Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Doszedłem pod tutejsze liceum nigdy wcześniej tu nie byłem usiadłem na jednej z ławek przed szkołą i przyglądałem się ucznią którzy właśnie kończyli zajęcia
lat
cm

Post

Jako iż dopiero od niedawna Sandra mieszka w Tree Hill miasta dokładnie nie znała. A wiadomo ze jakby siedziała w domu to nic by się nie zmieniło. Wyruszyła z domu bez konkretnego planu i właśnie w ten sposób znalazła się przed budynkiem liceum. Rozejrzała się na boki w poszukiwaniu jakiegoś drogowskazu lub czegoś w tym rodzaju. W oczy wpadł jej tylko mężczyzna na pobliskiej ławce. Podeszła w miarę pewnie .
-Dzień dobry, przepraszam ze przeszkadzam ale może mi pan wskazać drogę do Centrum? - zapytała. - Jestem nowa i nie bardzo się orientuję - dodała z lekkim zawstydzeniem.
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-Witaj centrum jest nie daleko-powiedziałem i wskazałem w którą stronę ma iść...-a tak wogóle jestem William-przedstawiłem się z uśmiechem na ustach cały czas przyglądając się kobiecie, która miała w sobie to coś
lat
cm

Post

-Dziękuję - uśmiechnęła się przyjaźnie. W głębi duszy odetchnęła że mężczyzna był miły i nie pogonił ją z jakimś toporem czy czymś w tym rodzaju. - Miło mi , Sandra - odpowiedziała .
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-jeśli masz czas to prosze usiąź-powiedziałem wskazując na miejsce obok
lat
cm

Post

Popatrzyła w stronę centrum . - W sumie nigdzie się nie spieszę - dodała z uśmiechem i usiadła na ławce. W końcu trzeba poznawać nowych ludzi.
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-skąd tu przyjechałaś i co Cię do tego skłoniło??-spytałem nie odrywając od niej oczu
lat
cm

Post

-Jestem z Los Angeles, przyjechałam parę dni temu - odpowiedziała opierając się wygodnie. - I celem mojej podróży było studiowanie i całkowita samodzielność - powiedziała i przechyliła lekko głowę przyglądając mu się - A ty długo tu mieszkasz?
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-ja mieszkam tu nie całe pół roku przyjechałem tu do pracy i tego nie żałuje, a Ty co studiujesz??
lat
cm

Post

-O ,a gdzie pracujesz? - zapytała z ciekawością.
-Dziennikarstwo... - odpowiedziała szybko i dumnie.
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-ciekawy kierunek-powiedziałem z uśmiechem...-ja pracuje w szpitalu jako kardiolog-powiedziałem
lat
cm

Post

Uśmiechnęła się lekko - Owszem. Wiesz, dziennikarstwo to moja największa "pasja" . - powiedziała - Jesteś lekarzem? To jest dopiero ciekawy zawód. Według mnie to bycie lekarzem jest przeznaczone tylko wybranym...nie każdy w końcu może znieść widok krwi i takich tam.
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

-tak to prawda, ale zawsze można przyzwyczaić się do widoku krwi-powiedziałem śmiejąc się...-zajmujesz się jeszcze czymś oprócz studjów??-spytałem i spojrzałem na nią z uroczym uśmiechem
lat
cm

Post

-Noe nie wiem , ja bym chyba nie dała rady. Nie to że się boję ale jak jest jej za dużo to mimowolnie mdleje - roześmiała się - Aktualnie zabieram się do szukania jakiejś pracy dorywczej. Niby stać mnie na studia ale wolałabym zacząć sama się utrzymywać.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL HIGH”