Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Patrzyłem sobie na jej śliczną twarzyczkę i wchodziłem w nią coraz mocniej, przyspieszałem swoje ruchy, czułem jak mnie napędza podniecenie i jak mi jest z nią dobrze.. Moje biodra przyspieszały znienacka i zwalniały, chciałem, by było jej dobrze. Całowałem jej usta zachłannie i miętosiłem piersi, w miarę możliwości, bo podpierałem się, by jej nie zgnieść.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No skoro zaczął juz przyśpieszac to zdecydowanie i jej adrenalina podskoczyła.Pojekiwała już dośc regularnie i dośc głosno.Zarzcuiła i druga noge na jego biodro.
-Och James...tak...jestes boski - szeptała miedzy pocałunkami.Rekami błądzila po jego rozgrzanym ciałku

/dobranoc :*
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No to jak tak jeszcze mówiła, to już w ogóle narkęciłem się jeszcze bardziej i coraz mocniej i głębiej w nią wchodziłem, wypełniałem jej cudowną szaprkę.. Czułem jak się na mnie zaciska zachłannie, całowałem jej usta, nie mogłem się od niej oderwać w ogóle..

/dobranoc :*
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zdecydowane wladał teraz jej calym ciałem.Była tlyko jego.Ich odechy pewnie były juz głosne, jęki , pomruki ciżgle wylatywały z jej ust.Całowała go zaborczo.Wypychała bioderka mocno w jego storne.Rekami błądziła po jego plecach czując, że juz prawie, prawie..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooo tak, mała..-wydyszałem, czując jak jej dobrze, zwolniłem swoje ruchy i sprawiłem, że były dokładniejsze, wchodziłem w nią do samego końca, gwałtownie, kręcąc biodrami, by dać jej jeszcze więcej rozkoszy.
-Uwielbiam Cię..-powiedziałem i całowałem jej ciałko na oślep, gdzie tylko sięgałem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jezuuu jestes w ty dokonały wiesz.. - wydyszała bo co jak co ale póki co to chyba żadnym nie miała takiego dobrego sexu.No dobra..Mr T był lepszy ale..no wiaodmo..tamten to wniczym nie miał konkurencji xD
Po jeszcze kilku chwilach w końcu mu calkowicie uległa i doszła z głośnym jekiem zadowolenia.Odnalazła jego usta i wpiła sie w nie mocno.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Yhm, wiem..-powiedziałem, a w zasadzie to bardziej mruknąłem pod nosem i wzdychałem ciężko, a w końcu też z głośnym jękiem wszedłem w nią mocno i zalałem ją swoimi soczkami..
-Ooo tak..-wydyszałem i wpiłem się też w jej usteczka, całując zachłannie.
-Idealnie..-dodałem, jak już się od niej oderwałem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Bo ja jestem idealna to cóż się dziwic - puściła mu oczko a potem pocałowała.Szybko i głośno.
-Dobra... a teraz serio...złaź bo sie ubieram... za długo sie wietrzyłam- zaśmiała się i zepchnęła go z siebie.
-A swoją droga..pokazuj mój akt.. - powiedziała wesoło
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie ma czemu się dziwić..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, pocałowałem ją namiętnie..
-No już uciekam z Ciebie..-powiedziałem, wyszedłem z niej i spojrzałem na jej idealne ciało.
-Już CI pokazuję..-powiedziałem, wstałem, ubrałem się i poszedłem po mój szkic, pokazałem go jej.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Otóz to.. - puściła mu oczko.Ubrała sie i wtedy wzięła szkic z jego rąk.
-Wow.. - jj pierwsza reakcja wpatrując sie w obrazek.
-Kurcze James..serio masz talent..chetne bym wiecej twoich prac obejrzała - powiedziala z usmiechem Liv
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Otóz to.. - puściła mu oczko.Ubrała sie i wtedy wzięła szkic z jego rąk.
-Wow.. - jj pierwsza reakcja wpatrując sie w obrazek.
-Kurcze James..serio masz talent..chetne bym wiecej twoich prac obejrzała - powiedziala z usmiechem Liv
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dzięki..-powiedziałem do niej z uśmiechem, starałem się jak mogłem..
-Cieszę się, że Ci się podoba, jak chcesz to mogę Ci pokazać niektóre moje prace..-powiedziałem..
-Mam trochę rysunków w domu, więc jak będziesz chciała, to zapraszam..-uśmiechnąłem się.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No jasne..wpadne kiedys z miłą chęcią.. - powiedziała Liv.
-I no w sumie to..te studia to wlasnie z tym - pomachała szkicem - czy sport? - zapytała.
Czekala az sie on wyzbiera..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Noo na pewno chcę iść na studia, żeby mieć jak na zycie zarabiać, a przy okazji będę grał, by za te studia nie bulić..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem na nią.
-Wiesz stypendium to dobra rzecz, więc mam nadzieję, że się uda..-puściłem jej oczko i wyzbierałem się z tych fatałaszków.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..dobry plan to podstawa.I w sumie spoko..dobrze jest mieć jakaś alternatywe..wiec ty masz albo kosza albo rysunek..super - uśmiechnęła się slicznie i poprawiła włosy.Zwinęła rysynek sobie.
-Wracamy? - zapytała.W sumie pewnie zeszło im kilka godzin tu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las”