Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zmierzyłam chłopaka ostrym spojrzeniem i od razu zamilknął i poszedł dalej.
-Jak chcesz to mogę popracować nad nowym skandalem.Ja nie mam nic przeciwko aby być w centrum zainteresowania -puściłam mu oko.
-Poznałam.Ale teraz lepiej abyśmy się nie spotkały w jednym pomieszczeniu - uśmiechnęłam się ironicznie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jak wolisz to możesz popracować nad nowym skandalem a jaki masz pomysł?- spytałem z uśmiechem.
- Chodzi o Serenę i Nate'a, tak? Słyszałem, że chodził z jakąś dziewczyną o imieniu Alex ale nie sądziłem, że to ty. Przykro mi...- stwierdziłem.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jeszcze nie ale będę intensywnie myśleć.Chętnie wysłucham twoich wszelkich pomysłów w tej kwestii - zaśmiałam się.
-To niestety ja - westchnęłam z kwaśna miną. - No, ale co było a nie jest.......Widać trafiłam na drania i tyle.Ale przeżyje.Na Nate'cie świat się na szczęście nie kończy.Już nawet o nim zapomniałam - dodałam i na mojej twarzy zagościł uśmiech.Nigdy nie lubiłam być smutna czy coś.
-A co z tobą? Masz kogoś? A może podoba ci się ktoś, co? - spytałam całkiem wyluzowana.Głowa mnie już nawet przestała boleć.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Okay to jak coś wymyślę to dam Ci znać, przyrzekam- odparłem.
- Nate nie jest draniem, Alex. Po prostu nie znasz go tak dobrze jak ja a na pewno nie tak jak Serena. Wiem, że Cię na pewno zranił i nie próbuje go w żaden sposób tłumaczyć ale zawsze kochał tylko S, przykro mi...
- A co ze mną? Nie mam nikogo a dziewczyny nie zwracają na mnie uwagi więc nadal jestem sam- stwierdziłem.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jeśli ją kochał to po co wiązał sie ze mną?! Po co mi wmawiał jak to bardzo mnie kocha, co?! Dla zabicia czasu? Dla zabawy?! No to mu się udało... - spytałam wkurzona, po chwili jednak odetchnęłam głęboko. - W sumie nie ważne.Było, minęło...Niech sobie robią co chcą skoro się taaaaaaaak bardzo kochają - powiedziałam już spokojnie i skończyłam jabłko.Wrzuciłam ogryzek do kosza.
-Spoko.Jak to wszystko ucichnie to na pewna jakąś sobie znajdziesz. - powiedziałam.Spojrzałam na zegarek.
-No.....za dwie minuty mam następną lekcję.Matematyka - powiedziałam zwątpiona i wstałam.
-Zobaczymy się na przerwie? - spytałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie wiem, Alex. Myślę że musisz jemu zadać to pytanie. Nate właśnie mi napisał że zerwał z Sereną... chyba się cieszysz, że teraz oboje cierpią- stwierdziłem i wstałem.
- Mam nadzieję...
- Niestety, jasne do zobaczenia na kolejnej przerwie- powiedziałem do niej.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jakoś mało mnie obchodzi co on ma do powiedzenia.I czemu mam się cieszyć ich...cierpieniem?Aż taka podła nie jestem - powiedziałam - Choć z drugiej strony...
-Spotkajmy się w bufecie - rzuciłam przez ramie i poszłam na lekcje.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Do zobaczenia- powiedziałem z uśmiechem i poszedłem na lekcje.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszedłem sobie do szkoły, ale, że nie chciało mi sie iśc za bardzo na pierwsza lekcje postanowiłem sobie w tak piękny i ciepły dzień posiedzieć chwile przed szkołą na ławce.Zacząłem sobie słuchać ipoda rozsiadając się wygodnie na ławce..Przy okazji obserwowałem przechodzących ludzi..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszłam do szkoły i usiadłam sobie na jednej z ławek czekając na kogoś znajomego...miałem jeszcze chwilkę nim zaczną się lekcje
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sam i Rachel gdy tylko przyjechały od razu znalazły się tuż obok Claire zajmując miejsca.
- Co tak wcześnie wyleciałaś z domu?? - zapytała kuzynki
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O hej - usmiechnełam się.-Tak jakoś spać nie mogłam...i jakos ie tak szybko wyrobiłam - odpowiedziałam.-No ale jeszcze nie ma tu tłumów...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Bo komu się chce tak wcześnie wracać do szkoły - powiedziała i rozglądnęła się po całym dziedzińcu - Ale pierwszaków już trochę jest - uśmiechnęła się
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No niby tak ale wiesz zawsze fajnie spotkać po wakacjach niektórych znajomych.I juz nie mogę się doczekać tych treningów cheerio - dodałam z uśmiechem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przewrocila oczami. - Taak, bo machanie pomponami jest takie ekscytujace - powiedziala odrobine zlosliwie.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL HIGH”