Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechałem do pasażu handlowego, zaparkowałem samochód w garażu, a potem dostałem się na III piętro i przyszedłem do salonu tatuażu. Rozejrzałem się po nim i gdy odnalazłem ją wzrokiem podszedłem.
-Cześć..-powiedziałem i wręczyłem jej kopertę..-Mam dla Ciebie wiadomość..-powiedziałem z szarmanckim uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wystraszył mnie zamykałam własnie salon więc nikogo się nie spodziewałam. Spojrzałam na mężczyne, no super jeszcze jego mi brakowało. Po ostatniej akcji miałam go dosyć.
-zamykam więc nie mam dla Ciebie czasu -powiedziałam , a po chwili dał mi kopertę
-co to ?-spytałam i spojrzałam na niego uważnie. Za głupkowato się uśmiechał.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią z rozbawieniem..
-Hmm. To jest pozew o spowodowanie szkody moralnej i materialnej w odniesieniu do naszej ostatniej wspólnej sesji zdjęciowej..-powiedziałem do niej spokojnie i od niechcenia poprawiłem sobie zegarek na nadgarstku.. Kosztował pewnie z jakieś 10 kafli xD
-Mam nadzieję, że Twoi prawnicy sobie z tym poradzą..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Ty to faktycznie jesteś jakiś nienormalny najpierw stroisz fochy na planie zdjęciowym , a teraz jeszcze obwiniasz mnie za to że coś Ci się nie podobało , zanim poszedłeś do prawników mogłeś odwiedzić psychiatrę by Cię taniej ta zabawa wyniosła -powiedziałam i podarłam przed nim te papiery nie zamierzałam się przejmować jakimś lalusiem , który nie radził sobie ze swoimi emocjami i resztą świata
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na dziewczynę i zaśmiałem się..
-Hmm, no dobra, skoro nie chcesz ich przyjąć po dobroci, to na pewno dostaniesz wezwanie z sądu.. Wtedy będziesz musiała się stawić, inaczej będziesz ponosiła koszty..-powiedziałem i spojrzałem na nią..
-Nie w moim interesie jest robić sobie z Tobą zdjęcia do jakiegoś radosne go magazynu.. Mam o wiele więcej bardziej opłacalnych zajęć.. Więc jeżeli macie zamiar dalej tracić mój czas, to sobie darujcie w ogóle.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to pogadaj z kimś kto Cię zatrudnił bo ja tego nie zrobiłam i nie wyżywaj się na mniej -powiedziałam stanowczym głosem , co on będzie sobie myślał
-ja też mam inne zajęcia niż użerać się z takim wrzodem na dupie jakim jesteś Ty -powiedziałam i pokręciłam głową.
-idź poużalaj się do kogoś innego jak cię skrzywdzono -wybuchnęłam śmiechem bawiło mnie to coraz bardziej
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Widać, że nie doczytałas umowy..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-Miałaś zadbać o to, by model. czyli w tym przypadku ja, miał się stawić na sesji i ją wykonać..
-Twoja firma wpakowała Cię w to gówno.. Więc wybacz..
-Osobiście nic do Ciebie nie mam.. Wygląda na to, że to oni Cię wydymali..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-Poużalam się Tobie..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja nikogo nie zatrudniałam dostałam to zlecenie tak samo jak Ty więc przestań pieprzyć -powiedziałam
-poza tym to Ty jęczałeś jak mała dziewczynka z niezadowolenia więc żadnej winy w tym mojej , zjawić się zjawiłeś , a że gwiazdorzyłeś nikt nie miał na to żadnego wpływu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-W takim razie radzę sobie poczytać dokumenty i rozmówić się z szefami..
-Jak będziesz potrzebowała wsparcia z kancelarii adwokackiej, to daj znać. Moi są podobno najlepsi w mieście.
-Ja gwiazdorzyłem?-zapytalem i spojrzałem na nią.
-To nie ja się nie umiem ustawić do zdjęcia jak człowiek.. Nic dziwnego, że wszyscy dookoła byli zniecierpliwieni twoim zachowaniem..-powiedziałem do niej.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-najpierw przychodzi tu z papierami , a teraz mi chcesz dawać swoich adwokatów , mówiłam psychiatra to odpowiedni kierunek dla Ciebie -powiedziałam i zaśmiałam sie
-to Ty się kłóciłeś nie ja , nie słuchałeś wcale fotografa -powiedziałam a w sumie to warknęłam na niego.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Przyszedłem z papierami, jest mi absolutnie wszystko jedno kogo puszczę z torbami czy Ciebie czy twoją firmę..-powiedziałem i spojrzałem na nią..
-Ty powinnaś za to woleć puścić z torbami swoją firmę, dlatego proponuję prawników..-powiedziałem do niej.
-A do psychiatryka się nadawał ten fotograf, który nie wiedział nawet jak ustawić ludzi na sesji.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-o tak wszyscy winni tylko nie ty -powiedziałam i zaśmiałam się -powinnam wytatuować Ci klauna na piersi -powiedziałam i spojrzałam na niego rozbawiona tą całą sytuacją.
-jeszcze masz mi coś do powiedzenia Gwiazdorze ?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią..
-Zawsze są wszyscy winni tylko nie ja..-powiedziałem do niej, nie popełniałem błędów, więc.. :P
-Klauna? Możesz, o ile sobie zrobisz takiego samego..-powiedziałem i zaśmiałem się.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Tobie będzie z nim do twarzy -powiedziałam i poklepałam jego policzek
-a na czole napiszemy idiota -powiedziałam patrząc w jego oczy
-wtedy będziesz mógł pozować do zdjęć -uśmiechnęłam się do niego wrednie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tobie jeszcze bardziej..-zaśmiałem się..
-Jeśli twoja firma będzie dalej tak załatwiać sprawy, to penie wszystkie sesje będziemy mieli razem.. Pod tym napisem idiota dorobię sobie strzałkę, która będzie wskazywała na Ciebie..-powiedziałem i zaśmiałem się..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Studio tatuaży "Maxwell"”