ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Dojechaliśmy do plaży.Ade zaparkowała na niewielkim parkingu, wyszliśmy z auta, wzięliśmy ręczniki i poszliśmy na plażę się rozłożyć.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy znalazłam wolne miejsce blisko wody rozłozyłam swój ręczni ściągnęłam z siebie sukienkę i położyłam się na ręczniku...-podoba Ci się plaża czy nie bardzo?-spytałam i patrzyłam przed siebie na wode
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zrobiłem to samo co Ade, kładąc sie obok niej.-Plaża jak plaża.Moze być - uśmiechnąłem się.-Bardziej jednak podoba mi się twój widok - puściłem jej oczko i przejechałem wzrokiem po jej ciałku.-Może cie posmarować olejkiem , co?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie dzięki sama sobie poradzę-powiedziałam i zaczęłam smarować swoje ciało olejkiem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jak chcesz.Choć z plecami nie wiem jak sobie sama poradzisz - wytknąłem jej język po czym położyłem się aby sie chwile poopalać.Kątem oka jednak wciąz na nia zerkałem.-Jak cos to zawsze służę pomocą - dodałem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zawsze jesteś taki chętny do pomocy?-spytałam skończyłam się smarować olejkiem i położyłam się wygodnie by móc się opalać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jeśli chodzi o piękne kobiety to zawsze - powiedziałem.-No ale to chyba powinnaś się juz domyślić.I oczywiście jeszcze zależy w czym pomóc - zaśmiałem się lekko.Zamknąłem oczy i opalałem sie leżąc na placach.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a w czym byś nie pomógł tym pięknym kobietą ?-spytałam śmiejąc się bo nie mogłam się powstrzymać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiesz powiedzmy, że w kurę domową się nie zamienię.To chyba mówi wszystko - odpowiedziałem.-I co cię tak bawi Ade, co? - zapytałem unosząc się na łokciach i patrząc na ią z lekkim uśmiechem na ustach
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a tak jakoś wesoło mi a to źle?-spytałam i spojrzałam na niego kładąc się na boku
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie no wręcz przeciwnie. - powiedziałem szybko.--Jak chcesz to możemy skoczyć do wody - zaproponowałem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcesz mnie utopić czy podtopić i ratować robiąc usta usta?-spytałam wytykając mu język
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj tam aleś wymyśliła Ade - powiedziałem.-Po prostu trzeba się ochłodzić kochana.Więc zbieraj ten swój tyłek i idziemy - powiedziałem podnosząc się i czekając na nią.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wstałam z ręcznika i szybko pobiegłam do wody nie czekając na Asha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Beverly Hills”