Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jako, że była od niego sporo niższa, musiał nieźle schylić głowę, żeby się jej znów tak dokładnie przyglądać. Uśmiechnął się w jakiś sposób dumnie i stwierdził 'pół żartem, pół serio': - To co, idziemy szukać tej drugiej osoby? - A w planach miał już zaciągnięcie jej na jakąś mniej lub bardziej zobowiązującą randkę.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- Wyglądam okropnie. Musiałabym się przebrać. - jej zależało na tym, co ludzie pomyślą, nie chciała im się pokazać w "worku pokutnym". Jeszcze by jemu wyrobiła naganną opinię u innych.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wyjścia są dwa. Albo zawiozę Cię do Ciebie i się przebierzesz, albo skrócimy sobie drogę udając się do sklepu za rogiem. Zawsze można coś kupić. - Wzruszył rękoma na tyle ile było to możliwe, bo nadal ją do siebie tulił.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- Nie chcę wracać na razie do domu. Chodźmy coś kupić. - oderwała się od niego, trochę poprawiła włosy, założyła żakiet i była gotowa do wyjścia.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Złapał marynarkę i również był gotowy, wrzucił do kieszeni portfel i podszedł do drzwi. - To zapraszam. - Stwierdził. Wprowadzę.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Weszli do pokoju, ściągnęła buty i żakiet. - Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy wyglądam, aż tak strasznie ? - zbliżyła się.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyciągnął ją do siebie, jak najlepiej mu się udało. - Wcale a wcale nie. I czekam na wywiązanie się z umowy. - Spojrzał jej głęboko w oczy.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- A gdzie dać tego całusa ? - spytała patrząc mu w oczy. Czuła się, jak w filmie, melodramacie jakimś.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- A gdzie byś dała? - Spytał dość kokieteryjnie, i nie odrywał spojrzenia od jej pięknych oczu.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

- Tu. - musnęła palcem jego czoło. - I tu. - teraz była kolej na nosek. - A może tu. - policzek. - Iiii tu. - tu położyła palec na jego ustach. - To gdzie pan wybiera ? - zapytała dalej patrząc mu w oczy.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

A on już nic nie odpowiedział. Po prostu ją pocałował, przysuwając ją do ściany. Przycisnął ją do niej i zaczął całować coraz namiętniej.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Powoli zaczęła oddawać mu pocałunek. Początkowo lekko, potem coraz zachłanniej i coraz namiętniej. Stopniowo zaczęła ściągać z niego górną część garderoby, bo uznała, że on tego chce. Że jest gotowy i w ogóle, wiadomo.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Mimo wszystko, on nie wiedział czy ona jest, czy nie decyduje się na to pod wpływem tego, że dzieje się to tak szybko. Lekko wsunął rękę pod jej bluzkę, ale tak naprawdę lekko i delikatnie, a żeby w razie czego się wycofać.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Spojrzenie jej mówiło, że pozwala. Sama ściągnęła z niego górną garderobę i całowała go dalej. Tak, była gotowa, a jak czuła, że on jest blisko, to nawet ta niepohamowana ilość myśli i uczuć przyprawiała ją o zawroty głowy.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy stracił już swoją koszulę, od razu jego ręka gdzieś tam odważniej zawędrowała pod jej bluzką. Mimo to starał się by jego dotyk był bardzo delikatny i subtelny, żeby nic nie było jakieś 'na szybko'.
Troy Jensen * 34 lata * Agent FBI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”