Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jeśli mi postawisz kino to może być - powiedziała z uśmiechem patrząc na jego... profil. - Podejrzewam, ze nie pójdziesz na komedię romantyczną więc w rezultacie mozemy wybrać jakiś film z udziałem fajnych samochodów... i mężczyzn... i ewentualnie tez kobiet.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wszystkich facetów tak naciągasz i wykorzystujesz czy tylko mnie się trafił ten zaszczyt? - spytałam z uśmiechem na ustach.-Stawiam kino...A film wybierzesz jaki chcesz - dodałem i pojechaliśmy do miasta, do kina.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jechałem autem, aż w końcu dotarłem do TH.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dojechaliśmy w końcu do TH i pojechaliśmy do mieszkania Ryana
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyjechałam z Tree Hill. Coraz gorzej się czułam słabo widziałam byłam coraz bardziej rozpalona zjechałam na pobocze by odpocząć. Wzięłam tabletki przeciwbólowe i popiłam je wodą.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Radiowóz stał sobie na poboczku kiedy policjant w środku dostrzegł zjeżdżający pojazd na pobocznie.Nikt z auta ni wychodził więc postanowi to sprawdzić.Wyszedł z radiowozu i ruszył do kierowcy.Po drodze z radnia usłyszał wiadomośc o skradzionym pojeździe.od razu spojrzałem na tablice rejestracxyjne.To ten samochód.Ostroznie podszedłem od strony kierowcy.Zapukełem w szybę
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Otworzyłam szybę i spojrzałam na policjanta...-serio, to jakiś żart-powiedziałam i oparłam ręce o kierownicę...-w czym mogę pomóc?-spytałam udając głupią z nadzieją, że palant o niczym jeszcze nie wie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To twój samochód? - zapytałem.-Prosze dowód rejestracyjny i prawo jazdy - powiedziałem.Było ciemno więc świeciłem latarką-Wszystko w porzadku? - zapytałem bo wdawała mi sie jakas nie teges :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyciągnęłam dokumenty i podałam je policjantowi...-prawo jazdy zostawiłam w domu, zmieniałam torebkę i ich nie przełożyłam , gapa ze mnie-powiedziałam i starałam się uśmiechnąć do policjanta. Czułam się coraz gorzej czułam jak po czole spływa mi pot...-jeszcze coś?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wziałem dokumenty..cóz faktycznie je miała ale mogły być w aucie.-Pojedzie Pani ze mną - powiedziałem biorąc dokumenty.-Prosze wysiąść i do radiowozu.Auto zaostanie odholowane
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to jest jakiś żart?-spytałam i spojrzałam na policjanta...wyciągnęłam z portfela ostatnią kasę jak miałam...-prosze to wziąć i zapomnieć , że mnie Pan widział-powiedziałam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ooooo i jeszcze próba przekupstwa...nie łądnie - dodałem poważnym tonem.-Proze wyjśc,natychmiast albo wyyciągne panią siła i sie to dla pani skończy znacznie gorzej - powiedziałem.-To auto zostało skradzione
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Otworzyłam drzwi i wysiadłam z samochodu...-ale z was kretyni-powiedziałam. Oparłam się o samochód by nabrać trochę sił...-nudzi się wam, ścigajcie morderców lub gwałcicieli -powiedziałam do niego podniesionym głosem , byłam wściekła i było mi już wszystko jedno.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie tym tnem Panienko.Dobrze wiemy co mamy robic - powiedziwłem po czym wziałem kajdanki i zakułem ją w nie.zaprowadziłem do radiowozu.Pojechalismy na komisariat
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post


Zatrzymałem samochód gdzieś na bocznej dojazdówce do drogi... tak to było najlepsze miejcs edo podrzucenia ciała... zabrałem wszystko co ta martwa dziewczyna miała przy sobie...
Wyciągnąłem z bagażnika jeden z pistoletów, z zatartymi nuemarmi i położywszy obok niej, oczywiście wszystko w rękawiczkach...
Wystrzeliłem 3 razy z swojego... zostawięłm dziewczynie na na czole znak jednej z mafii z tych regionów tak by wyglądało na porachunki.
Sprawdziłęm teren i odjechałem
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”