżnij mnie tak zawsze -powiedziałam podnieconym głosem, po moich udach spływały moje soczki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj tak, będzie...- pokiwała głową. I cały czas ja posuwał. Pieścił jej ciało dotykiem i pocałunkami.
-Bede.. -Wydyszał.. pociągnął ją za włosy..
-Dojdz.. - warknął. Ależ był nakręcony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ibiza”