ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie byłem w stanie na tro patrzyć... Nie byłem w stanie patrzeć na to jak ten skurwiel gwałci mi kobietę, bo to był gwałt... Wiedziałem jednak, że muszę coś zrobić przysynałem się plecami do tylnej ścianki, która teraz była drzwiczkami i starałem się związanymi dłońmi znaleźć otwarcie i je jakos otworzyć... Jenak by nie sądził, że coś kombinuję to nie mogłem być za cicho - surwielu nie dotykaj jej... Jesteś ciotą słyszysz ciota z Ciebie...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Nie wrócisz..-powiedziałem, bo byłem tego pewny..-Wolisz to ścierwo ode mnie..-krzyknąłem do niej i zerwałem z niej majtki..
-Dlatego, to on tego pożałuje..-powiedziałem i spojrzałem na nią, rozchyliłem jej nogi..
-Kochasz mnie, więc pokaż mi to!-krzyknąłem do niej.
David Fletcher 28 lat prezenter telewizyjny
Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uniosłam głowę i spojrzałam w stronę Lucasa, czułam jak serce pęka mi z bólu.
-dlaczego o mnie nie zapomnisz...porozmawiaj ze mną David -powiedziałam błagalnym tonem , nie wiedziałam co mam robić. Bałam się o Lucasa i teraz tylko o nim myślałam, miałam nadzieje , że David nie porwał Lydi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zlokalizowałem otwarcie i powoli otworzyłem klatkę ale tylko rozwiązałem zapięcie nie otworzyłem jej tak ścianką... zaczałem teraz pocierać sznurniem o jekić drut próbując przetrzeć sznur i się rozwiązać... - Skurwysuny złaź z niej... - krzyknałem - Quinn - szepnąłem i spojrzałem w ich stronę - wiedziałem, że muszę działać, nie mogę pozwolić by ją skrzywdził... Nie wybaczę sobie jeśli ją zrani a właśnie to robił
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzałem kątem oka na Lucasa, po czym rozpiąłem swój rozporek i wyciągnąłem swój sprzęt, po czym mocnym pchnięciem wszedłem w Quinn bez ostrzeżenia. Złapałem ją za biodra i zacząłem w nią wchodzić coraz mocniej i mocniej. Była bardzo ciasna, ale podobało mi się to, co jakiś czas całowałem jej piersi i szyję. Nie zwracałem uwagi na Lucasa i posuwałem Quinn.
-Kocham Cię..-powiedziałem do niej i pocałowałem ją w amoku ekstazy.
David Fletcher 28 lat prezenter telewizyjny
Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Gdy we mnie wszedł poczułam jak po policzkach spływają mi łzy. Moje ciało nadal było bez władne , do tego byłam związana więc nawet nie miałam jak się ruszyc. Odwróciłam twarz od Lucasa i chciałam , żeby to się skończyło...-zabij mnie-powiedziałam błagalnym tonem miałam już dosyć.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Widząc co robi mocniej pocierałem dłońmi o drut raniąc sobie trochę dłonie ale udało mi sie je jakośrozwiązać... Widząc jak jest zajęty Quinn zaczałęm rozwiązywać swoje nogi... Próbowałem się spieszyć, bo nie chciałem tego widziec i nie chciałem by tak cierpiała... gdy się rozplątałem wyszedłem i rzuciłem się biegiem w jego stronę... dobiegłem jakoś mimo iż moje nogi były ścierpnięte i ciężkie, ale adrenalina brała górę... Podbiegłem i złapałęm go jakby odrzucając go od niej... miałem wielkie pokłady sił... sprawiłem sięz niej dosłownie wypadł po czym rzuciłem sie na niego i zaczałęm go tłuc pięściami po twarzy... biłem go mocno nie mogąc sie powstrzymać - ty skurwysynu... zabije Cie.... Giń skurwielu.... Giń......
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nagle poczułem, że ktoś się na mnie rzuca, skończyłem w Quinn, a potem poczułem szarpnięcie i wyleciałem na podłogę. Później czułem tylko ciosy po twarzy, próbowałem sie bronić, ale nie wyszło. Straciłem przytomność i nastała ciemność!
David Fletcher 28 lat prezenter telewizyjny
Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Leżałam dalej związana , nie wiedziałam za bardzo co się stało i gdzie podział się David. Zaczęłam rozglądać się po magazynie...wszystko mnie bolało.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy stracił przytomność teraz to ja go związałem.... i to porządnie a potem gdy związałem mu z tyłu ręce łacząc też ze splątanymi nogami podszedłem do Quin i ja rozwiązałem... przytuliłem ją mocno - Kochanie praepraszam... przpraszam, że to Cie spotkałem - mocno ja przytuliłem... po czy przeszukałem jego kieszenie i telefonem jego zadzwoniłem po policję.... - teraz nie mogą go nie zamknąć... Kochanie już nam nie może zagrozić....
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie dotykaj mnie-powiedziałam do Lucasa i odsunęłam się od niego. Zrobiło mi się niedobrze i zwymiotowałam. Nic chciałam tu zostać, wstałam z podłogi i poszłam do wyjścia z magazynu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podbiegłem do niej - Quinn zaraz będzie policja.... słyszysz - powiedziaęłm i złapałem ją w ramiona dałem jej swoją bluzę ubierając ją w snią i mocno ująłem - Poisłuchaj musimy to skończyc.... musimy to skończyć - popatrzyłem jej w oczy - musimy powiedziec policji co zrobił... błagam musimy
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie chcę tego , dajcie mi spokój-powiedziałam i chodziłam jak bym się czymś naćpała.
Nie wiedziałam jeszcze do końca co się stało....-gdzie jest moja córka?-spytałam i poczułam jak po mojej twarzy spływają łzy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zatrzymałęm ją i wziąłęm mocno w ramionachowając jej zapłakaną twarz w swoja pierś... - Lydia jest cała... jest u HAles... Zawiozłem ją do Haley.... jest cała... - powtarzałem jej to do ucha jak jakąś mantrę a potem chyba z oddali zaczeło być słychać syrany....
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy pojawiła się policja zabrali Davida do radiowozu....-zabierz mnie do domu-powiedziałam do Lucasa...nie chciałam z nikim rozmawiać...czułam jak kręci mi się w głowie. Złapałam się Lucasa bo zrobiło mi się słabo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”