Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a id z ty...-odparł.
-i tak noo..Love of my Life- zasmial się.
-aha.. No to ok..skoro mówisz że jest w porządku to pół i nic nie oddali to będę Nikt i nie będę stosował gróźb - powiedzisl z usmiechdm.
-No w sumie można.wszyrko ok?-zapytał i już wyjechali z toru i jechali do domu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No i bardzo dobrze.. Bądź cywilizowany.. A nie zachowuj się jak zwierzak z baru motocyklowego który siedział za kratkami..
-Tak. Okej.. - powiedziała z uśmiechem i złapała sobie jego łapkę..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ha ha ha... bardzo smieszne... - wywrocil oczami.
-Niemniej no coz..chyba takim zwierzakiem ejstem wiec.. nawzyej bedziecie sie za mnie wstydziec - wytknal jej jeyzk,

-Wiesz..na wyscigach jednak bedzie nieco inaczej..tma nie scigamy sie po torze a przez pol miasta wiec..nie ebdziesz wszystkiego widziala... - dodal i jechali spokojnie.
-Chccesz gdzies wstapic po drodze? -zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wyszczerzyla się do niego tylko..
-Nie będziemy się wstydzić.. Bo wiem że jesteś cywilizowanym wielkoludem... Więc.. Będzie dobrze.. - cmoknela jego usta jak Stali na jakiś światłach..
-No wiem wiem.. Bo nie mogę jechać z tobą w aucie? Nie robi się tak bo co? Auto lżejsze? Czy że względów bezpieczeństwa?
-nie.. Do domu.. Mam ochotę na ciebie.. - mruknęła i zjechała dłonią na jego krocze. Czerwone było to se mogła. XD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo dziekuje bardzo Panno Specter - zasmial sie lekko.
-Oj akurat przy tobie to waga nie robi róznicy - zasmial sie.
-Choc to tez ale glownie..bezpieczenstwo.nie chcialbym..nie rpzezylbym jakby cos ci sie stalo.Tam nie ma zasada..nigdy nie wiaodmo co wpadnie do lba jednemu czy drugiemu by wygrac za wszelka cene.Wiec o ile ja nad swoim autem umiem zapanowac..praktycnzie zawsdze..to nad tym co robia inni juz nie - powiedzial.
-Okey..achh...ty diablico - westchnal i pocalowla ja dluzej a potem ruszyl juz do domu
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to nie wiem gdzie..chyba najlepiej tu na quadach..wiec sobie przyjechali na jendym.
-Podcze cie a nasteonym razme bediemy juz kazdy na swoim - powiedzial Jake robia csobie kilka kolek z nia a potem dal ja do przodu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Yhm no dobra.. Ale teraz to mów mi co i jak.. - powiedziała i słuchała go uważnie jak jej tłumaczył..
-Dobra.. Zakładaj kask i jedziemy.. - powiedziała i sama założyła kask i już powoli się tam zapoznawała z maszyna itp.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-To zadna filozofia..w koncu prawko masz - powiedzial no i jej ladnie wytlumaczyl.No i dawal jej jechac..wiaomo ze najpierw pomalu ale jak zalapala to nawet syzbciej sobie pojechali
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W sumie fajna sprawa.. - powiedziała miło i pocałowała go jak już zrobili sobie kilka kolek szybciej i stanęli na chwilę..
-To co? Zamiana? Ty prowadzisz i poszalejemy trochę? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne... - wiec sie rpzesiedli no i owszem..poszaleli sobie konkretnie...choc kurzu bylo w cholere i za czyscie to oni ne ebda po tej imprezie xD
No ale zlecialo im tak fajnie kilka godzinek..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zatrzymali się w końcu i spojrzała na nich. Zaśmiała się jak Ściągnęła kask..
-Dobra.. Idziemy do domu się ogarnąć? Umyć? - zapytała bo jednak bleh. I śmierdzieli palona guma?

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..jedziemy.. - pokiwal glowa i pocalowal ja namietnie a potem no owszem..siadl za kieronica i dalej juz pojechali spokojnie..najpierw do niej o ciuchy a ptem juz do niego.
-Mysle ze s ekupie quada..a co tam..fjna sprawa - zasmial sie po drodze
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Przyjechali z Emmettem na tor.BYlo uz sporo ludzi, trwal jakis jeden z pobocznych i mniejszych wyscigów.Ludzie jednak sie ejszcze zbierlai.ZAparkowali i wysiedli.
-Noo trzeba isc znalezc jais znajomych...na bank ktos tu ebdzie.. - pwiedzial jake i kupili gdzies po drodze se piwka a potem poslzi sie wmieszac w tlum gdzies cos ogarnac co kto co z wyscii i ogolnie riozeznanie w terenie
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

No to poszli znaleźć jakiś znajomych i pewnie nawet znaleźli jakąś grupkę, więc przywitali się ze wszystkimi i sobie siedli i piwka pootwierali i się napili, choć skoro tak to nie wiem, po co oni tymi autai przyjechali..
-Uuu, kto z was dziś jeżdzi? - zapytał, jak koło nich akurat na torze jakiś ostrzejszy zakręt był i się paliły opony xD
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Coz..piwko czy drwa....na tkaiej imprezie jakos Jake nie planoal byc grzeczy..
-Bedzie cos dla amatorow to ide..a co tam...mozeci stawiac a mnie - zasmial sie gadajac z chlopakami.
-A w zasadzie..kto jedzie w glownym wysiugu..chetnie bym cos obstawil - co jak co mial kidy problem z hazardem ale juz dawno nic nie obstawial xd
-Ty co/Tez mozesz zaszalec...a laski nie musza o niczym wiedziec - coz..ostatio jakos mial nwerwy bo SOph czesto dlugo siedziala w pracy wieczorami i juz mial po driurki w nosie ta jej prace wie coz...ciagnelo go do szalenstw xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”