Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Doszliśmy do parku ...-i co może być ??-spytałem
lat
cm

Post

Szłam tuż obok Tylera. - Jasne. - odrzekłam. Słońce świeciło, więc zmrużyłam lekko oczy. - Całkiem ciepło dzisiaj. Kto wie, może jeszcze zacznie mi się tu podobać. - uśmiechnęłam się lekko. Miałam na sobie zwiewną, szarą sukienkę. Przerzuciłam swoje ciemne włosy na ramiona, przeczesując je ręką.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-ciesze się może będziesz tu częściej wpadała-powiedziałem rozglądając się po parku
lat
cm

Post

- Może. - wzruszyła ramionami i wyciągnęła z torby paczkę papierosów. Wyciągnęła jedną fajkę i podsunęła paczkę Tyler'owi. - Chcesz?
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-nie dzięki nie palę-powiedziałem patrząc na paczke papierosów...-Ty też nie powinnaś-dodałem
lat
cm

Post

Zaciągnęła się dymem papierosowym i spojrzała na niego. - Trudno, a w końcu raz się żyje. - powiedziała, zakładając dłonie na ramiona.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-w sumie raz się żyje masz racje-powiedziałem i odsunąłem się od niej bo nienawidziłem zapachu dymu papierosowego
lat
cm

Post

- Więc trzeba korzystać z życia. W końcu wszystko jest dla ludzi. - powiedziała obojętnym tonem i rozejrzała się po parku. - Do której ty właściwie klasy chodzisz? - zapytała i ręką przerzuciła opadające na oczy włosy, na ramiona.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-do drugiej a Ty??-spytałem...-tak trzeba korzystać z życia, a palenie nie jest niczym ciekawym poza tym śmierdzisz i nic poza tym
lat
cm

Post

- Do trzeciej. - odpowiedziała.
-Tak trzeba korzystać z życia, a palenie nie jest niczym ciekawym poza tym śmierdzisz i nic poza tym
- Dzięki. - odpowiedziała ironicznie. - Ale rzucić nie jest łatwo. - burknęła.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-dla chcącego nic trudnego-powiedziałem bo w sumie tak myślałem to że nie podoba jej się mój tok rozumowania mało mnie obchodziło
lat
cm

Post

- Byc może.- uniosła jedną brew. Zgasiła papierosa i przydeptała go do ziemi.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-więc teraz kończysz szkołe co chcesz robić później??-spytałem podszedłem do jakiejś ławki i usiadłem na niej cały czas patrząc się na dziewczyne
lat
cm

Post

Usiadła na ławce i założyła nogę na nogę. - Studia... decyzja padła na muzykologię. - stwierdziła. - Zawsze mnie to kręciło. Uwielbiam muzykę. - kiwnęła głową. - A ty, już wiesz co masz zamiar robić? - zmrużyła lekko oczy.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-ja myśle by zapisać się do szkoły tańca u Christiny Aguilery-powiedziałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Park przy akademiku”