Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Magnolia kilka godzin po tym jak się obudził wpadła do szpitala. Dostała cynk od ojca Jakea, że Noah już nie śpi..
Weszła więc do sali i spojrzała na nich jak leżeli..
-Hej braciszku.. - powiedziała i ehhh. Przytuliła się do niego mocno, nie zważając na Bliss. Uśmiechnęła się szeroko do niego i oderwała się.
-Jak się czujesz? - zapytała.
-Czemu nie daliście znać ani nic? - zapytała z wyrzutem lekkim. XD
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-w sumie to jeszcze boli mnie głowa i trochę żebra -powiedział. Spojrzał w stronę drzwi
-cześć Mags -powiedział do siostry
-wszystko jest w porządku , spokojnie -powiedział i uśmiechnął się do młodszej siostry
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No hej.. - usmiechnela sie do siostry Noah.
-Wybacz..ale tak jakos..wylecialo miz glowy..przeproaszam - bo nbo taka byla happy ze go wybudzili ze jakos noo.na tmy sie kupila ;p
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ehhh. Jak dobrze że już się obudziles... - powiedziała j uśmiechnęła się do niego. Siadła sobie na krzesełku i Złapała jego dłoń. Scisnela ja lekko.
-Co teraz? - zapytała. - Jakieś badania i wychodzisz? Czy jaki plan? Rozmawialam z Jakiem.. Będziesz miał teraz królewskie traktowanie tutaj.. - powiedziała i uśmiechnęła się miło do niego.
-Ehhh. Jak dobrze widzieć znów twoje oczy.. - miała na myśli otwarte xD
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-a ja w sumie do tego głowy nie mam powiedział i uśmiechnął się do siostry
-muszę przejść jeszcze szereg badać muszę zbadać jak się wszystko goi na razie nie mowią kiedy mnie wypuszczą -powiedział
-ale chyba jest dobrze -uśmiechnął się do dziewczyn
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jake to..? - zapytala Magnolii.
-No tak..najwazniejsze z ejes tok..i jestem dobrej mysli..na dniach pewnie beadnaia m zorbia to sie dowiemy wiecej..ale bede maltretoala lekarz aby sie okrecil kiedy go wypuszcza - zasmiala sie i cmoknela go
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To super.. Bardzo się cieszę.. - Cmoknęła brata w policzek.
-Jake to mój przyjaciel.. Ma nadzianych i wpływowych rodziców.. Którzy znają lekarza Noaha.. Więc.. - uśmiechnęła się.
No i posiedziała jeszcze, pogadali.. A potem to już zebrała się do domu. Obiecała zadzwonić jeszcze do ich rodziców.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie potrzebuję specjalnego traktowania -powiedział do siostry
-niech nikt się tu nie miesza bo nie ma takiego sensu ...myślę że za parę dni wyjdę -powiedział a kiedy poszła spojrzał na Bliss
-możesz Kochanie iść do domu się przespać jak jesteś zmęczona , ja stąd nigdzie się nie ruszam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj ne marudź..jak sie da to niech cie traktuja po krolewsku..szybciej wyjdziesz i wyzdrowiejesz - cmoknela go.
-Wiem..wiec..ok..nikam na kilka godzin..zdrzemne sie przebiore i tu wroce..przywiezc ci cos? -zapytala wstajac z lozka
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-Kochanie przecież to nie realne jeszcze kasa nikomu nie pomogła wyzdrowieć -powiedział i spojrzał na Bliss
-w sumie to przyjedź i się po bzykamy -powiedział i wyszczerzył się do niej oj nabrał ochotę na harce
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj cicho tam..chca pomagac czy cos to nie narzekaj.. - pwiedziala a potem wybuchnea smiechem.
-Hmm..tutaj? OJ..Skarbie..nie mow mi tka bo serio jestem gotowa cie tu dorwac..tlko gorzej z eprzez to jeszce mi ce tu zostawia na dluzej.. - powiedziala weoslo no ale pocalowala go i pojechala do domku by d niego przyjechac nastepnego dnia

/wiec jak chcesz to mozmey grac juz next day od razu :)
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On spędził spokojną noc. Wyspał się z samego rana miał robione badania po czym wrócił do sali i do swojego łóżka. Bliss po chwili się pojawiła w szpitalu
-cześć Skarbie dobrze , że jesteś -powiedział
-rozmawiałem z lekarzem miałem dzisiaj badania więc może za parę dni stąd wyjdę -powiedział
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

NO hej - cmoknela go.
-Serio?Jejuuu! Ale by ylo super - powiedzial i usciskala go.
-Ale..jak sie czujessz?Tylko wiesz.. tak szczerze.. - spojrzala mu w oczy.
-nemniej to kiedy sie wyjasni co i jak? Po wynikach dzisiejszych? -zapytala.
-Eh..nawet ne wiesz jak mi poprawiles humor - powiedziala wesolo i wcisnela sie tam do niego na lozko i pocalowala go czule
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-dobrze Kochanie -powiedział i spojrzał w jej oczy
-jesteś cudowna -powiedział i dał jej buziaka
-nie wiem czy dzisiaj będą wszystkie wyniki będą mnie informowali na bieżąco -powiedział i uśmiechnął się
-wskakuj do mnie -puścił jej oczko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..wiec cierpliwie czekamy - usmiechnela sie.
-Do czy na - puscila mu zaczepnie oczko.
-Nawt nie wiesz jak tesknie zaq toba..w domu.. w lozku..wszedzie..byle nie tu - powiedziala i cmoknela jego szyjke a potem sie w niego wtlila lekko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”