Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nieee zdecydowanie nie moge..przynajmniej w tej chwili i na ciebie - zasmiala się Zo.A potem juz zajmował sie jego fiutem, ktry szybko rósł w jej ustach.Pieścila go języczkiem, reką jego jajka czasem.Wiedziala, że mu dobrze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią jak idealnie zajmowała się moim fiutem.
-Jesteś najlepsza, wiesz?-zapytałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, wplotłem dłoń w jej włosy i pomagałem jej troszkę, mimo tego, ze wcale tego nie potrzebowała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm... - wymrycala tlyk.No coz...miało sie wprawe i ten talent xD Poruszala głową w tempie jaki on tam jej nadawał.Staral sie go całego mieścic w bzi ale czasm zajmowała sie tlyko jego głowką.Piesciła języczkiem..ssała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Kochanie..-wydyszałem, czując jak mi dobrze..
-Chodź tu do mnie..-powiedziałem i spojrzałem na nią, przyciągnąłem do siebie jej twarzyczkę i pocałowałem zachłannie jej usta..
-Lepiej mnie przeleć, mała..-powiedziałem i klepnąłem jej tyłek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Podniosła sie więc i odwzajemnila pocałunek.
-Hmm..przeleciec cię, co? Ale masz wymagania - zasmiala sie a potem usiadła na niego okrakiem i nabila sie na jego sztywnego fiuta.Jeknęła jak w nia wchodził.Zczela sie na nim poruszać..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wybacz..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczka i pocałowałem ją zachłannie, jak już się nabiła na mojego kutasa, wcześniej zakładając na niego gumkę, oczywiście! :P
-O jezu, jak dobrze..-wydyszałem i spojrzałem na jej idealne piersi, jak się tak na mnie poruszała.
-Jesteś boska...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No jesli jej przypomnial to owszem..załozyła xD
-Wybaczone.. rachune potem wystwie - pusciła mu oczko żartując.
-Uwilbiam gdy tak mówisz james - wydyszała i oparłałapki na jego klacie.Poruszała bioderkami nabijając sie na niego coraz szybciej.Przymknęła oczy delektujac sie tym wspaniałym uczyciem.Czasem z rozkoszy przygryzała wargę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, złapałem ją za szyjkę i pocałowałem zachłannie, przyciągając do siebie, a potem już pozwoliłem jej się na mnie poruszać.
-Yhm, bo tak jest..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-Oo tak, mała..-wydyszałem, wsunąłem dłoń między nasze ciała i zacząłem ją dodatkowo stymulować
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

[Pojękiwała z rozkoszy jaką odczuwała.Skakała na nim coraz szybciej.Odchyliła sie nieco do tyłu by mial lepszy dostęp do je szparki.Oparła sie rękami o jego uda.
-Och tak babe...jeszcze...och taaak! - czula jak ja roznosi od wewnątrz.Zdeydownie miała tu za mało sexu ..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Czułem jak sie na mnie porusza i jak coraz mocniej się na mnie zaciska, była idealna..
-Oo tak, maleńka..-wydyszałam, czując jak mi dobrze.. W pewnym momencie poczułem jak dochodzę, westchnąłem głośno.
-Tak..-powiedziałem głośno i przyciągnałem ją do siebie, pocałowałem ją zachłannie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Zo doszła tuz przed nim.Przestała sie poruszać po kilku chwilach i odwzajemniła pocałunek.
-Jestes boski - wymruczała i znow go pocałowała.A potem zeszla z niego i wzięła tel bo jej tam brzdakał sms.
-O, De ma jutro sie dowiedziec kiedy mnie wypiszą..więc..moze juz niebawem to ja ciebie bede owiedzać- usmiechnela sie Zo.lezała na brzuchu odpisując tam cos De na szybko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-ty jesteś boska..-powiedziałem do niej i spojrzałem na nią jak odczytuje smsa..
-Hm, no to całkiem fajnie..-powiedziałem i uśmiechnąłem się, pocałowałem delikatnie jej usteczka i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-Nie mogę się doczekać, aż do mnie przyjedziesz..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Serio? uważaj bo bez zapowiedzi t zorbie..więc..nie wiem czy zdązysz te wszystkie kochanki pochować - zasmiala się.Cmoknłęa go w klatę.Dalej sobie lezala ba nrzuchu i podpierała sie na łokciach.Miała tak na niego dobry widok.
-Jak tlyko dwiem sie co i jak dam ci znać od razu.. - dodała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, że tak..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
-Pochowam je na szybko, o to się nie martw, żadnej nie zobaczysz..-powiedziałem i pocałowałem ją namiętnie.
-Yhm, daj znać, kochanie..-pokiwałem głową i spojrzałem na zegarek..
-Muszę się zbierać powoli. -powiedziałem z żalem w głosie i spojrzałem w jej oczka...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No, no..dla twojego i ich bezpieczenstwa - zasmiala sie i cmoknęła go.
-Od razu - pokiwała głową.
-jak wyjde to zorie imrezę chyba - zasmiala sie.
Eh..kurcze..ten czas tak szybko leci nak tu jestes.A jak sama siedze to sie ciegnie w nieskonczonosc.. - powiedziała
ODPOWIEDZ

Wróć do „SZPITAL PSYCHIATRYCZNY”