Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..mysle, że nie będzie to jakis wiekszy problem - stwierdziłam.
-Oj ciiicho.Chce o tym zapomnieć.PO prostu..on to taki miły..zupelne przeciwieństwo Neila więc..al..nie wazne.Pokłocilismy się i to bardzo.Powiedziałam, że go kocham.A on co?trzasną drzwimi tyle go widziałam.Pojawił sie po kilku dniach przepraszając i wyznając mi miłos - zasmiałam się.
-Ej...masz Williama to nie kombinuj.Wystaczy, że ja przez niego miałam prolemy - zasmialam sie.
-A no tak jakoś wsyzło.Myslałam, ze sie znacie - wyszczerzyłam sie.-Niemniej..długo razem jesteście?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tez mi się tak wydaje..-powiedziałam z uśmiechem..-W końcu każy szef chciałby mieć dwie takie zdolne lekarki na jednym dyżurze..-puściłam jej oczko.
Wyszczerzyłam się i gapiałam się na nią jak mówiła.. Rozdziawiłam gębę..
-No to widzę, że gruba sprawa..-powiedziałam i uśmiechnęłam się jak wariatka, no cóż.. Wyszło na to, że uwielbiam ploteczki xD
-Ale skoro się kochacie, to chyba wszystko ok, nie?-sporzałam na nią..-Czy ciągnie Cię do seksi strażaka i dlatego nie chcesz mi podać jego namiarów?-zapytałam i zasmiałam się.. Cały czas sobie żartowałam..
-No poznalismy się jakiś czas temu, jak jeszcze byłam na stażu, no i wiesz.. Trochę seksu..-przyciszyłam głos..
-No a ostatnio parę tygoni temu dosłownie spotkaliśmy się znów, no i jakoś tak wyszło..-powiedziałam radośnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No własnie tez tak uważam.nie wiem tlyko jak reszta to przyjmie.. - puściłam jej ockzo.
-No było grubo.dlateto cie potrzebowałam.Alemnie olałaś niedobra.Całe szczęście, że miałam jeszcze Wrena - usmiechnęłam się.
-No wiesz co..nie ciągnie mnie.Neil mi go wypił z głowy.Dla naszego dobra..wszystkich nas lepiej bysmy sie trzymali od siebie z daleka - zasmiałam sie.-A numer..jasne..dam ci...niech sie potem Will martwi o niego - zasmiałąm się wrednie.
-jasne, że jest okey.Widocznie tak miło być..taka próba - usmiechnęłam sie.
-No tak..od tego si zaczyna..troche pokręcone ale..przewaznie tak to działa - pokiwałam głową.
-Hmm..to moze kiedys sie umówimy na podwójną randke, hm? -zaproponowałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jakoś ich przekonamy..-powiedziałam..-Bo nie dość, że zdolne, to jeszcze piekne..-zaśmiałam się.
-Przepraszama..-powiedziałam i przytuliłam przyjaciółkę..-To sie już więcej nie powtórzy..-puściłąm jej oczko..-Tylko staraj się nie narobić sobie kłopotów przez następne dwa tygonie, bo Cię opuszczam i wyjeżdżam..
Zachichotałam..-obra, to lepiej mi nie dawaj numeru, jak taka z niego iskierka, co taki pożar wznieciła...-Cągle dowalam coś o tym strażaku..-Jak Will mnie rzuci, to mi dasz..-zaśmiałam się i napiłam się kawy, sama siebie rozbawiłam.
-Yhm. Dobrze, że przeszliście ją pozytywnie..-uśmiechnęłam się do niej.
Zaśmiałam się..-No cóż, jesteśmy kolejną stereotypową parą..-powiedziałam Ci..
-Ale uwierz mi, nigdy w tonie wierzyłam, ale chyba zakochałam się od pierwszego wejrzenia..-powiedziałam rozmarzonym głosem..-Nigdy tak nie miałam, nawet nie myślałam, że się zakocham, a teraz bym poleciała za nim na koniec świata..-puściłam jej oczko..
-Uuu, pewnie..-powiedziałam z uśmiechem..-Chętnie poznam tego Twojego przystojniaka...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj już nie musisz nam tak słodzić Rach - zaśmiałam sie i napiłam.
