Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

delikatnie jedna ręką wjechałem pod jej sukienkę, druga natomiast przysunąłem do siebie by móc ją pocałować... - przyznaję ze to może być interesujące - szepnąłem po pocałunku
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A czy ze mną było kiedyś nie interesująco? -zaśmiałam się.Dalej go pieściłam ręka czując, że coraz bardziej robi się twardy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- tego nie powiedziałem - uśmiechnąłem się delikatnie, zarazem jej zabawy zaczynały na mnie działać...
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie przeszkadza ci, że moa nas przyłapać? - spytałam szeptem jeszcze bardziej sama nakręcając się tym faktem.Ustami lekko muskałam jego szyję..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

delikatnie pocałowałem ją w usta, tak dłużej - tak chyba nie .. - dodałem - i chyba to ja kiedyś mówiłem to o przyłapaniu
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj tam, kto by pamiętał co ty kiedyś mówiłeś. - puściłam mu oczko.Po chwili przestałam pieścić go ręką.Podwinęłam sukienkę, odchyliłam nieco bieliznę i sie na niego nabiłam.Cóż nigdy nie wiadomo ile mieliśmy mieć jeszcze czasu zanim ktoś tu przyjdzie...Zaczęłam się powoli poruszać całując coraz zachłanniej jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

westchnąłem głębiej... sam zacząłem pożądliwie całować ja, i dłońmi podwijać jej bluzkę pieścic ją ...
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyspieszyłam swoje ruchy.Pojękiwałam cicho oddychając coraz szybciej.Rękami błądziłam jego plecach oczywiście pod koszulką.[p.s.Alice nie ma bluzki tylko sukienkę taka jak na zdjęciu ;)]
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

pożądliwie, odpowiadałem na jej pocałunki schodząc czasami na szyje i niżej... dłońmi dotykałem ja po ramiona, jej ruch spowodowały ze oddech stanowczo mi przyspieszył

/ups:P
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo, tego chyba jednak nie zapomniałeś - szepnęłam i chwilowo zwolniłam ruchy aby się nieco dłużej pobawić.

/spoko.faceci nie zwracają na takie szczegóły uwagi haha ;)
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przeszłam obok jakiejś parki nie zwracając za bardzo na nich uwagi i poszłam do wyjścia ze struchu
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Biegłem za nia - Lois, stój - dobiegłem do niej - co sie dzieje??
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- nie nie zapomniałem - dodałem obcałowujac pozadliwie jej usta i szyje...
- mówiłas cos o przyłapaniu - dodaęłm po chwili jak mineła nas jaks osoba w ciemnym korytarzu
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmiałam się.-Przecież my się tylko całujemy.I niewinnie siedzę ci na kolanach - puściłam mu oczko. - Poza tym jest ciemno i chyba nie bardzo ich to interesuje - dodałam odwzajemniając jego pocałunki.Powoli się na nim poruszałam.taki obrót sytuacji jeszcze bardziej mnie podniecał.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

nie wiem czemu ale mi tez sie to podobało - skoro nic nie robimy to raczej nie będzie im to przeszkadzać... całowałem ja dalej dłońmi dotykając ja coraz delikatniej ale tak pożądliwie by troszkę jej przypomnieć jak to było...
Lewis Flynn*wiek 19l.*student

Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strych”