Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- no tak tylko nie wiem do końca jak to się mogło wydarzyć poza tym jestem trochę zagubiony w tym wszystkim- powiedział i spojrzał na dziewczyny
- nie musicie przy mnie siedzieć mam dobrą opiekę w szpitalu - powiedział
- więcej co z moim autem ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oj wiemy ale jednak... nie możesz tu być sam. Nikt nie lubi być sam w szpitalu Kochanie.. - powiedziała Bliss.
- wiec.. będę tu z to A jakbyś coś potrzebował.. do tego i tak co mam robić w domu? -westchnela.
-a z autem..do kasa i-powiedziała.choc nie wiem haha ale cóż.. tak będzie lol
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Magnolia spojrzała na brata i na Bliss..
-Okej.. Skoro tak.. To nie wiem.. Zostawię Cię z Bliss. Ale jakby się tylko coś działo to dacie znać? - zapytała i westchnęła. Martwiła się o niego jednak. Ale skoro nie chciał towarzystwa to tylko dała mu buziaka w policzek i poszła sobie.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Pożegnał się z siostra.
- kochanie odpocznij sobie w domu - powiedział i spojrzał na nią. Po chwili poprawił się na łóżku czuł jak go wszystko boli
- prześpię się - powiedział i przymknął oczy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- o mnie się nie martw.. ty sobie tu śpij.. -powiedziała.
Nie mogła w to uwierzyć? Tu planowali cudowne chwilę razem bo wracała do TH A tu takie nieszczęście. Eh... trzymała to lekko za rękę miziajac go.
-pojade do domu na chwilę jak zaśniesz A potem wrócę-dodala
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-dobrze Kochanie -powiedział i spojrzał na nią
-jeszcze nadrobimy ten czas który zaplanowaliśmy -powiedział i przymknął oczy
-nie martw się jestem pod dobrą opieką -powiedział i po paru minutach zasnął
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem..teraz amsz zdrowiec - cmoknela go no i jak zasnal to w sumie sie zebrala na troche do domu by potem przyjechac.oczywiscie lekarzowi i pielegniarce kazala dzownic natychmiast jakby cos sie dzialo
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wiem..teraz amsz zdrowiec - cmoknela go no i jak zasnal to w sumie sie zebrala na troche do domu by potem przyjechac.oczywiscie lekarzowi i pielegniarce kazala dzownic natychmiast jakby cos sie dzialo
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

W nocy stan Noaha się pogorszył. Zatrzymało się jego serce, lekarze walczyli , żeby go przywrócić. Po akcji reanimacyjnej chłopak został podłączony do respiratora , został poddany śpiączce farmakologicznej
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Następnego dnia Bliss oczywiście sobie przyjechała w odwiedziny.od razu jednak jej powiedzieli co się stało.i jaki jest stan Noah.napisala tylko info do magnolii i siadla przy łóżku swojego faceta.byla bezradna..poprosiła tylko pielęgniarkę by poprosiła lekarza by tu przyszedł bo chciała by się dowiedzieć coś więcej itp
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro Mags dostała smsa z taką wiadomością, to natychmiast przyjechała do szpitala, odnalazła salę Noaha, i zobaczyła Bliss..
-Hej.. Co z nim?-zapytała łamiącym się głosem.. Siadła po drugiej stronie łóżka i patrzyła na niego to na dziewczynę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie wiem..powiedzieli mi, ze w nocy musili go reanimowac itp a teraz noo..wprowadzili go w spiaczke ale nic nie wiem do kiedy co i jak.. - westchnela.Ona to juz cyba nie miala sily pkakac bo sie w domu wyryczala itp.
-LProsilam o rozmowe z lekarzem ale no pewnie na razie nie ma czasu - dodala

/tam w relkac Jake'a dodalam juz Mags jak cos
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Lekarz powiedział że Noah walczył o życie na szczęście udało się przywrócić krążenie . Organizm był na tyle słaby że musieli go dać w śpiączkę farmakologiczna wtedy organizm mógł się spokojnie regenerować. Lekarz był dobrej myśli mężczyzna był młody i widać że miał wolę walki
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Noah był w śpiączce ponad miesiąc. Po tym czasie lekarze postanowili , że postarają się go wybudzić.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc oczywiście musieli poinformować Bliss.przyjechala wiec do szpitala i czekała pewnie na korytarzu A co tam wzbudza itp itd.czla była w nerwach
W końcu ja pewnie wpuscili do sali.
-i jak z nim? I kiedy będę to mogła zabrać do domu? I eh..co jest grane?- zapytała lekarza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”