Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pieściłam go najlepiej jak potrafię chciałam mu dać jak najwięcej przyejmności. Pieściłam jego członka rękoma pieściłam jego jajka. Wsuwałam go sobie głęboko w gardło lizałam i ssałam jego sztywną pałę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


-Kocham Cie..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niego, przejechałem dłonią po jej główce i wplotłam palce w jej włosy, spojrzałem na nią..
-Idealnie..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzyłam w jego oczy kiedy mu obciągałam , chciałam widzieć jak mu jest dobrze. Lizałam jego kutasa po całej długości ssałam i wsuwałam go sobie bardzo głęboko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


Spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-Chodź, kochanie do mnie, zerżnę Cię..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, przyciągając do siebie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczy.
-chcę wolnego seksu , chcę się Tobą cieszyć Royce -powiedziałam i pocałowałam jego usta ocierałam się swoją cipką o jego sztywnego kutasa.
-umiesz się kontrolować ?-spytałam z cwanym uśmieszkiem. Masowałam jego członka ręką dość mocno gościskałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


Westchnąłem cicho, bo byłem już cholernie na nią napalony....
-Możemy zwolnić tempo..-dodałem i pocałowałem ją czule.. -Kocham Cie i chcę Ci dać to, czego pragniesz.. Mam nadzieję, że dam radę..-powiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wierze w Ciebie-powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-jeśli Ci nie wyjdzie to nic -uśmiechnęłam się do niego , wiedziałam że jest napalony ja też miałam na niego ochotę i to wielką
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


-No dobra, zobaczymy, co się da zrobić..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie, dłonią błądziłem po jej ciałku, poruszałem się w niej spokojnie póki co, ale wchodząc w nią do samego końca.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Muskałam ustami jego klatę błądziłam opuszkami palców po jego skórze , jak bym uczyła się go na pamięć.
-taki jesteś idealny -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-chcę Ciebie zawsze Royce
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


-Masz mnie na zawsze..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej i spojrzałem w jej oczka, przejechałem dłonią po jej ciałku..
-W takim razie wyjdź za mnie..-powiedziałem do niej i spojrzałem na nią uważnie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pocałowałam jego usta udając , że nie słyszałam to co do mnie mówił.
-możesz przyspieszyć -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Rączkami pieściłam jego boskie ciało które niesamowicie mnie kręciło
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post


Zwolniłem swoje ruchy i spojrzałem w jej oczy, przytrzymałem dłonią jej podbródek i spojrzałem w jej oczka głęboko.
-Wyjdź za mnie, Andie..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek
-zwariowałeś -powiedziałam patrząc w jego oczy
-ledwo jesteśmy parą -pocałowałam jego usta błądziłam rączkami po jego plecach oplotłam go mocno nogami w pasie
-nie musimy się speszyć -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Może trochę..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..
-Ale chcę byś była moja i tylko moja.. Wiem, czego chcę Andie..-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie.
-Chcę Ciebie.. Tylko Ciebie..-powiedziałem i przejechałem językiem po jej szyjce..
-Obiecaj, że się zastanowisz nad tym, nie musisz odpowiadać już dzisiaj..-dodałem..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-przecież jestem Twoja -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Odwzajemniłam jego pocałunek i sama zaczęłam go całować.
-dobrze obiecuję -powiedziałam i macałam sobie jego nagie ciałko
-Tobie chyba na głowę padło jak mnie nie było -zaśmiałam się i wpiłam się ustami w jego szyję robiąc mu sporą malinkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Andie Rodriguez”