Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Biedaczkaaaa.. :(
Zaśmiałam się.. -Tak najlepiej..-powiedziałam z uśmiechem.
-No co? Chyba ta ilośc seksu jaką mam w ostatnim czasie rzuciła mi się na głowe..-zaśmiałam sie..- niczym innym nie myślę..-pomachałam brwiami..-Mam wrażenie, że jestem dość niewyżyta. xD-powiedziałam do przyjaciółki zsciszonym głosem, no bo w okńcu komu miałam mówić takie rzeczy..
-Ofc w wojsku..-zaśmiałam się..-W końcu masz słabośc do mundurowych..-powiedziałam, nabijajac się dalej z biednego strażaka xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmiałam się.-Nie no..nie poznaje przyjaciółki..co ten Will z toba zrobił - pokręciłam głową.
-No ale..w sumie to..jaki jest w łóżku? zakladam, ze powiesz, ze świetny ale..miałas lepszego? - no co..ciekawska byłam skoro juz zeszły na ten temat xD
-Ej..skończ już..to ne jest smieszne - no ale i tak sie smiałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to bardzo dobre pytanie.. Co on ze mną robi..-zaśmiałam się..
-Jezzuuuu, dziewczyno..-powiedziałam od razu i na samą myśl się nogi pode mną ugięły..
-Jest genialnie..-pokiwałam głową..-Nie miałam lepszego..-spojrzałam na nią..
-Ciągle bym się z nim..-urwałam, bo akurat przechodził ordynator, po czym spojrzałam na przyjaciółkę.. -Ciągle jesteśmy w łózku.. Jakbym miala znowu 17 lat..-zaśmiałam się.-I rtlko seks się liczył.. Serio.. Cofnęłam się w czasie i uwielbiam to!-powiedziałam, no nie byłam sobą, ale cóż.. Zasługa faceta i dobrego seksu xD Więcej hormonów, te sprawy..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmiałam się na jej słowa.-No fakt...teraz to gadasz jak nastolatka. Ale...doskonale cię rozumiem. My z Neilem też mieliśmy ten etap...a w sumie...chyba nadal mamy...on to jest straszny erotoman - powiedziałam to ostatnie słowo ciszej.
-No ale...to dobrze...bardzo dobrze...jak w łóżku jest doskonale to juz połowa sukcesu - stwierdziłam.
-A....w pracy..robiliście to już? - wyszczerzyłam się do Rachel.Też se znalazły miejsce na takie rozmowy haha
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zachichotałam..-No własnie, wiesz o czym mówię..-powiedziałam do przyjaciółki..
-No to w końcu sobie odbijemy te noce na studiach i staży kiedy nie było czasu na nic innego niż praca..-powiedziałam i puściłam jej oczko.
-No pewnie, że robiliśmy..-powiedziałam i spojrzałam na nią..
-Spotykamy się w przerwach na lunch..-pomachałam brwiami..-A wy? Neil powinien Cię czasami odwiedzać..-pokiwałam głową..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..zdecydowanie sobie to odbijamy teraz..I to pewnie nawet z nawiązką - zaśmiałam sie kiwając lekko głową.
-Wiedziałam - uśmiechnęłam sie triumfalnie.-Choc..bede miala ubaw jak was ktoś złapię - ale wredota z niej xd
-Hmm..no powinien ale..raczej tu przychodzi jak mu sie coś stanie - powiedziałam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kiedyś trzeba, nie?-zaśmiałam się i spojrzałam na nią..
-Nikt nas nie złapie.. No chyba, żeby..-puściłam jej oczko..
-Ale teraz już nic nam nie moga zrobić..-powiedziałam i wzruszyłam ramionami..--Gorzej jak byłamm na stażu..-wyszczerzyłam się do przyjaciółki.
-Musisz go trochę wytresowac..-powiedziałam..-Niech się stara...-uniosłam brew do góry.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie no..zrobić wam pewnie nic nie zorbią ze względu na to, że juz nie jestes stazystką ale..za sex w miejscu pracy kto wie - zasmiałam sie.
-Aczkolwiek..nie sądze by codziennie w porze lunchu przeszukiwali wszystkie pomieszczenia sprawdzjąc czy czasem gdzies ktoś... - puściłam jej oczko.
-No chyba muszę...dasz mi jakies wskazówki? - wyszczerzyłam sie do przyjaciółki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kochana, tu się tyle ludzi pieprzy w różnych pomieszczeniach, ze po tygodniu nie mieliby lekarzy..-zaśmiałam sie..
-Nie sądze, by mieli wyciagać jakieś konskwencje.
-Hmm, no nie wiem, my jesteśmy tak niewyżyci, że sie spotykamy w pracy i codziennie po pracy..-zaśmiałam się..-Więc nie wiem, co bym CI mogła poradzić.
-Zaproponuj mu to kiedyś, zobacz jak zareaguje..-uśmiechnęłam się.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj nie wiem, nie wnikam..wole chyba nie wiedzieć.nikogo jeszcze na tym nie przyłapałam i mi to odpowiada - zasmiałam sie.
-No wiesz..jak sie widzimy to nie powiem, że mogę narzekac bo jakby sie dało to bysmy cały dzień w łozku byli ale..cóz..chyba tak zrobię.Napisze do niego i zobaczymy jak zareaguje..albo przjedzie z piskiem opin albo..cóz...wtedy bede musiała sie powaznie zastanowić nad naszym związkiem - wyszczerzyłam sie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No co ty?-spojrzałam na nią z lekkim uśmiechem..-No to słaba jesteś, zajrzyj czasem do dyżurki, wiesz ile można się dowiedzieć o związkach i zdradach wśró pracowników?
-Na pewno przybędzie.. Ale wiesz.. Napisz mu coś w stylu: 'mam na Ciebie ochtę zaraz, teraz natychmiast" a nie "wpadnij do szpitala jak masz ochotę"..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..nie miałam czasu w porze lunchu łazic i szukać w dyżurkach kto tam sie z kim pieprzy Rach - zaśmiałam sie.-Poza tym..chyba bym padła ze śmiechu lub..w zależności kogo bym przyłapała zapadła sie pod ziemie.Nie potrzeba mi takch widoków.. -powiedziałam rozbawiona.
-Nie noo to to ja juz wiem...ale dziekuje za radę - usmiechnęłam sie do niej
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj tam od razu szukać..-zasmiałam się i spojrzałam na przyjaciółkę..-Akurat w dyżurkach, to dzieje się to cały czas, a nie tylko w porze lunchu..-spojrzałam na nią i wyszczerzyłam się do niej..
-No to bardzo dobrze, że wiesz takie rzeczy kochana, więc usidł tego swojego mężczyznę, by świata poza Tobą nie widział..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj...a mi sie jakos nie trafilo nigdy.Zwsze jak chciałam sie zdrzemnąc chwilę na nocce to było pusto.Albo widocznie wtedy nie było na zmianie tcch najbardziej niewyzytych - zasmiałam sie.
-nooo łatwo powiedziec ale..robie co w mojej mocy - pokiwałam głową
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To cyba trafialaś na te inne dyżurki..-zaśmiałam się i spojrzałam na nią..-Ale uwierz mi, że czasem można było w nich spotkać, kogoś do zabawy..-puściłam jej oczko.
-Hmm, no i bardzo dobrze..-powiedziałam z uśmiechem.
-Muszę go poznać, to wtedy będę mogła z nim pogadać o Tobie..-spojrzałam na nią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”