ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No on tmaz kumpelami sie bawil.Widzial co wyprawia Justine aczkolwiek..no zdziwilo go zachowanie kumpli, ze obaj z nia wyszli xD
-Spoko..dobrej zabawy - no i on sie pobawil a potem skworo pokoj wolny to se jakas swoja ex wzial na noc.a co!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechali do klubu taksa.. Ale cóż.. Kolejka była jak cholera. Maze pociągnęła Charliego za rękę do wejścia..
-Hello Darling.. - powiedziała do bramkarza.. - My dzisiaj w pakiecie.. - i cmok cmok z bramkarzem.. - Mój facet Charlie.. Mój ulubiony ochroniarz.. Karl.. - powiedziała. No i wpuścili ich do środka. Od razu poszli znaleźć ekipę w loży VIP.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Czesc - skinal glowa i eh..po co te cmoki? ;p
No ale poszedl grzecznie za nia.pewnie jeden z najlepszyhc klubow w LA>Przywital sie z ludmzi..pewnie bylo moz ekilka nowych osob to sie zapoznali i siedli.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-I jak? -zapytała z uśmiechem i spojrzała na niego. Póki co siedzieli większą ekipą jeszcze więc wszyscy wzięli Charliego w wir pytań, a chłopy to go oczywiście do picia.. Pewnie mieli kilka butelek na stole.. Coś do shotów, i jakieś szampany czy inne takie.. Maze sobie siedziała i gadała z dziewczynami, ale miziała go po udzie pazurkami, gdy on gadał z chłopakami.. Pili i dobrze się bawili z ekipą..
-A teraz wybaczcie, porywam swojego faceta na parkiet..-powiedziała do nich i pociągnęła Charliego tam gdzieś od nich na chwilę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Uff..uratowany! - zasmial sie Charlie idac z nia a potem jz sobie tanczyli.
-Ale nie no..jest poko..tzn z mojej strony..oni to nie wiem. - powiedzial.No wiaomo do tego alkohol tez pomagal.Ale na szczescie nie gadali tlyko o ich pracy wiec mieli jakies tma sporty i inne tematy tez
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się z jego reakcji..
-Ej. Aż tak źle? - zapytała z rozbawieniem i pocałowała go sobie czule, tańcząc koło niego..
-Jak będziesz chciał iść do domu to powiedz.. - uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie no przeciez zartuje sobie.jest naprawda fajnie.. - powiedziala.
-serio..myslalme ze wiesz..aktorzy, aktorki..to jednak wyzsze sfety itp ale jest fajnie..pewnie to robia ze wzgledu na ciebie i s amili ale co tam - pocalowal ja i polozyl rece na jej tyleczku scigskajac go i poruszajac sie z nia w rytm muzyczki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Myślę że po prostu są normalnymi ludźmi.. Jak ja.. Dlatego się z nimi dogadujesz.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Tutaj w LA.. Aktor to zawód jak każdy inny.. - powiedziała. Wpila się w jego usta i puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A kto powiedzial ze ty jestes normalna? - zapytal unoszac brwi.
-Nie jestes..jestes nadzwyczajna.. - powiedzial i ja pocalowal
.
-Yhm..spoko..kurde..moze bym t filie FGC otworzyl..tu wiele nadzianych ludiz.. - powiedzial od tak a potem juz ja calowal dluzej i amcal jej cialko sobie poruszajac sie w rytm muzyczki
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W sumie to nikt.. - powiedziała śmiejąc się do niego.
-Ehhh. Nie gadaj mi tutaj tak.. - uśmiechnęła się. Słodki był.
-A no jasne że wiele.. - powiedziała i spojrzała na niego.. - Ale chciałbyś się całkiem tu przenieść? - zapytała bo nawet jak otworzy to gdzieś będzie musiał mieszkać żeby mieć tych swoich stałych klientów chyba że z nich zrezygnuje i spokój będzie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no coś Ty.. otworze filie. Zatrudnię tu ludzi.. managera i tyle..czasem przyjadę.. - powiedzial
-ale no najpierw bym musiał zrobić rozpoznanie w terenie zanim wydam kasę A gowno z tego wyjdzie.. - powiedzial z uśmiechem.
- Ale noo.. teraz nie pora na takie gadki..teraz się bawimy -i ja pokrecil kilka razy A potem Ja pochylił do tyłu i w górę po chwili i dalej tańczyli do ie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Aha.. - powiedziała i pokiwała głową. W sumie tak się ucieszyła na myśl że mogliby tutaj oboje mieszkać.. Ale no.. Pogadają o tym innym razem..
-No wiadomo.. - pokiwała głową.
Uśmiechnęła się do niego i tańczyli sobie jeszcze trochę..
-To co? Wracamy tam na drinka? Czy co?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie no jasne ze idziemy..jak jz jestezmy to sie baiwmy do bialego rana..albo prawie - powiedzial weesolo i dlaczyli tam do ekipy
Pewnietam se popili i pogadali , pewne tam potanczyl z jej kolezankami, ona z kolegami ale najwiecej z soba i tka im zleciala imprezka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pewnie zaliczyli też jakiś szybki numerek w klubowej toalecie i w końcu Nad ranem więc złapali taksówkę i pojechali do mieszkania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Los Angeles”