ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no nie wiem czy ta Twoja Andie by się Tobą podzieliła -powiedziałam i spojrzałam na niego
-trójkąt czemu nie -puściłam mu oczko
-w sumie bez znaczenie czy dwie babeczki czy dwóch facetów , jak cos zorganizujesz to ja jestem za -powiedziałam i poszłam do łazienki , a że on wszystko widział to znowu zaczęłam zmysłowo myć swoje ciało odkręciłam wodę w deszczownicy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tego też nie wiem.. ale w sumie to byłoby ciekawe...- powiedział z rozbawieniem.
-Yhm to coś się pomyśli.. -powiedzial. Chociaż wolałby z nimi dwiema jeśli już.
Patrzył sobie na nią pod prysznicem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po chwili kiedy się umyłam patrzyłam na niego i zaczęłam robić sobie dobrze. Pojękiwałam z rozkoszy jaką sobie dawałam , moje sutki nabrzmiały i sterczały jak antenki, podeszłam bliżej szyby oparłam się o nią i robiłam sobie zajebistą palcóweczkę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął sie widząc co robi..
-Ahhh kusisz znowu...- powiedział podniecony i sam wsunął dłoń w gacie..
-Jesscze mała.. głośniej.. - mruknął z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Patrzyłam na niego z pożądaniem robiłam sobie dobrze , aż szczytowałam krzycząc z rozkoszy
-zerżnij mnie Royce -powiedziałam i po chwili byłan nad nim
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Niecerpliwa...- mruknął do niej i wpił się w jej ysta zaborczo. Chwilę ja całował a zaraz przerzucił ją na plecy i znalazł się nad nią.. wsunal dłoń pomiędzy jej uda, a zaraz w jej cipke, pomizial ja tam i wyciągnął palce by je oblizać..
-Ale jesteś mokra...- mruknął zadowolony, pozbył się swoich gaci i naparł chujem na jej szparke, zaraz w nią wszedł.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Ty tak na mnie działasz -powiedziałam i jęknęłam kiedy wszedł we mnie
-o tak idealne miejsce dla twojego kutasa , rżnij mnie -powiedziałam i wypychałam zachłannie bioderka w jego strone. Moje ciało drżało od kolejnych cudownych bodźców , przed chwilą szczytowałam , a teraz zbliżałam się do kolejnego boskiego orgazmu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ahhh, mała zachłanna dziwka... - warknął wręcz nakręcony i wchodził w nią raz za razem, mocno i do samego końca..
-Lubisz to... - mruknął patrząc na nią. Ścisnął jej pierś, a potem strzelił w nią klapsa..
-Powiedz ze to lubisz...- wydyszal nakręcony.. posuwał ją coraz mocniej.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-uwielbiam jak mnie rżniesz -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy . Moje ciało błyszczało od potu .
-nie przestawaj Royce -jęczałam czułam jak coraz mocniej zaciskam się na jego kutasie , aż doszłam krzycząc jego imię . Byłam napalona i nakręcona niesamowicie na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

A gdy ona doszła to przyspieszył swoje ruchy i już na prawdę szybko ja posuwał aż doszedł z głośnym jekiem rozkoszy i opadł na nią..
-Uwielbiam Cię...- mruknął jej do ucha i pocałował szyję.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a ja uwielbiam Ciebie -powiedziałam dysząc
-sex jest nieziemski nie wiem jak wytrzymam bez Twojego posuwania -powiedziałam i błądziłam rękoma po jego boskim ciele
-ale liczę na trasę -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Pocałował jej usta zaborczo..
-Kochanie, bez posuwania nie damy rady.. będę cię odwiedzał regularnie...- powiedział i pomachał brwiami.
-A co do trasy to dam znać...- dodał wesoło.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-miło to słyszeć -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-wiesz tylko że nie zawsze mam czas , ale zawsze jakieś 15 minut znajdę na szybki numerek , boże nie gadajmy o tym bo znowu jestem napalona -westchnęłam Wstałam i zaczęłam się ubierać
-trzeba się pakować -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się na to jej ponowne napalenie..
-Chwilę wytrzymaj, ale zerżnę Cię jeszcze przed wyjściem stad.. -zaśmiał się.
A potem oboje się pakowali dłuższą chwilę itp. Poszli coś zjeść jeszcze..
Wrócili do pokoju, zerżnął ją mocno na ostatni raz i potem już pojechali na lotnisko i samolotem do TH.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ibiza”