Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmiałam się.-Potrzebne czy nie znając facetów, a znam ich kilku - puściłam mu oczko - to jedno nie ma z drugim nic wspólnego - dodałam.-A tak na marginesie....zabraniam ci kiedykolwiek i o czymkolwiek rozmawiać z moją matką - pogroziłam mu palcem - bo łeb urwę
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zacząłem się śmiać słysząc jej groźbę...-myślisz , że mnie tym przestraszysz ?-spytałem nadal się śmiejąc...-Lexi skoro znasz tylko takich facetów , to Ci współczuję włącz sobie mojego laptopa i sama się przekonasz , że Cię nie okłamuję -powiedziałem położyłem się wygodnie na łóżku zakładając sobie ręce za głowę, cały czas obserwowałem co robi Lexi
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Facet to facet i zdania nie zmienię - odpowiedziałam.-Poza tym...nie ważne.Mało mnie interesuje co ty masz na laptopie.No chyba, że cos nielegalnego.Jakąś mroczną tajemnicę... - zaczęłam sie śmiać.-A tak poważnie to chciałam sprawdzić czy masz jakieś filmy ciekawe...tak do snu :)
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-oj Kochanie nie obrażaj mnie tak-powiedziałem i pogroziłem jej palcem...-nic nielegalnego tam nie znajdziesz choć byś chciała, a co do filmów to powinienem jakieś mieć-powiedziałem spoglądając na Lexi...-włącz laptopa i sobie coś poszukaj, ale nie obiecuję , że znajdziesz jakieś nowe filmy , bo dawno nic nie ściągałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie ma sprawy... - skinęłam głowa po czym włączyłam laptopa.Odczekałam chwile az się załaduje wszystko.Zaczęłam przeglądać jego zawartość.-Hmm....szczerze to pewnie znając mnie to usnę juz po jakiejś pół godzinie więc co za róznica co to będzie - mówiłam patrząc w ekran.-Niech będzie....wylosuję - wyszczerzyłam się spoglądając teraz na Tylera.Po chwili kliknęłam muszka i "wylosowałam"..."Terminatora".-Ujdzie - powiedziałam załączając film po czym ustawiłam pod odpowiednim kontem lapka i wskoczyłam do łózka kładąc sie obok Ty.-A swoja drogą...od kiedy tak ładnie do mnie mówisz? - pomachałam brwiami rozbawiona wcześniejszym "kochanie" Tylera.Miałam naprawdę świetny humor.-Wiesz jeszcze mi się za bardzo spodoba i będziesz musiał mówic tak cały czas...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Patrzyłem na nią co kombinuje przy laptopie...-film jak film-powiedziałem gdy podała tytuł film. Objąłem ją ramieniem gdy położyła się do łóżka...-a tak jakoś mi się powiedziało, jak Ci to przeszkadza to już nigdy Cie tak nie nazwę-powiedziałem spoglądając na jej twarz
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ułożyłam wygodnie głowę na jego ramieniu.-Nie powiedziałam, że mi przeszkadza.Kto jak kto ale tobie wolno - odpowiedziałam z uśmiechem na ustach.-No nawet miłe - dodałam po czym cmoknęłam go w policzek i zwróciłam głowę w stronę ekranu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a to za co?-spytałem gdy dała mi buziaka. Spojrzałem na laptopa i zacząłem oglądać film...-twoja mama nie będzie martwiła się , że nie wróciłaś na noc?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A tak.Za miłe słowo - odparłam.-Hmm...a czy ja wiem.Jak będzie się martwić to zadzwoni - wzruszyłam ramionami.-Szczerze to nawet nie wiem czy ma dzis dyżur czy nie.a nawet jak nie ma to pewnie z kims randkuje.Kto ja tam wie...przywykłam, że żyjemy każda swoim zyciem.Tak nam dobrze..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie chcesz tego zmienić ?-spytałem, gdybym ja miał rodziców zrobił bym wszystko by z nimi żyć jak najlepiej , no ale nie miałem już takiej okazji...-może wystarczy się trochę postarać Lexi- powiedziałem i spojrzałem na nią
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Postarać? Z moją matką..? - parsknęłam śmiechem.-Nie no, wiesz...ona nie jest zła i w ogóle ale...mysle, ze tu raczej chodzi o brak czasu.Ona wiecznie w pracy.... - odparłam.-Kiedys tam próbowałam się z nią zblizyć ale jak widac nie wyszło...praca najważniejsza a od kiedy zaczęła randkować to już szkoda słów.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Słuchałem co mówiła Lexi i zaśmiałem się gdy mówiła o randkowaniu jej matki...-i co przyprowadza do domu nowych Tatusiów?-spytałem rozbawiony...-już jakiegoś ciekawego wybrałaś?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ha ha...widze, że sie świetnie bawisz co - wytknęłam mu jezyk.-Nie, nie przy[prowadza.A przynajmniej nie wtedy co ja jestem.A poznałam tylko jednego...jakiegoś jej kolege po fachu - dodałam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ej no nie złość się , ale to jest zabawne-powiedziałem i starałem się nie zaśmiać...-wiesz jak ich nie przyprowadza to z pewnością boi się Ciebie-powiedziałem i spojrzałem na nią
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Boi sie mnie...? - zdziwiłam sie.-A niby czego? Że zacznę zachowywać sie jak nienormalna i wywalę owego faceta z domu jak mi sie nie spodoba... - zaśmiałam się.-To by dopiero było cos....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”