-No masz szczęście, że to twoja pierwsza taka wpadka to ci wybaczę. I jasne... musze wytrzymać 2 tygodnie bez kryzysu.Myśle, że da się to jakoś załatwić - puściłam jej oczko.
-Eh - pokręciłam rozbawiona głową co do tych jej tekstów.-Wariatka...ale to chyba mówiłam ci już nie raz, prawda? - usmiechnęłam się do przyjaciółki.
-No proszę, proszę...a widzisz. Jednak i ciebie dopadły sidła miłości. Kto by się spodziewał. No ale wiesz..w sumie to Will...nie ma co się dziwić - wyszczerzyłam się do Rachel.
-Hmm..a gdzie w ogóle wyjeżdżacie? - zapytałam.
-No pewnie jakoś sie umówimy we 4kę - pokiwałam głową.
-A własnie...tak mi się przypomniało. Nie wiem czy wiesz o tym ale Will... kiedys się dośc długo spotykał z dr Donovan. Nie wiem czy ją znasz i to pewnie mało ważne ale..tak byś wiedziała jak nie wiesz - uśmiechnęłam sie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się..-No dobra, to już nie będę..-powiedziałam do przyjaciółki..
Uśmiechnęłam się do niej.. -Jesteś najlepsza..-powiedziałam do niej z uśmiechem.
-Nie raz, nie dwa, nie milion..-zaśmiałam się i spojrzałam na nią..-Ale co ja moge poradzić, że już taki ze mnie oszołom..-powiedziałam.
-Trafiła mni strzała Amora..-powiedziałam i zaśmiałam się..-I zdecydowanie nie ma się co dziwić..-puściłam jej oczko..-Chociaż na początku mnie trochę wkurzał, ale jakoś się dogadaliśmy..-dodałam.
-Najpierw jedziemy na Kubę, do jego rodziców..-powiedziałam..-A później do Grecji, żebym się mogła zobaczyć z moimi.-uśmiechnęłam się..-Jestem cholernie podekscytowana ta wyprawą..-poiedziałam z przejęciem.
Spojrzałam na Sarę..
-Z dr DOnovan? Shit! Nie wiedziałam... To musiał być ten długi związek o którym mi mówił.. Z kobieta, która stawiała pracę ponad niego..-powiedziałam do przyjaciółki..
-Powinnam się martwić tym, że nadal pracują razem?-zapytałam z takim lekkim wewnętrznym lękiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..na to akurat nie poradzisz nic.No ale w sumie to chyba w tobie najlepsze - puściłam jej oczko posyłając usmiechem.
-No wiesz..jak to mówią:kto się czubi ten sie lubi.Więc u was widzac to działa w 100% - stwierdziłam.
-Wow..no to widze, że to chyba nieco powaznejsze.Jak juz rodziców poznajecie swoich nawzajem - no troszkę mnie tym zaskoczyła.-Ale wiesz..jak ma byc slub to daj znac tak z kilka miesięcy wczsniej..kase na prezent musze uzbierać - wytknęłam jej język.
-Noo.pewnie ta - pokiwałam głową.Choc ja tam szczegółów rozstania ich ne znałam.
-Nie wiem.Ale chyba nie sądzę..choc z tym pytaniem to juz do niego Rach
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam sie..-No to już przynajmniej wiem, dlaczego się ze mną zadajesz..-wyszczerzyłam się.
-Zadziałało i działało za każdym razem na mnie jak płachta na byka..-zaśmiałam się.
-Hmmm, nie wiem, czy to powazne.. Ale przez cały staż nie byłam u rodziców, więc chcę ich zobaczyć, a że pochodzę z egzotycznego kraju, to wiesz.. Wykorzystujemy to by zrobić sobie wakacje..
-Nie wiem, jak z tym ślubem będzie..-zaśmiałam sie..
-Ale chyba dam Ci znać wcześniej..-puściłam jej oczko..-Chociaż wiesz, że największym prezentem będzie twoja obecnośc w kościele, a nie na sali operacyjnej..-powiedziałam, ah te baby, ledwo się zaczęli spotykać, a te już o ślubie xD
Zmarkotniałam lekko..
