Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..ale t yjestes..eh..ale no tak..wpadka.. - powiedziala.
-nie wiem nic wiecej..tyle, że no wlasnie..musi powiedziec Charliemu i chyba kazdy z nas wie ze nie ebdzie wesolo - dodala.
-Ale to potem mam do niej zadzownic..wiec.. - westchnela.Chwila mineła i w koncu oni weslzi do gabinetu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No cóż.. To będzie ciekawie.. -powiedział do niej i pokręcił głową.. Ale w końcu weszli do gabinetu, więc zapomniał na chwilę o Maze (btw. mam nią pisać już w domu?)
Oczywiście pogadali z doktorem, a potem usg.. Patrzył w monitor z wyczekiwaniem..
-I jak panie doktorze? okaże się dziś, czy księżniczka, czy księciunio? -zapytał z rozbawieniem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jak chcesz to możesz :)
-Księciuni..głupek - zasmiala sie Sav tez sie gapiąc w monito.Lekarz tez sie usmiechnal no i tam jezdzil tym tym by no..wypatrzec płec..
-Hmm..wszysto wskazuje na to, że jesli nie ebdzie żadnego psikusa, to bedzie księżniczka.. - powiedział miło pokazujac im gdzie powinni patrzec z enie ma zadnego ogonka ale no..wiaomo..on to wdzial oni nie koniecznie haha
Porobil pomiary..posprawdzał i pozwolil jej sie ubrac.
-Wszyskto super..w jak najlepszym porzadku..dalej prosze rbac witmainy..a na nastepna wizyte zrbic te badania - i tam dal jej na kartce skierowanie itp itd jakies.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Mark zerknął na ten ekran..
-Hmm. Dobrze że jestem tylko taksówkarzem. Bo ja tu nic nie widzę.. - zaśmiał się. Spojrzał na Savi i pocałował ją leciutko.
-Czyli będę miał już dwie księżniczki.. - powiedział miło. No i Savi się tam zebrała, dostali recepty, skierowania i poszli do domu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyjechali wiec do spzitala.siedli w korytarzu czekajac na swoja kolej.Oj dziwnie sie tu czuł..cały taki..spiety..zestresowany jakby to on mial siadac na fotelu xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Widziała, że jest jakiś nieswój.. Złapała jego łapkę i ścisnęła delikatnie..
-Będzie ok.. -powiedziała miło i cmoknęła go w policzek, a potem już wyszli pacjenci z gabinetu, więc wstali z krzeseł i weszli..
-Dzień dobry Panie Doktorze.. -powiedziała Maze, no i tam się rozpoczęła wizyta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-OJ nie no wiem ale tak..no dziwnie..nie bylem nigdy - zasmial sie lekko a potem juz weszli.Siadl se tam gdzies z boku i tlyko sie rpzysluchwiwal i obserwowal p[oki co nie przeszkadzając.kieyd miala usg t tlyko tam pdszedl po drugiej strone Maze by sie przyjrzec jak im lekarz mowil co i jak.
-Wyglada na to ze chlopak..al czasem pepowina lubi robic psikusy wiec..przy kolejnych wizytach pewnie potwierdzimy na 100% - dodal milo lekarz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Naprawdę? -zapytała i gapiła się w ten monitor jak lekarz pokazywał. Złapała Charliego za rękę mocno.. No i usłyszeli bicie serduszka.. To już się całkiem rozkleiła..
Lekarz uśmiechnął się pod nosem..
-Zostawię Państwa na chwilę.. -powiedział miło i zniknął na kilka minut za drzwiami..

Maze bała się spojrzeć na Charliego, jakoś tak, przytłoczyło ją to wszystko nagle.. Wytarła twarz chusteczką.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dziekujemy - pwiedzial do lekarza i sie tma gapil w ten wydruk tego zdjecia.CHoc on tam to za wiele nie czail i tak bo to ejszcze male no ale..choc ksztal rozpoznal.
--Ej co jest? - zapytal widac jej mine itp.
-Przeciez to chyba dobrze ze wszyskto ok..i ze no..chlopak?Kurde..byle sie ne wdal w emnie - zasmial sie leko i pochylil by ja pocalowac.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie wiem, chyba hormony.. -powiedziała i wytarła oczy i próbowała się jakoś uspokoić itp..
Spojrzała na niego..
-Cieszysz się, że chłopak? -zapytała i złapała jego dłoń.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no chyba tak..ale jak mowie byle sie nie wdal we mnie..tzn noo..przystjniak ebzie ot nie ma to tamto ale no wies.z. - puscil jej ockzo i cmoknal.
-Ubieraj sie..siadaj..pogadamy z lekarzem a potem eniw iem..masz ochote na dobry obiad czy do domu od razu? - zaptal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokręciła na niego głową..
-Najważniejsze, żeby był zdrowy.. -powiedziała i usmiechnęła się..
A potem wrócił już do nich lekarz.. Pogadali z nim, popytali o te ćwiczenia itp..
Dostała recepty na witaminy, powiedział, że joga ok, ale takie z ciężarami to słabo. Wzięli zdjecie z usg. No i wyszli na korytarz..
-W sumie coś bym zjadła..-powiedziała.. No i pojechali do knajpy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”