lat
cm

Post

- Nie. - zaczęła się śmiać. Spojrzała na siebie i wyglądała okropnie. - Wyglądam strasznie, prawda ? - ona tam myślała, by coś zrobić, na coś go zaprosić, ale zrezygnowała patrząc na swój strój.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wiesz, rozmawiasz z kimś kto naoglądał się tyle zamordowanych i topielców, że ma tak spaczone poczucie estetyki... - Odparł poważnie, po chwili się dziwnie uśmiechnął, ot taki czarny humor. - Hej, nie jest źle. - Dodał z ładnym, wręcz uroczym uśmiechem.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- Może nie... - zaczęła myśleć, że nawet w worku pokutnym byłoby jej do twarzy xD. - Skąd właściwie wiedziałeś o tym lesie ? - wzięła swoją szklankę do połowy pełną i upiła kolejny łyk wody, po czym odgarnęła włosy z twarzy.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Kiedy podejdziesz do okna balkonowego świetnie go widać, dlatego się tam wybrałem. - Huh, trochę jak przeznaczenie. - Jesteś piękną kobietą, więc w niczym nie będziesz źle wyglądać. - Zakomplemencił jej, a co!
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Podeszła do tego okna i naprawdę zobaczyła piękny widok. - Szkoda, że nie mam takiego z okna. - rozczuliła się. Gdy Troy rzucił jej komplementem to odwróciła się i ładnie uśmiechnęła się do niego. - Komplemenciarz. - tak go skomentowała znów odwracając się do widoku za oknem. Ech, romantyczka.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Realista. - 'Poprawił ją', po czym sam podszedł do balkonu i otworzył go, wciągając ją na spory jak się okazało taras.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

To jest anioł, czy magik ? Zastanawiała się. Wyszła na taras. - Za taki pokój musiałeś zapłacić majątek. - rzuciła, nadal zdziwiona, że ona tu jest i że to nie bajka, ani sen.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nawet się nie orientuję, ile płacę. Jest wygodny i ładny, facetowi więcej nie trzeba. - Dla niego, jak to dla faceta liczyło się, że ma lodówkę, kanapę, telewizor i playstation, nie dopatrywał się tu romantycznych spraw, czego zapewne dokonywała Allison.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Westchnęła. Czemu on nie widział w tym pokoju hotelowym raju, lub jak kto woli, nieba, tak, jak ona to widziała ? - Jesteś typowym mężczyzną. - powiedziała i wywróciła oczami.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Z dwojga złego to lepiej, niż miałbym być nietypowym. - Stwierdził wyobrażając sobie siebie w wersji z piskliwym głosem: 'Ej Ty, torebka Cię się zapaliła!'. O nie, to już za dużo.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- No tak lepiej, ale są tego plusy i minusy. - nie chciała mówić, jakie oni mają plusy, jakie minusy, no ale jak z niej to wyciągnie, to mu powie.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Plusy i minusy powiadasz? A jakie? - Cwanie spytał, opierając się o barierkę ograniczającą ten taras.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- Nie powiem ci. - powiedziała robiąc taką swoją poker face. - Jeden minus mogę ci podać. - tu przerwała, by wzbudzić jego ciekawość. - Czasami kompletnie nie rozumiecie kobiet. - dopowiedziała po tej chwili.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Hej, hej, ja naprzykład się staram. - Podszedł do niej, sprawdzając czy ma łaskotki. A że, miała, dodał cwanie: - Jesteś pewna, że nie powiesz? - I patrzył na jej zabawne wiercenie się.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- Nie. - śmiała się, jak ją łaskotał. - Właśnie widzę jak się starasz. - jeszcze dodała, wciąż się śmiejąc.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”