-Ehhh, no tak.. Co ty mi możesz powiedzieć.. Będę musiała zapytać, chociaż nie wiem, czy go tym nie spłoszę.. W końcu dośc krótko sie spotykamy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ups! Wydało się - zasłoniłam reka usta krótko.
-No w sumie..takie tam przyjemne zpozytecznym ponekąd.Fajnie..nic tlyko wam pozazdrościć..no i zyczyc udanych wakacji -powiedziałam od razu bo kto wie czy sie zbacza jeszcze przed jej wyjazdem.
Zasmiałam się.-O spokojnie..jak nikt mi nie bedzie umierał to na pewno tu nie bede.A najwzyej..zopwruje juz wystrojona a potem pobiegne do was - puściłam jej ockzo.
-Hmm wybacz.Nie chciałam poruszać tematu - złapałam ja za rekę i lekko jąścisnęłam.-Hmm może nie pytaj teraz.Po co?Kiedyś możesz przy okazi zapytac jak by cos tam wyszło..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zachichotalam i spojrzałam na przyjaciółkę..
-Jak wrócę, to może szef Ciebie puści, żebyś sobie mogła gdzieś wyjechać..-powiedziałam..
-Chociaż wtedy pewnie będę jużplanować ślub imi się przydasz na miejscu..-zaśmiałam się.
-Mam nadzieję..-powiedziałam.
-hmm, może i masz rację, nie będę wywoływać wilka z lasu..-spojrzałam na przyjaciółkę i napiłam się kawy..-mam nadzieję, że nie będę musiała w ogóle o tym rozmawiać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak..może.Zobaczymy co na to Neil...bo nawet nie gadalismy jeszcze o wakacjach.Ostatnio był na wyjeździe więc...zobacyzmy - usmiechnęłam się.
-Ej...i co?Mnie prześcigniesz...ne ładnie - zażartowałam kiwając palcem.
-Pewnie...bo i po co.Czasem takie głupie rozmowy cyz pytania moge zniszczyć cos fajnego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Hmm, no to musicie się dogadać i pojechać, ale w międzyczasie go musze poznać..-powiedziałam i uśmiechnęłam się.. -Bo w końcu się z nim hajtniesz, a ja nie będę wiedziała komu skłądać życzenia na ślubie.. Jeszcze go pomylę ze strażakiem..-zażartowałam sobie.
-Zabierasz się za to jak pies do jeża, to wygram ten wyścig..-powiedziałam i zaśmiałam się..-Choć nie wiedziałam, że się wyścigujemy..-puściłam jej oczko.
-Masz rację..-powiedziałam i uśmiechnęłam sie do przyjaciółki, skończyłam swoją kawę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Poznas,z poznasz.bez obaw - pokiwałam głową zapewniając ją.
-Oj spokojnie...do ślubu jeszcze daleko...cód, że się nieco ustatkował ze mną bo wczesniej to był z niego wolny duch więc wiesz...powoli, powoli..a może go zaciągnę do ołtarza - stwierdziłam rozbawiona.
-A strażak...to moja opcja numer dwa - zażartowałam i dopiłam kawusie.
-Bo sie nie śigamy..ale..wszystko w swoim czasie Rchel..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się i spojrzałam na nią..
-No to widzisz, jaka zdolna z Ciebie dziewczynka, jeszcze troche i faktycznie wylądujesz w kosciele..-zaśmiałam się.
-Albo ze strażakiem, jak wolisz.. Pewnie ma wspaniałego węża..-zaśmiałam się i spojrzałam na przyjaciółkę.. Ale gadałam głupoty xD
-Tak jest, pani doktor..-zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Eh..gdyby tylko wiedziała biedna co ja czeka.I w ogole jaka jest głupia i nawina ufajac i wierząc Neilowi ;(
-Jasne..uzyje podstępu - zasmiałam sie.
-Raceel ty zbereźnico jednak - powiedziałam ściszając głos.Smiałam sie jak głupia.
-Hmm..cz..w sumie ma..ale ne przetestowany więc nie wiem czy sprawny - stwirdziłam.
-A ty co w wojsu czy w szpitalu? - wytknęłam jej język
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”