Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No jasne że masz iść że mną.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego szeroko. Siedli sobie przed gabinetem i trzymała go za łapkę żeby się nie stresować..
-Pewnie pobiorą mi krew.. A potem usg albo coś. - powiedziała i wzruszyła ramionami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ok eok..najwzyej mnie pani wyprisi.. - powiedzial.Czy tam pan dokrtor.
No a jak bylo w koncu ich kolej to zostali zawolani i weslzi do sriodka.Erica powiedziala w czym rzecz i po co przyszli wiec..Najpierw tam wszyskto sobie w karte wpisala itp..a potem kazała owszem..najpierw usg by potwierdzic ciaze.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pewnie krew jeszcze raz też jej pobrali żeby zobaczyć czy wszystko ok itp.
A potem usg. Więc się tam Erica położyła i odsłoniła brzuch więc zimny Żel i już robili usg.
Okazało się Ofc że jest w ciąży.. Było jakoś początek września więc termin miała mieć na początek czerwca.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to szpital wiec w sumie kompleksowo od rauz krew a nie musiala nigdzie lazic ze skierowaniem.Potem na chwile wyprosila jamesa albo nie wiem..kazała mu tam gdzies usiasc a ja zbadała ginekologicznie wiaomo..na fotelu ejszcze za zasłonką..cytologia itp itd.No i przepisala recepte jakie tam witaminki powinna przyjmowac i zeby sie tam za miesiac pojawila i tyle w sumie. Ze na chwile obecna wszyskto ejs tok
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No i w końcu po tym się ubrała i podziękowali pani doktor i wyszli z gabinetu..
-Wiec.. Całe szczęście ze wszystko ok.. - powiedziała do Jamesa z uśmiechem..
-Teraz możesz mnie odwieźć do domku i znikać do pracy.. - dodała śmiejąc się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No dobrze..bardzo dobrze..wiec teraz hmm..noo..mysl jak sie wszysktim pochwialimy bo nie wiem iel ebd eumial trzymac jezyk za zebamni - zasmial sie no i co? Wsiedli w auto..ja zawiozl do domu, po drodze tlyko pewnie wstpaili do apteki jeszcze no i potme on do pracy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Maze przyszła do lekarza, musiała potwierdzić wynik testu ciążowego. Pobrali jej więc krew i oczywiście okazało się, że jest w ciąży. mimo że jest jeszcze super wcześnie to uparła się, żeby lekarz jej zrobił usg, no i teraz z tym wydrukiem wyszła z gabinetu, była załamana, bo nie planowali dziecka, brała tabletki, a Charlie pewnie ją zabije, albo rzuci xD


A oni przyjechali więc do szpitala, bo mieli umówioną wizytę na jakąś konkretną godzinę.. Szli sobie do gabinetu, gdy minęła ich Maze..
-Maze? -zapytał Mark..-Wszystko w porządku? -bo się wystraszył, że coś nie tak z nimi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie musiała błagać..ja od razu miałam usg jak prszłam na potwierdzenie ciazy xD
-maze?No najpierw nie zajarzyła bo w torebce grzebała cos tam ale jak Mark powiedzial znajome imie to wiaomo.ZAreagowała.
-hej Kochana..co tam?CO tu rtobisz?stalo sie cos? - no ale eni wygladała na chora
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Noż serio? Oni tutaj? Pośpiesznie schowała wydruk z USG do torebki..
-Tak, tak, wszystko ok.. -powiedziała i pokiwała głową..
-Babskie sprawy..-powiedziała i spojrzała na Savi..
-A wy jak? -zapytała miło, choć na uśmiech się już nie zdobyła, bo teraz jej już serio nie było do śmiechu xD


-No my właśnie mamy ustaloną wizytę.. -powiedział miło do niej..
-Serio, Maze? Bo zbladłaś.. -spojrzał na nią uważnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..Kochanie nie wnikaj..w babskie sprawy - zasmiala sie Sav.wiaomo..no kazd amusi chodzic na konrtole itp.
-U nas ok..dzis poznamy płeć wiec..dam potem znac..moze wpadnieci z Charliem..opijemy..ze tka to powiem? - zaproponowała miło.
-Kochanie..idź juz tam..ja za 2 min dołacze - powiedziala suygestywnie chcac se go pozbyc xD A jak jz odszedł to
-Wszykto ok?Serio jestes jakas..blada.. - zaniepokoila sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak, tak.. Wszystko ok.. - powiedziała i spojrzała na Savi.. Ale cóż.. Chyba była nieobecna wzrokiem..
-Yhm.. Daj znać później.. To. Hhmm.. Może wpadniemy.. - spojrzała na przyjaciółkę.. Ale ehh..
-Kurwa Sav.. Jestem w ciąży.. - westchnęła.. Aż jej się łzy w oczach zakręciły i tak spojrzała na nią błagalnie o pomoc xD


A Mark tam poszedł pod gabinet no j czekał na Sav.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-CO jestes?Ale.. - az rozdziawiła usta bo wow!
-Kurde..Ale..przeciez wy nie..planowlaiscie?Kurde..Charlie juz wie? - zapytala choc domyslala sie z enie skoro Maz ebyla tu sama.
-Kurde..eh..teraz nie mam czasu..musze isc ale.nie wiem..po wizycie jak wroce do domu to co?Wpadne po ciebie i pojdziemy na spacer albo nie wiem..na kawke..gdziekolwiek..cokolwiek..i pgoadmay ok?Obiecuje.. - normlanie by sie cieszyla z eobie w ciazy ale..eh..
-DO zoabczeni a niedlugo - cmok io musiala leciec..wiec poszla do marka juz.
-Hej i jak?Wszyskto o czas?ZAraz wchodizmy czy jauz mnie wolali?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Jasne że nie planowaliśmy.. Cały czas brałam tabletki.. - westchnęła..
-O niczym nie wie.. Zrobiłam test i byłam potwierdzić.. - dodała..
-Dobra leć.. Ja i tak muszę pogadać z Charliem.. - westchnęła. Bała się jak cholera..
-Pa.. - powiedziała do friend.


Odszedł i patrzył na dziewczyny jak szepczą tam sobie..
-Wszystko ok? Wygląda jakby umierała.. - zapytał Sav i spojrzał za Maze jak poszła.
-Jeszcze nie nasza kolej. Jest lekkie opóźnienie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne..zdzownimy sie jak tlyko stad wyjde.. - powiedziala Sav jeszcze a potem juz siadła przy marku.
-EH..noo..cos jest na rzeczy..nie powiem..ale.. ne wiem czy powinnam mowic.. - eh..ale Mark to jej maz.
-Ale jakbys sie sam domyslil.. - spojrzała na niego znaczaco
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No to dobrze.. - powiedział i spojrzał na nią.. Ofc w pierwszej chwili pomyślał o ciąży.. Ale nie planowali xD
-Wiec.. No albo wpadka albo nowotwór.. I szczerze liczę że to wpadka.. Choć znając Charliego to Maze by pewnie wolała raka.. - powiedział i gapił się na żonę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”