Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Byłem spragniony jej boskiego ciałka, dlatego wiedziałem, że za długo tak nie pociągnę.. Jej ciało doprowadzało mnie do totalnego szaleństwa.
-Jezu, kocham Cię, Zoey..-wydyszałem, czując jak mi coraz lepiej.
-Dojdź dla mnie, Maleńka..-wydyszałem, czując że już jestem na finiszu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Mhm...och tak Jamesss - wydyszala i wpiła sie mocno w jego usta.Zdecydowanie znając ja to przeszło jej na mysl by mu zorbic na złośc i długo nie dojsc by sie chłopak "męczył" ale..no nie dało się.
-nie musisz..mnie o to..prosić... - wydyszała i po chli poczula jak dochodzi.jej ciałem wstrzanął niesamowity dreszcz.Jeknęła głosno, palce wbiła w jego ramiona.
-Kocham Cię J - wydyszała cicho patrzac mu w oczka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ja Ciebie też kocham..-wydyszałem jeszcze, a potem już nie wytrzymałem i wybuchnąłem, westchnąłem głośno, wpiłem się w jej usteczka i poruszałem się jeszcze w niej przez chwilę, a potem wyszedłem z niej, pozbyłem się gumki i wyrzuciłem ją do kosza.Położyłem się obok niej a tym łóżku i chwyciłem jej dłoń.
-Uwielbiam Cię..-powiedziałem do niej z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poczekała na niego az wróci do niej do łożka.Wtuliła sie w niego i spotła z nim swoje paluszki.
-EH...tak mi tu teraz dobrze.Z tobą.. - powiedziała.
-chce już stąd wyjśc..mam dośc zamknięcie..dośc, że nie mogę cię odwiedzić albo nie mozmey gdzies wyjśc razem - powiedziała.
-Kiedy wracasz na uczelnie? - zapytała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Mi z tobą tez..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
-Wiem, tez żałuję, że nie możemy się zabawić na mieście i spędzać ze sobą całych weekendów..-powiedziałem do niej..
-W poniedziałek rano muszę jechać..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka, pocałowałem jej usteczka..-Już tęsknię..-powiedziałem do niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wlasnie..normlanie..ej..moze ty zapytasz lekarza kiedy mnie wypisza?Mnie ciągle mówią" W krótce", "niebawem", "już niedługo Zoey" - westchnęła.-Zaczyna mnie to juz serio wkurzać..jak tak dalej pójdzie to roznosę tu coś.. - oj no sfrustrowana sie czuła xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Może lepiej niczego nie rozwalaj, bo Cię całkiem stąd nie wypuszczą..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią.
-A mi nic nie powiedzą, nie jestem przecież z rodziny..-powiedziałem i westchnałem, przejechałem dłonią po jej pleckach.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiem ale kurde..serio..zamknij sie tak w pokoju na jakies 2 miechy bez wyjscia it a zobaczysz.Cód , że jeszcze nic tu nie wylądowało za oknem czy coś - rozesmiała.No coz.. z jej charakterkiem to serio cód jakiś!
-No wiem ale..wies.z.zawsze warto spróbowac.Nie zaszkodzi ci spytac jak bedziesz stąd wychodził.. -dodała i przymknęła sobie oczka tuląc sie do niego
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem, kochanie, że jesteś impulsywna, ale chyab wszyscy są z ciebie dumni, że tu tak grzecznie siedzisz..-powiedziałem do niej, szczerząc się głupio, spojrzałem w jej oczka.
-No dobra, to zapytam, ale nie sądze, bym się czegoś dowiedział..-powiedziałem do niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..ja z siebie też.Choć kto wie czy to nie zaskutkuje jakas wielką kumulacja i wybuche jak mnie w końcu wypuszczą - zasmiała sie.
-bedziesz musiał mnie przypilnować - puscila mu oczko i pocałowała jego usta.
-No wie, wiem...muze zadzownic do siostry by to załatwiła lub sie czegokolwiek konkretnego dowiedziała - dodała
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Noo tak, jak wybuchniesz, to trzeba się tylko bać..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, pocałowałem ją namiętnie.
-Kochanie, sama musisz się pilnować..-powiedziałem z rozbawieniem..
-No to zadzwoń, przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoimy..-powiedziałem z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj sama, sama...to od czego ty jestes? - zapytała smiejac się.
-Hmm..moze teraz?Albo napisze jej smsa by sie dowiedziala co i jak i dala mi znać..wiesz..kto wie co ona teraz robi.. - usmiechnęła się i wzięła swój tel.Miala go bo pewnie jakis czas temu jej juz dali by choc tak miała kontak z bliskimi xD
Napisała do Detty.
-Okey...za ile sie zbierasz?Zdąze cie jeszcze raz wykorzystac? - zapytała i zaczeła całowac jego klate
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się i spojrzałem na nią.
-Jaaa, tu tylko sprzątam..-powiedziałem i zaśmiałem się, pocałowałem ją namiętnie.
-Dawaj maleńka.. Dasz radę, jeszcze chwilę mam..-powiedziałem i przejechałem dłonią po jej tyłeczku, pieszcząc od razu jej skarby. Byłem napalony cały czas ostatnio, więc..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..jesteś dupkiem McAden - walnęła go w ramie.
-Oj jasne, że dam.ja zawsze daje.Pytanie czy ty dasz - puściła mu oczk żartując sobie oczywiście.Co jak co ale James nigdy nie miał problemów ze swoim sprzetem xD
Zeszła pocałunkaminiżej aż dotarła do jego fiuta, którego wzięła do ust i zaczeła ssać
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oj tam od razu dupkiem..-powiedziałem i zaśmiałem się..
-Poza tym, kochanie, nic się nie zmieniło przecież..-puściłem jej oczko.
-Chyba nie możesz narzekać, hmm?-zapytałem i pomachałem brwiami, spojrzałem na nią co robi, a jak poczułem jej usta na moim fiucie to aż wciągnałem powietrze ze świstem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SZPITAL PSYCHIATRYCZNY”