Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Patrzyłam na niego przez jakiś czas słuchając go i milcząc.nawet gdy skończył mówić jeszcze chwile milczałam-No dobra...możesz przyjść...pogadamy - pokiwałam lekko głową.Eh..no cóz...a te jego ostatnie słowa...no miałam do faceta słabość, co tu duzo gadac.-Bawcie sie dobrze z bratem - powiedziałam juz nieco milej
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Objałem ją i się uśmiechnałe- i taką Ciebie lubie - powiedziałem i dałem jej buziaka w nosek a potem w usta choć w usta namiętnie baaardzo - Czyli będziesz na mnie grzecznie czekać... Na swojego jedynego faceta na wyłaczność??
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Na chwile sie zapomniałam gdzie jestem i odwzajemniłam pocałunek jednak gdy sie ogarnęłam oderwałam sie od niego.-Neil...w pracy jestem - zaśmiałam sie.-niedaj boże jakby tu ktoś wszedł.. - dodałam.-Hmm..no będe, będe..chc zalezy o której przyjdziesz..Może nie wytrzyma i zasnę..ale jesli chcesz to zostawie klucz pod wycieraczką..wyjątkowo
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- E tam, masz faceta obecnie, więc musisz się nim nacieszyć nim wyjdzie - puściłem jej oczko - a klucz myslę, że zdecydowanie tam powinnaś zostawić.. Chętnie Cie zaskoczę - znowu puściłem jej oczko a potem pocałowałem jej policzek a potem delikatnie w szyje - cos czuję, że nie możesz już się doczekać końca dużuru i mojej wizyty
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie bądź taki do przudu Neil...dopiero mamy porozmawiac..pamietasz? - spojrzałam na niego.-Przestań....nie tutaj..mówię poważnie neil - powiedziałam czując jak całuje mnie po szyi jednak nie odsunęłam sie:p
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Naprawde jednak chcesz rozmawiać?? - sptałem ją patrząc na nią a potem sie uśmiechnąłem - możemy też rozmawiać - dodałem i dałem jej buziaka w usta - to ja zmykam... - puściłem jej oczko - i dzięki za ręke... zdecydowanie od razu jest lepiej... - posłałem jej szeroki usmiech i podszedłem do drzwi - do zobaczenia później.... moja Sexy Lady....
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Tak..zanim przejdziemy do czegokolwiek innego..musimy porozmawiać.Więc przygotuj sie na ta rozmowe..a w zasadzie wiesz czego ja chce...a ja chce usłyszec co ty chcesz...i masz byc tego pewny Neil - powiedziałam powaznie.-jasne..nie ma sprawy. Do zobaczenia.. - pomachałam mu i sie rozesmiałam na to jego "Sexy lady".gdy wyszedł poszłam do stołówki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

przyszłam do wolnego gabinetu i wypełniłam raport z sekcji a potem to samo wysłałam mailem na policje
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszlismy do wolnego gabinetu.-Siadaj - powiedziałam mu biorąc jakies bandarze, plastry i wode utlenioną itp.-Więc...co sobie rozwaliłeś? Tylko kolano? - zapytałam bo otarc lekkich jakis nie liczę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie licząc kolana to chyba jeszcze ucierpiała moja duma.-syknał, gdy polałą mu kolano wodą utlenioną.
-Na szczęście na łokciach miałem ochraniacze, a na głowie kask.-zawsze jeździł z pełnym wyposażeniem, dziś zapomniał o ocharniaczach na kolana tylko, a jednak aż.
-Dziękuję w ogóle.-powiedział patrząc na nią

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to na zraniona dume niestety chyba nic nie poradzę..nie mam takiego lekarstwa - zaśmiałam sie po czym założyłam opatrunek na jego kolano, jakis wiekszy plaster bo w sumie rana nie była az tak poważna aby trzeba było bandażować pól nogi.Przemyłam mu tez inne drobne ranki.-A widzisz...tak to jest..gdybyś nic nie zapomniał pewnie nadal byś jezdził cały i zdrowy - westchnęłam.-Nie ma sprawy..od tego jestem.. - usmiechnęłam sie i wyrzuciłam do kosza waciki itp i rekawiczki jednorazowe ble bel
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Cóż, będe musiał zapchać swoją dumę lodami.-zaśmiał się oczywiście żartując
-Dziekuję bardzo.Raczej za nadgodziny Ci nie zaplacą.-stwerdził bo jednak już wyszła ze szpitala.
-Ale moze dasz się zaprosić na jakieś ciastko?-zapytał unosząc brew do góry

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj tam..nie ma sprawy.Poza tym zajęło nam to...15 minut więc... - machnęłam reką.-Hmm..a wiesz..w sumie czemu nie... - powiedziałam.-Chyba mi nie zaszkodzi jedno ciacho..- -zasmiałam sie po czym wyszlismy z gabinetu i ze szpitala
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy z Enrique do gabinetu lekarskiego, cały czas ściskałam jego dłoń mocno, bo trochę sią bałam, czekaliśmy na naszą kolej w poczekalni przed wejściem do gabinetu, w drugiej dłoni nerwowo ściskałam kopertę z wynikami..
-Myślę, że będą chcieli przeprowadzić dodatkowe badania..-powiedziałam i spojrzałam na niego.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak , tez uważam w końcu muszę się upewnić czy ktoś się nie pomylił -powiedziałem do żonki.
-wszystko będzie dobrze Kochanie -dałem jej buziaka i trzymałem ją za rączkę.
-wiesz , że to przetrwamy ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”