Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wsiedliśmy z Brooke do taksówki i pojechaliśmy do kaplicy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sam i Brooke dojechali na lotnisko, wysiedli z taksówki i poszli kupić bilety na samolot. Po jakimś czasie wsiedli do samolotu i wylecieli do TH
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wylądowaliśmy w Las Vegas. Wyszliśmy z lotniska. Wsiedliśmy do taksówki i pojechaliśmy do hotelu.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Dojechaliśmy z Ianem na lotnisko. Ian zapłacił taksówkarzowi za kurs. Weszliśmy do budynku i poszliśmy odebrać nasze bilety. Po jakiś 30 minutach przeszliśmy kontrolę celną i wsiedliśmy na pokład samolotu. Polecieliśmy do Tree Hill
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przylecielismy z Ianem do Vegas, mały samolot wyladował na lotnisku, a potem wysiedlismy z niego, zamówiona limuzyna już na nas czekała, wzięli nasze walizki, a z sumie to jedną moją, zamknęli w bagażniku, a my wsiedliśmy do tyłu i pojechaliśmy sobie do hotelu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechaliśmy na lotnisko, wsiedliśmy do naszego samolotu, który juz czekał na nas i polecieliśmy na wyspy, chyba na Hawaje o ile dobrze kojarzę :P
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobrze, kochanie, dobrze.. Ale nie zaszkodzi poprawić tego i owego..-powiedziałam i zaśmiałam się.. Spojrzałam na niego..
-Po prostu wybiorę Ci ciuchy, które mi się bardziej podobają i tyle..-powiedziałam i wyszliśmy z pokoju.
Pojechaliśmy z motorem do warsztatu, a potem stamtąd od razu na lotnisko..
-To co? Trzeba kupić bilety..-powiedziałam i skierowaliśmy się do okienka, by zakupić bilety, chwilę to pewnie trwało.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh..normalnie....nie m to jak iśc z kobieta do sklepu.. - wywrócił oczami.Oj juz czuł, że bedzie to masaka rajakas.
-Ale wiedz, że i tak jak cos mi sie totalnie nie spodoba to nie kupię.Wiec prosze nie ubeiraj mnie w jakies sztywniackie ubrania - on to sport, itp wiec lubił na luzie ;p
-Tak.. - no i owszem..wystlai sie wkolejnce ale jak juz byli przy okienku to na szczescie nie było problemu by dostac miejsca do..ej w sumie to gdzie oni leca?Bo zapomniałam haha.Ale to tam wlasnie kupili bilety xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No co ja Ci poradzę, kochanie, teraz musisz mnie słuchać..-powiedziałam i zaśmiałam się.
-Nie musisz się martwić chyba tym, że nie wiem, co lubisz, co?-zapytałam z lekkim rozbawieniem i spojrzałam w jego oczka.
Jak już kupiliśmy te bilety /gdzieś gdzie jest ciepło miało być -pewnie jakaś California xD/ to podeszliśmy do terminalu, na którym robili odprawę, przygotowaliśmy dokumenty.. Chwilę to trwało, ale w końcu wsiedliśmy do samolotu i jakiś czas potem polecieliśmy sobie w ciepełko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las Vegas”