Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A nie wiem.Taki blondyn - powiedziałam.-Może to on.Okaze sie w najbliższymc zasie - dodałam.-No pewnie.Więc jak?Chcesz teraz jechać?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- zalezy w jakim stanie jest poszkodowana? - zapytałem Natali dlatego ze była wcześniej u niej...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-W sumie dochodzi do siebie.Ale można normalnie rozmawiać... - powiedziałam.-No chyba, że cos sie zmieniło od tego czasu jak wyszłam choc nie sądzę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- w takim razie możemy jechać - odparłem spokojnie, - resztę dokończymy jutro - spojrzałem na Natalię - przydało by się pomieszkać troszkę w domu ...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne - skinęłam głowa.-Jedźmy do domu - powiedziałam i wyszlismy z labu
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

wyszliśmy z Laboratorium, zamykając wszystko na dzisiaj...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

MIKE wiec oprowadza Cassie po posterunku keidyrjac się do labu.
-kurczę.. Ale będzie fajnie.. nawet nie wiesz jak się tym jaram.. -moeila podekscytowana. W nosie miała że za wiele nie zarobi jak normalni ludzie..Ale.. praktyka! I bo ten cały twój szef..wydaje się w miarę ok.ale może się mylę-dodala milo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Szef jest całkiem spoko. No i w sumie fajnie że dostaniesz za to jakaś kasę.. - powiedział z rozbawieniem.
No i weszli do labu.
-Hej wszystkim. Przedstawiam wam moja kuzynke Cass, od poniedziałku zaczyna z wami praktyki.. - powiedział z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj czuła się trochę.. no jednsndziwnie jak tam na nią spojrzał wszyscy na raz po takim przedstawieniu xd
- Hej.. -przywitał się z wszystkimi.podala rękę jeśli ktoś tam podszedł A potem sobie chwilę tam pochodzili z bliska zobaczyć co i ha.Mike za wiele to jej tam pewnie szczegółowo nie ppwiedzial bo się nie znam al w tak ogólnie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- I co? Chyba ci się to spodoba, co? - zapytał z uśmiechem i puścił jej oczko. Chwilę tam jej pokazał co i jak.
-Dobra.. To ja się muszę urwać do chłopaków.. A ty? Poradzisz sobie? - zapytał. Cmoknał jej policzek i poszedł tam do chlopakow jeszcze a potem pojechał do straży pożarnej. XD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jakoś to będzie. Zakładam że fajnie-powiedział.
-tak leć.. ja też s sumie znikam do sklepu wiec widzimy się potem W domu -powiedziała i cheileejsscz damskie pochodziła i coś popytala itp A potem poszła do CH

Spadam :*
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Cass przyszła do laboratorium. Dostała pewnie jakiegoś.. "przelozonego" wiec tam została najpierw porządnie poprowadzona A potem dawali jej póki za jakieś tam zadania do asystowania czy pomocy itp..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszedł w porze lunchu.
-Hej Cass. Jak sobie radzisz? - zapytał o tam posadzil dupe przy jej biurku na krześle bo ona coś tam pewnie badała pod mikroskopem obok.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O hej.. - usmiechnela sie.
-A no w sumie w porzakdu choc..troce nudy - powiedziala zciszonym glosem..
-Wies.z.w sensie no fajnie wszyskot ale no nie daja mi nie wiem czego..prawdziwej rooty jeszcze..to rzoumiale wiec..musze przebrac przez naiki i nudne rzeczy - zachhichotala
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No ładnie. - powiedział i zaśmiał się..
-Ale spoko.. Myślę że to pierwszy dzień to też nie chcą cię zarzucić wszystkim trudnym- powiedział i uśmiechnął się do niej.
-co tam oglądasz w tej krwi? - zapytał bo pewnie miała jakąś próbkę
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”