lat
cm

Post

Obrazek Ponieważ Jerry wracał do normy został przewieziony do normalnej sali.

Została wezwana przez Cuddy więc się zjawiła. Podeszła do pacjenta.
-Dzień dobry nazywam się Candy Russell - przedstawiła się - Jestem psychologiem - tak o zaszpanowała.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Cześć Candy. Jestem... - tu sie zastanowił. - Była żona mówiła, że nazywam się Jerry McKey, ale ja tego nie pamiętam. - źle mu z tym było. Tak naprawdę nic o sobie nie wiedział.
Jerry McKey
halloween
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Popatrzyła na tabliczkę przy łóżku. - Taak , a więc Jerry... - zaczęła i usiadła obok jeog łóżka. - ...masz całkowite zaniki pamięci czy pamiętasz jakieś szczegóły z przed upadku?
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zastanowił się, a raczej próbował sobie coś przypomnieć. Niestety nie udało mu się to. - Nic, kompletne nic. - tak odpowiedział o swojej pamięci.
Jerry McKey
halloween
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
lat
cm

Post

-Aha ,a więc chyba już ci nie pomogę - westchnęła - Chyba ze będziesz ze mną współpracował... - popatrzyła na niego.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Zrobię wszystko, co w mojej mocy. - zapewniał ją. - Kiedy mnie stąd wypiszą ?
Jerry McKey
halloween
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
lat
cm

Post

-Dokładnie nie wiem. Wszystko zależy od lekarza prowadzącego czyli chyba niejakiego Roberta Chase`a. - powiedziała zaglądając w papiery.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Pogadasz z nim ? Chyba od dziecka musiałem nie lubić szpitali. Dziwnie mi tu. - odpowiedział jej taki bezbronny.
Jerry McKey
halloween
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
lat
cm

Post

-Nie ma sprawy, chociaż wydaje mi się że dr Chase powinien lada chwila sam si`e tutaj pojawić - uśmiechnęła się przyjaźnie - I nie martw się to całkiem normalna reakcja. Mało kto lubi szpitale zwłaszcza kiedy ma zaniki pamięci.
mów mi:
lat
cm

Post

A nie, bo zjawił się dr. Harrison! xD
- Dobry wieczór panu panie...-Spojrzał na kartę pacjenta - Jerry.
- Doktor Chase raczej się dziś nie zjawi, więc ja przyszedłem sprawdzić jak się pan miewa - uśmiechnął się do pani psycholog. Tak, znał ją z widzenia - Mów mi Jim
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Doktorze Jim, kiedy mnie stąd wypiszecie ? - zapytał wręcz cały zdruzgotany.
Jerry McKey
halloween
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
lat
cm

Post

-Dzień dobry - odpowiedziała do lekarza z uśmiechem. Wstała z miejsca żeby nie było ze cierpi na brak kultury.
mów mi:
lat
cm

Post

- Obawiam się, Jerry, że jeszcze tu poleżysz jakiś czas. Ale obiecuję, że nie dłużej niż trzeba - uśmiechnął się pocieszająco i złapał jabłko z darowanego od kogoś dla Jerry'ego kosza - I jeszcze ta utrata pamięci. Obrzęk ustępuje, ale nie wiemy kiedy pamięć wróci.
mów mi:
lat
cm

Post

-Że się wtrącę - zaczęła swoją jakże inteligentną wypowiedź - Z tego co wnioskuje po pacjencie , jeżeli bd przychodził na spotkania z psychologiem [czyt. z nią] prędzej czy później odzyska pamięć
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie wiedział, co ma zrobić, więc powiedział - Ona ma rację. Tak sądzę.
Jerry McKey
halloween
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”