Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Weszli do windy a że byli na ostatnim piętrze to dał żeby zjechali na dół ale zatrzymał windę między piętrami. Przyparł ja do ściany windy i zaczął ją całować bardzo namiętnie ręką zjechał między jej uda.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ZAsmiala sie.
-ach..obysmy ne mieli przez to problemów.. - zasmiala sie.Bo jak ktos ebdzie chcial uzyc windy tp itd..zeby ne wezwlai jakiejs pomocy czy cos xD
-Oj..ale zmnie krecisz..i chyba nigdy nie rpzestaniesz.. - powiedziala claujac sie znim namietnie..reka zjechala na jego krocze..rozpiela sponie i juz masowala jego chuja w bokserkach
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie myśl o tym teraz kochanie -powiedział i westchnął czując jak masuje jego kutasa. Nie odrywał się od jej ust był totalnie napalony na nią i nakręcony tą całą sytuacją
-mam nadzieję , że tak będzie zawsze Kochanie -powiedział i zerwał z niej majteczki po czym rozpiął swoje spodnie i wszedł w nią unosząc ją w górę oparł ją o ścianę windy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Achhh! Bruutal - zasmiala sie Bliss.Objela go nogami i rekami.
-Och tak babe...cudownie..och takk.. - jeczała czujac jak jej dobrze.Cholerne a to wszyskto kreiclo..on..wnda..ach..jej ciało plonelo!
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On był strasznie na nią napalony zawsze tak na niego działała. Nie zwalniał swoich pchnięć , wchodził w nią po samej jajka
-o tak Kochanie s-pojrzał w jej oczy był totalnie nakręcony.Posuwał ją ostro chciał dać jej jak najwięcej rozkoszy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jeczała już dość głosno.Czuła jak jest blisko.Mocniej zacisneła palce na jego barkach az w koncu doszła:
-Och taakkk!!! - mocno i chcciwie zaciskała sie na jego kutasie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-idealnie Kochanie -powiedział i po chwili on doszedł zalewając jej cipkę.
-brakowało mi takiego seksu -pocałował łapczywie jej usta. Po chwili z niej wyszedł i zaczął się poprawiać
-to co do domu ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hm..do domu.. - wyjela z torebki chusteczkę by sie powycierac ogarnac.
-Mnie tez..w koncu os..szalonego..az sie pculam mlodsza- zasmiala sie i pocalowla go.Uruchomili winde i zjechali na dyjscia
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”