Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra, kochanie, to zobaczymy zaraz..-powiedziałem i pocałowałem ją w główkę.. Minęło kilka minut i lekarka wezwała nas do gabinetu, więc wstaliśmy z krzesełek i poszliśmy do środka..
Od razu zaczęło się wypytywanie, więc tutaj Jess rozmawiała z lekarką, a ja w sumie słuchałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A po cholere in tam wlazł?prosil go ktos? xD ;) <żarcik hehe>
No owszem..Jess tam powiedziała co i jak itp itd i, że tes wyszedł pozytywnie więc lekarka owszem poprosiła pielęgniarke bypobrała krew do badań a potem kazał sie jej poózyc i podnieść bluzkę itp by zorbic usg.Choc serio nie mam pojecia jak to wyglada bo w ciazy nie byłam haha wiec nie wiem jakie te kolejnosci badan sa itp xD
Na ekranie pewnie Jess za wiele to tam nie widziała ale lekarka stwierdzila potem, że owszem..jest w ciązy i w sumie cwszystko jest okey..ale i tka musza czekac jeszcze na wyniki bdania krwi.Przpisała jej jednak wtaminy odpowiednie.I stwierdziła, że jest w ok 8 tyg ciazy.Tak to mialo byc?
Na co Jess sie zdziwła bo miala w sumie okres przez ten czas..newielki ale jednak.Ale lekarka ja uspokoiła ze czasem tak bywa..
A potem sobie szczesliwi wyszli od kelakrki umówiwszy sie na nastepna wizyte za jaks czas
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to po wszystkim wyszliśmy z gabinetu, spojrzałem na Jess, chyba byłem jeszcze w lekkim szoku, nie spodziewałem się, że to już drugi miesiąc tej ciąży, a w zasadzie jego koniec..
-I co teraz?-zapytałem, jak kretyn, ale w sumie nie wiedziałem, co powiedzieć.. Zastanawiało mnie, co robimy ze ślubem.. xD
-Śniadanie?-dodałem po chwili, bo pewnie była głodna xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No a co dopiero ona! Myslala, że to teraz im sie udało skoro miala ostatnio okres a tu taki zonk.
-Wow... a bo ja wiem..ale chyba..kurcze Micky..bedziemy miecli dzidziusia - powiedziała szczerzac sie i rzuciła mu sie na szyje.
-O tak..i to wielkie - powiedziała wesolo.I pewnie wyszli ze spisztala i pojechali gdzies cś zjeść
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No będziemy, będziemy..-powiedziałem, szczerząc się do niej i wziąłem ją na ręce, zaniosłem do samochodu..
-Nooo, jedziemy do KC..-powiedziałem, wsiadłem do samochodu i pojechaliśmy na śniadanie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przywieziono mnie do gabinetu , zaczęli oczywiście od usg. Przez dłuższą chwilę lekarz nic mi nie mówił , później jeszcze zrobił badanie. Okazało się , że nie byłam w ciązy , a krwawienie to po prostu okres xD Po wszystkim ogarnęłam się w sumie byłam nadal w szoku ,wyszłam z gabinetu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jak Andie wyszła z gabinetu, to spojrzałem na nią z pytającą miną..
-I co?-zapytałem, byłem lekko przerażony.. Nie mogłem się w ogóle opanować z nerwów..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A ja z tego wszystkiego zapomniałam , że on ze mną przyjechał do tego szpitala. Spojrzałam na Prince`a
-wszystko dobrze -powiedziałam
-chodźmy stąd -powiedziałam i ruszyłam do wyjścia , ale nadal byłam w szoku
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ale jak to dobrze?-zapytałem, lekko nadal przerażony jednak i polazłem za nią do tego wyjścia, bo już zupełnie nic nie rozumiałem z tego wszystkiego..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Od razu przyszła do gabinetu ginekologicznego. Miała że sobą wyniki krwi, więc jak tylko weszła do ganietu to lekarz zrobił jej USG, stwierdził że to początek ciąży.. Jakieś 3-4 tygodnie.. Więc jak w myślach przeanalizowała to albo wakacje w Europie! Albo felerna noc z Charliem! Wyszła od lekarza i poszła do domu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Niby tak, jakoś 8 tydzień. No i wynik po kilku dniach.
Przyjechali więc do szpitala i przyszli do gabinetu lekarskiego. Oczywiście powiedzieli co i jak no i jej pobrali krew.. A jemu tylko trochę sliny..
Wyszli z gabinetu. Justine spojrzała na Matta.
-Jestem puszczalska.. - powiedziała i wtulila się w niego mocno.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..nie mow tak..pewno nikt tak nie mysli..a nawet jelsi to cio cie obchodzi opinia jakiejs tam pielegniarki.. - przytulil ja mocno.
-CHyba liczy sie to co ja mysle co? A ja tak nie mysle..wyslzo jak wyszlo.. nie bylismy razem.. - dodal i ja czule pocalowal.
-Ale zawsze ci moge wyjawic moj s..na pocieszenie choc..nie wiem czy bylabys wtedy zadowlona - zasmial sie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No wiem.. Ale kurde.. Gdyby nie to, to by nas tu nie było.. - powiedziała i westchnęła..
-po prostu.. Jakbym nie wiem. Nie mogła się wtedy powstrzymać.. I to jeszcze bez gumki.. No ja pierdole.. - powiedziała.
-Co? - zapytała bo nie wiedziała o co mu chodzi zupełnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-wiem ale..rozmawialiśmy już o tym. Co się stało to się nie dostanie... więc trzeba iść na przód-uśmiechnął się.
-daj już spoko..naprawdę.. każdy popełnia bledy-dodal.bo nie chciał by ją się tym znów dokonała..
-ale to chodźmy stąd.. może pojedziemy coś sobie zjeść?masz na coś ochotę?-zapytał i poszli do wyjsxis
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ehhh.. - mruknęła tylko i pocałowała go..
-Jesteś najlepszy.. - powiedziała z uśmiechem.
-Możemy.. Pizza? - zapytała i pojechali do LO.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”