Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

- też się za tobą stęskniłem- powiedział i pocałował czule jej usteczka
- kocham Cię Bliss - spojrzał w jej oczy głęboko. Był szczęśliwy że ma ja przy sobie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ja Ciebie też Noah.. bardzo -ppwiedziala patrząc mi w oczy.
-kiedy się spodziewasz wyników? A WGL to bok i Cię jeszcze coś?-zapytała.no chciala uwazac na te czesci ciala co go bolały przytulajac sie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-boli ale nie czuje tego bo dostaję leki przeciwbólowe-powiedział i spojrzał w jej oczy
-nie wiem może jutro będą wszystkie wyniki na razie czekam cierpliwie , ale na Ciebie nie chce czekać -wsunął rękę w jej majtki i zaczął ją pieścić
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oj czyli pewnie w domu też będziesz jeszcze musiał być na prochach.. - powiedziała.
-jezuuu... Noah.. Ty wqricir-rozesmiaka się bo ja totalnie zaskoczył.wpila się w jego usta.lapke wsunela pod kołderką i do jego bokserka czy co tam miał.zaczela to pieścić..
-myślisz że nikt tu nie wejdzie? -zapytała figlarnie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-Kochanie teraz mnie to nie obchodzi bo mam mega ochotę na Ciebie Bliss -powiedział i pocałował łapczywie jej usta nie przestawał jej pieścić czuł jak robi się mokra
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj tak..dlugo juz byli bez sexu..byla cholernie juz na niego napalona.jego chuj te zjuz byl dosc sztywny.
Calowala jego usta
-Lodzik czy mam na ciebie wskoczyc? - wydyszala mu do ust.Oj jak ona go juz pragnela
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-wskakuj mała -powiedział
-zdecydowanie mam ochotę na Ciebie po takim czasie -powiedział i spojrzał na nią
-lubię się z Tobą Kochać -masował jej piersi , a kiedy się na niego nabiła pomagał jej się na sobie poruszać
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie musial jej prosic dwa razy.Zdjela z siebie spodnie i dsiadla go nabijajac sie na jego sztywna pale.
-jezuuu..ochh takakk - westchnela czujac jak ja wypelnia.Poruszala rytmicznie bioderkami czujac jak wypalnia ja rzadza.
-Ale tesknialam zza tym..och takakk - wila sie w jego usta ostro
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-boska jesteś -powiedział oj był strasznie napalony. Trzymał ją za biodra by było jej lżej się na nim poruszać. Czuł cudowną rozkosz
-o tak Bliss -mówił podnieconym głosem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Starala sie byc w miare deikatna by go nic nie bolalo ale..no coz..jak nie byla to trurno.Za bardzo go pragnela.
-Kocham cie Skarbie - wydyszala czujac jak jej cipka po tylu tygodniach postu zczyna juz pulsowac i mocniej sie na nim zaciskac co oznaczalo ze jest cora zblizej spelnenia.Wyprostowala sie i poruszala szybko bioderkami..jeczac z rozkoszy
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Było mu cholernie dobrze, stęsknił się za swoją kobietą. Wsunął dłonie pod jej koszulkę i pieścił jej sterczące sutki. Czuł jak już mu nie wiele brakuje do spełnienia , doskonale czuł jak coraz mocniej się na nim zaciska.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Och Noah.. - wydyszala czujac jego rece.
-YHm..och tak babe... - jeczala i dyszala szyko.Po kilku chwilach poczula jak dochodzi mocno sie a nim caciskajac.Pochwylila sie wtedy do niego i wpila w jego usta by zagluszyc glone krzyki i jeki
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On też po chwili szczytował w niej. Odwzajemniał jej pocałunki
-boska jesteś Kochanie , tego mi brakowało -spojrzał w jej oczy
-mam nadzieję ,że zostaniesz na noc ze mną
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-mnie też słońce - cmoknela go.
- jasne że tak.. ale muszę się iscnogafnsc trochę do łazienki wiec..zaraz wracam- powiedziała i wstała z niego.ubrala się i poszła do łazienki xd
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

To Noha wyszedł ze szpitala po jakiś 4 miesiącach. Musiał tylko pojawiać się na wizytach kontrolnych i miał rehabilitację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”