Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszłam ze szpitala wsiadłam do samochodu i pojechałam do domu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oczywiście, że pojechał do szpitala i choć chciał pojechać w karetce to jednak pojechał za nią autem by mieć czym Lois zabrać do domu. Zaparkował na parkingu nawet przed karetką i razem z sanitariuszami wszedł do szpitala... szedł sobie obok noszy i nawet wziął za rękę Lois... Chciał by sie ocknęła, chciał wiedzieć, że nic jej nie jest. Czuł pewnie alkohol trochę ale bał sie, że zdążyła nawdychać sie dymu i, że sie zaczadziła czy coś takiego
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zabrali mnie na ostry dyżur podłączyli do tlenu i czekali aż odzyskam przytomność , jeśli nie było jeszcze za późno. Puls był wyczuwalny więc źle nie było.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

William zaparkował swój samochód na parkingu. Wziął swoją teczkę i ruszył w stronę szpitala wszedł do środka i udał się do swojego gabinetu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

wyszli.
-To juz wiemy czmeu sie podobalo i Maddie i Lotta - zasmial sie i tak jeszcze no do niego to dopiero dochodzilo.wyszli pomalu ze szpitala.
w kncu sie zatrzymal i spojrzal na nia.
-Ale jaja - powiedzial a potem pocalowla ja mocno i czule.
-Cyba ta druzyna to nam sie szybciej usklada - zasmial sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Yhmm..-mruknęła tylko i szła i gapiła się na swój brzuch, teraz jej się wydawało to logiczne, że czasem te kopnięcia czuła po jednej a czasem po drugiej stronie..
-Boże.. Jak by to ogarniemy...-westchnęła i spojrzała na niego..
-Ja jestem przerażona.. A ty nie?-bo ten se zarty o drużynie piłkarskiej xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..no jakos damy rade.Blixniaki to nie koniec swiata J - powiedzial.Wsiedli do auta i pojechali nie wiem..chyba do domu bo takie info to lepiej siasc i noo na spokojnie ogarnac nowa sytuacje.
-Jestem..ale wies.z.lepsze to niz 5raczki - dodal juz jak jechali
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Przywieźli Noaha do szpitala i od razu zabrali go na salę operacyjną
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyjechał do pracy na nocny dyżur. Zaparkował samochód na swoim miejscu i poszedł do swojego gabinetu się przebrać. Za 30 minut miał mieć operację
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszedł z pracy wsiadł do samochodu i pojechał do pubu.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Lekarz potwierdził ciążę Ade. Określił też mniej więcej czas zajścia więc była prawie ,że pewna że dziecko jest Kenta. Dostała recepty wyszla z gabinetu wykupiłam witaminy i wyszłam ze szpitala wsiadłam do samochodu i pojechałam przed siebie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Przyjechał do pracy zaparkował samochód na swoim miejscu i wszedł do szpitala od razu poszedł szykować się do operacji
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Po 12 h wyszedł ze szpitala. Miał następne dni wolne więc napisał do Jose. Wsiadł do auta i pojechał do domu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-SPokojnie..za 2 sekundy nie rudzoe ale noo.. - wiec jechali sobie ostroznie.A Sav oddychała czujac skurcze..ale jeszcze nie az takie czeste zeby wskazywlao an to ze zaraz urozi.
-mam tlyko nadzieje, że ne ebdziemy tma siedziec 2 dni - zasmiala sie.
-Bedziesz ze mna na sali?Czy jednak..wolisz nie? -zapytala jak dojezdzali.
Kkedy weszli w srodka podstaiwli jej wózek i juz na nim pojechali na porodowke z pielegniarka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oczywiscie ze będę.. będę cie trzymał za rękę.. - powiedział i uśmiechnął się do niej...
No i weszli na salę, tam od razu badanie, usg, krew itp. Musieli wszystko sprawdzić itp.
-Dwa centymetry rozwarcia.. Dziecko ułożone główka w dół..
Więc wszystko w porządku.. proszę się położyć i zrelaksować.. -powiedzial lekarz. -Czekamy na większe rozwarcie i będziemy rodzic naturalnie..- dodał miło. Noni poszedł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”