Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłem się w południe odpisałem na smsy. Wstałem z łóżka wziąłem szybki prysznic ubrałem się i zjadłem coś na szybko. Wyszedłem z pokoju.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Gdy wszystko załatwiłem na mieście wróciłem do akademika. Wszedłem do swojego pokoju od razu poszedłem do łazienki wziąłem szybki prysznic, wróciłem do pokoju w ręczniku. Wyciągnąłem nowe bokserki i założyłem je na siebie, rozpakowałem zakupy , które zrobiłem po drodze i zacząłem szykować sobie jedzenie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszłam do pokoju Tylera.Całe szczęscie, że pamiętałam jeszcze który to nr.Zapukałam do drzwi i czekałam az mi otworzy.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Właśnie zmywałem naczynia gdy usłyszałem pukanie do drzwi...-proszę wejść-krzyknąłem. Wytarłem ręce w ręczniki i spojrzałem w stronę drzwi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

słysząc zaproszenie od razu weszłam.-To tylko ja - powiedziałam z szerokim usmiechem.Pomachałam rekę z winem.-Mam nadzieje, że bedzie dobre - powiedziałam wręczając mu butlkę kiedy do mnie podszedł.-hej Ty - cmoknęłam do.Zdjęłam kurtkę i buty by było mi wygodni[/color]
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-cześć Piękna -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej...-też mam nadzieje , że będzie dobre-powiedziałem i spojrzałem na butelkę z winem, którą dała mi Lexi...-rozgość się , poszukaj jakiegoś filmu w moim laptopie-powiedziałem i puściłem jej oczko. Ja poszedłem otworzyć wino i wziąłem dwa kieliszki po chwili wróciłem do Lexi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jasne... - powiedziałam po czym wzięłam jego laptopa, połozyłam na kolanach i zaczęłam przeglądac jakie ma filmy.Po krótkiej chwili wbrałam powiedzmy jakąs komedie.A co nieco śmiechu sie przyda.-Niech bedzie ten - pokazałam mu.-Chyba, że bedzie się robił niefajny to zmienimy, ok? - usmiechnęłam się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne nie ma z tym problemu -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej...-jak Ci minął dzień Alex?-spytałem i napiłem się wina...-faktycznie bardzo dobre to wino-powiedziałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A w porzadku.Byłam nauczelni a potem spotkałam się z przyjaciólką.Andie - dodałam.-Najlepsze,że tak sie zasiedziałyśmy, że w końcu dzis nie pojawiłam sie w pracy - zasmiałam sie lekko i tez sie napiłam wina.-Noo...udało mi sie trafić - wyszczerzyłam się.-A ty? COs porabiał?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to widze , że miałyście o czym plotkować skoro nie poszłaś do pracy -powiedziałem śmiejąc się. Napiłem się wina i włączyłem film usiadłem wygodnie na łóżku...-ja załatwiałem formalności związane z domem jutro mam iść odebrać klucze -powiedziałem z uśmiechem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak...trzeba było po obgadywac kilka osób - pusciłam mu oczko.Upiłam wina i tez sie wygodnie usadowiłam obok niego.-To fajnie.Widzę, że całkiem dobry dzień miałeś.Pozyteczny - dodałam z usmiechem po czym wpatrzyłam się w ekran bo zaczynał sie film.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-całkiem niezły był ten dzień-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej. Napiłem się wina...-mam nadzieje , że i Twój dzień też był udany -powiedziałem i objąłem ją jednym ramieniem gdy usiadła wygodnie. Spojrzałem na ekran laptopa i oglądałem film
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Można tak powiedzieć.Nic złego czy niemiłego sie nie wydarzyło więc był ok - dodałam i tez co jakiś czas popijałam winko.-Zakładam jednak, że wieczór będzie znacznie lepszy.Bo i mam wspaniałe towarzystko - spojrzałam na niego i sie słodko usmiechnęłam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ten wieczór zdecydowanie będzie lepszy-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej uwodzicielsko....-jak na razie nie masz na co narzekać Lexi- powiedziałam i napiłem się wina. Oglądałem film i co jakiś czas zerkałem na Alex nadal obejmując ją jednym ramieniem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Fakt.Na razie nie mam - pokiwałam głową.oglądalismy film.gdy skończyło mi sie wino w kieliszko sięgnęłam po butelke i sobie dolałam.-Dolać ci? - zapytałem bo tez juz miał w kielizku końcówke.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”